Go to content

Jesteś moją córką wymarzoną,oczekiwaną i kochaną. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Pisze do Ciebie liścik Córuniu,

moja kochana jedyna laluniu. Jestes moją córką wymarzoną,oczekiwaną i kochaną. Pragne Ci powiedziec, jestem bardzo dumna z Ciebie. Jestes młoda 23l,mądra i bardzo rozsądna. Jestes zadbana,zawsze z gustem ubrana.Jak na swoje młode latka gotujesz niczym starsza babka.Jestes moją Przyjaciółką kochaną i zawsze bądz kobietką rozesmianą. Bardzo Cię kocham i ciesze co roku,ze mam taką fajną córunie u boku.
A teraz poprzez Wawel chce Ci prezent dać i marze zebys te trudne studia mogła juz skonczyc i na 5ke zdać.Bo to juz za dni pare Moja Monisiu, pragne Twojego szczęscia Ty moja Misiu.


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji