Go to content

„Miejmy odwagę, bo i tak nie uciekniemy od walki, bo i tak nie damy rady zadowolić wszystkich, bo i tak będziemy się szarpać z życiem”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochana córeczko, najdroższy synku, chce byście wiedzieli, że:

są ludzie co rezygnują z bycia sobą, by dostosować się do innych, nie rzucać się w oczy, by nie być atakowanym. Są ludzie co rezygnują z marzeń, swego życia i pragnień, by dostosować się do życia i cieszyć się z tego, co im jest dane, by nie szarpać się i nie walczyć. A ja myślę, że odwaga, by być sobą w świecie, gdzie wielu ludziom to przeszkadza, to droga do rozwoju i poznania swych swych marzeń, Odwaga by walczyć o swe marzenia, pragnienia i życie, to droga do szczęścia i spełnienia siebie, bo jaki sens ma życie, jeśli nie jest nasze? bo jaki sens ma udawanie kogoś, być – kim się nie jest, gdy czas ucieka. Miejmy odwagę, bo i tak nie uciekniemy od walki, bo i tak nie damy rady zadowolić wszystkich, bo i tak będziemy się szarpać z życiem, bo i tak czeka nasz walka, bo i tak czas minie, a to co doświadczymy, to coś, czego nikt odebrać nie może. Odważnie dążcie do tego, by mieć życie jakie chcecie.

I pamiętajcie moje kochane dzieci, że jako osoba która żyje, myśli i czuję… 1. Macie prawo być kim chcecie i żyć tak, by czuć się szczęśliwą osobą, spełniać się jak pragnienie, nie krzywdząc przy tym nikogo. 2. Macie prawo kochać jak czujecie i być kochanym tak jak pragniecie. 3. Macie prawo walczyć o swoje marzenia i tworzyć swoją przyszłość, taką jaką pragniecie mieć. 4. Macie prawo być szczęśliwi, dawać dobro innym ludziom i światu, tak jak czuję Wasze serce. 5. Nikt nie ma prawa Wam odbierać szczęścia i tego, kim chcecie być, a ci co próbują to robić, to ludzie nieszczęśliwi i wystraszeni.

Pozostańcie sobą, a jak komuś to nie pasuje, to nie zasługuje na Waszą przyjaźń, ja i Ci którzy Was kochają, będą wspierać.

Wasza kochana Mama

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji