Go to content

List do małej S. od dorosłej S.. Akcja #BeMumSelf

Akcja #BeMumSelf
Fot. iStock

Witaj Kruszynko, w tym krótkim liście postaram się przekazać Tobie wszystko co bym chciała oraz zapewnić Cię o pewnych kwestiach.

Wiem, że czujesz się nierozumiana, nikt nie potrafi i nie chce zrozumieć Twojego cierpienia. Ale zdradzę Ci mały sekret kruszynko, oni są po prostu słabi i boją się Twojego bólu, bo nie potrafiliby sobie z nim poradzić. Chcę tylko abyś przez chwilę się zastanowiła, co to oznacza i dostrzegła to jak silna jesteś.

Pamiętaj tylko proszę, że prawdziwą siłą wcale nie jest nieokazywanie bólu i ignorowanie go, tylko właśnie prawdziwa moc polega na okazywaniu swoich uczuć, nawet tych najtrudniejszych i najbardziej niewygodnych.

Nie pozwól innym wmówić sobie, że jesteś gorsza, brzydka i nic nie warta, bo właśnie tak się czujesz, prawda? Ale to nie są Twoje przekonania, tylko innych ludzi, którzy czuli strach przed tym jak bardzo pewna siebie się czułaś, a może po prostu sami siebie nienawidzili. To nie nasz problem.

Proszę, nie wstydź się tego co czujesz, bo każda Twoja emocja jest prawdziwa i uzasadniona. Masz prawo złościć się na swojego ojca, który nigdy nie przestał pić. Masz prawo być zła na matkę, która nigdy od niego nie odeszła. Masz prawo być wściekła, na każdą dorosłą osobę, która miała być Twoim opiekunem, ale Cię zawiodła.

Rozumiem, jak bardzo poczułaś się wściekła na swojego ojca, gdy dowiedziałaś się, że nie chciał abyś przyszła na świat i ile bólu i poświęceń przeszła Twoja matka i rodzeństwo, abyś tu była. Zrozum Wszechświat CIE CHCIAŁ, BÓG CIE CHCIAŁ.

Nawet wtedy gdy próbowałaś, popełnić samobójstwo bo tak bardzo nienawidziłaś siebie, mój aniołku to nie wyszło, ale nie dlatego, że zrobiłaś coś źle i nie potrafisz się nawet zabić. Tylko dlatego, że nadal WSZECHŚWIAT CIE CHCIAŁ.

JA CIE CHCE.

Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że jesteś Kruszynko, bo bez Ciebie nie byłoby mnie. Gdyby nie Twoja siła, odwaga i upartość, nie byłabym w tym punkcie życia jakim jestem aktualnie.

Akceptuję Cię, Kocham Cię, Jestem wdzięczna za to, że się urodziłaś. Jestem wdzięczna za to, że przeżyłaś.

A teraz proszę, pozwól mi być Twoim opiekunem, Twoją matką i ojcem. Bratem i siostrą, nauczycielem i opiekunem na letnim obozie.

Chcę żebyś w końcu zaczęła się cieszyć życiem i przeżywała je na swój sposób, dziecinko.

Obiecuję Ci, ze wysłucham wszystko to co masz do powiedzenia i nigdy nie będę Cię oceniać.

Zapewniam Cię, że nie jesteś sama. Jestem ja i zawszę będę dla Ciebie, tak jak Ty byłaś dla mnie i nigdy nie odejdę.

Kocham Cię, Dorosła S.

List nadesłany w ramach akcji #BeMumSelf

#BeMumSelf – zostań najpierw mamą dla samej siebie – O AKCJI

Wyobraź sobie, że ty jesteś za siebie odpowiedzialna, co byś dla siebie zrobiła, jak zaopiekowałabyś się tą małą dziewczynką, która jest w tobie. Co byś jej chciała powiedzieć, co dla niej zrobić? Poczujmy się mamami, spójrzmy na nasze macierzyństwo całkowicie od środka i dajmy sobie przestrzeń na to, by nazwać to, czego w głębi duszy pragniemy, o jakiej mamie marzymy i w efekcie – jaką same byśmy chciały być.

A gdy już o tym pomyślisz – napisz do nas!

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wybrane listy opublikujemy, a niektóre z nich nagrodzimy, dzięki naszym wspaniałym Partnerom.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „#BeMumSelf ” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw kosmetyków Lumissima Dr Irena Eris składający się z:

1 x Brightening & Anti-Aging Day Cream SPF 20

Krem do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, ceramidy zapobiegające utracie wilgoci oraz filtr SPF 20 chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV, które są jednym z głównych czynników powodujących przebarwienia. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Idealny pod makijaż.

Cena: 185 PLN / 50 ml

1 x Whitening & Regenerating Night Cream

Krem do codziennej wieczornej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, o niejednolitym kolorze, pozbawionej blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex, peptydy pobudzające produkcję kolagenu, emolienty i ceramidy zapobiegające utracie wilgoci. Stosowany regularnie ujednolica koloryt skóry, chroni ją przed hiperpigmentacją, nawilża, zmiękcza, wygładza zmarszczki, odmładza wygląd całej twarzy. Intensywnie regeneruje skórę nocą, zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd po przebudzeniu.

Cena: 195,00 PLN / 50 ml

1 x Luminizing Age Correcting Day Serum

Intensywne serum na dzień rozjaśniające przebarwienia i dodające skórze blasku. Zawiera unikalną technologię rozjaśniającą Pigment-Block Complex oraz peptydy pobudzające produkcję kolagenu. Intensyfikuje działanie kremu na dzień, natychmiastowo nadaje skórze promienny blask i zdrowy kolor. Regeneruje, nawilża, zapewnia skórze miękkość i gładkość. Do stosowania pod krem na dzień z gamy Lumissima, doskonale nadaje się pod makijaż.

Cena: 175 PLN / 30 ml

www.sklep.drirenaeris.com

drirenaeriscosmetics

drirenaeris

 

3 x zestaw nagród ze sklepu eyes69.com, składający się z:

1 x voucher na zakup okularów w sklepie online eyes69.com  o wartości 500 zł

Fot. Materiały prasowe

Nagrody do realizacji online lub w stacjonarnym sklepie w Wola Park w Warszawie. Zarówno na okulary przeciwsłoneczne oraz na oprawy i szkła korekcyjne. 

1 x przyłbica ochronna  Mask69

Fot. Materiały prasowe

www.eyes69.com

eyes69official

eyes69com

1 x Komplet dwóch sztuk poszewek pikowanych z welwetu 

1 x Obraz na płótnie Peacock Eye

1 x komplet zasłon na taśmie marszczącej (2 szt.)

2 x Etui na tablet / kosmetyczka Velvet Green

 

www.dekoria.pl

Dekoriapl

dekoriapl

 

5 x bon podarunkowy na zakupy w sklepie vippidesign.com o wartości 200 zł

10 x zestaw 4 maseczek (do wyboru ze strony) 

vippidesign.com

VippiDesignPolska

vippidesign

Akcja trwa od 26.05 do 19.06.2020 roku. Wyniki zostaną opublikowane do 29.06.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


 

* Jedna z mam z naszego zespołu bardzo dziękuje swojej ukochanej córce za hasło tej akcji.