Go to content

„Kiedys, nigdy by mi nie przeszło przez myś, że tak trudno mi będzie mieć dziecko. To bardzo boli”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochana córeczko, drogi synku…

Za nami piekny Dzień Matki przed nami DZień Dziecka, dni choc piękne, najpiękniejsze mnie napawaja smutkiem, czyms niedoścignionym. tak bardzo chciałąbym byc mama, tak bardzo chciałąbym móc nosic Cie pod sercem a potem tulic w swoich ramionach. Kiedys, nigdy mi nie przeszło przez mysl ze mogę miec problemy  z zajściem w ciąze, że tak trudno mi bedzie miec dziecko. To bardzo boli, kiedy inne kolezanki zachodza szybko w ciąze a ja mimo tylu lat starań nadal nie mogę miec dziecka. Nie tracę nadzieji bo przeciez tak bardzo pragnę Cie miec, kochana córeczko, drogi synku. Często wyobrażam sobie tą chwile, kiedy mam Cie w ramionach, tak pięknie pachniesz bobasem. twoje malutkie rączki łapia mnie za moje dorosłe ręce a Twój uśmiech wszystko wynagradza. Wiem jedno, że byłabyś/ byłbys najbardziej kochanym dzieckiem na świecie, bo najbardziej wyczekiwanym. A Twoja obecnośc bedzie cieszyc jak powietrze jak cos najwspanialszego. Mam w sobie tyle pokory i zarazem tyle nadziei. Mam nadzieje, ze kiedys będe czytac ten list majac Cie na rękach i cieszyc się Tobą. Zrobię wszystko byś z nami była/ był…….

NadziejKA

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji