Go to content

„Jestem prawdziwą milionerką!”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany Krzysiu!
Piszę do Ciebie ten list z całkowitym przekonaniem, że jestem prawdziwą milionerką! I wcale nie dlatego, że trafiłam szóstkę w Lotto czy otrzymałam spadek po bogatej ciotce. Dzięki Tobie zostałam milionerką w dużo lepszym i o wiele wartościowszym aspekcie. Bo odkąd pojawiłeś się na świecie i do chwili obecnej posiadłam:
– Miliony wspaniałych przeżyć.
– Miliony pozytywnych emocji.
– Miliony chwil okazywania sobie czułości i miłości (np. gdy chwytasz swoimi małymi paluszkami moją dłoń; gdy rozkładasz szeroko swoje rączki i biegniesz, aby się do mnie przytulić czy kiedy rozsyłasz wieeele „buziaczków”).
– Miliony Twoich uśmiechów, które rozjaśniają każdy dzień mojego życia bardziej niż słońce.
– Miliony Twoich słów do mnie: „mama”, „mamusiu”, „matuniu”; które są najlepszym lekiem na moje zbolałe serce, spowodowane troskami i problemami.
– Miliony chwil, gdy razem odkrywamy piękno otaczającego nas świata i zachwycamy się każdym jego szczegółem (od najmniejszego żuczka, barwnego motyla do rozległego morza czy wysokich szczytów górskich).
– Miliony wzruszeń (np. gdy wypowiedziałeś pierwszy raz słowo: „mama”, postawiłeś pierwszy krok czy niespodziewanie się przytulasz).
– Miliony powodów do dumy (gdy pierwszy raz zjadłeś obiadek czy nauczyłeś się jazdy na dwukołowym rowerku).
Dziękuję Ci synku, że uczyniłeś mnie tak wielką i szczęśliwą milionerką.
Twoja bogata Mama 😉

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji