Go to content

” Księżniczko, chciałbym abyś po przeczytaniu zapomniała o wszystkich naszych gorszych momentach!”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Droga córeczko!

Piszę ten list, aby oddać w nim wszystkie moje uczucia. W pierwszych słowach tego listu chciałbym podkreślić jak bardzo Cię kocham! Dobrze wiesz, że mamy nieraz wzloty i upadki, ale kto ich w tych czasach nie ma. Czasami trudno nam się jest dogadać, ciężko zrozumieć. Mimo tego dobrze wiesz, że zawsze możesz na mnie polegać a ja na Tobie! Nie ukrywam, że pisząc ten list łzy płyną mi po policzku. Księżniczko, chciałbym abyś po przeczytaniu moich szczerości zapomniała o wszystkich naszych gorszych momentach! Pamiętaj, że mama jest tylko jedna! Kocham Cię nad życie słońce!

Mamusia
Natalia1231

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji