Go to content

” Chcę Wam dziś – i przez resztę życia – powtarzać jak najczęściej, że BYŁO WARTO”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0
Dziewczyny,
pamiętam, że zawsze, od najmłodszych lat, chciałam mieć dzieci. Nawet kota – przybłędę z podwórka – woziłam w lalczynym wózku, próbując na próżno zmusić go do noszenia koronkowych skarpeteczek i czepeczka podkradzionego lalce.
Nigdy nie myślałam jednak, że będzie to takie trudne. Kiedy po czterech latach starań przyszła na świat jedna z Was, a po sześciu kolejnych latach – druga, tak, chyba dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że na starania o urodzenie dwóch pięknych cór poświęciłam 10 lat z życia. Praktycznie 1/3 tego, co już przeżyłam.
Chcę Wam dziś – i przez resztę życia – powtarzać jak najczęściej, że BYŁO WARTO.
Nie dlatego, że jesteście piękne i mądre – nie tylko w moich oczach.
Nie dlatego, że nigdy nie dałyście mi powodu do wstydu.
Nie dlatego, że robicie jakieś oszołamiające kariery…
Ale dlatego, że od lat udowadniacie mi, że dobrze Was wychowałam. Że żyjecie mądrze i dobrze. A jeśli wpadacie czasem w kłopoty, to przez swoją uczciwość.
Żałuję tylko jednego. Wychowywałam się w domu, w którym o uczuciach się nie mówiło. Długo trwało, zanim nauczyłam się, jak to robić i zanim przestałam ten błąd popełniać wobec własnych córek. Mam nadzieję, że choć słyszałyście nieczęsto, że Was kocham, to to, co robiłam, było dla Was takim niemym wyznaniem.
Bo kocham Was, Małpy! <3
Mama

„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji