Go to content

„Ale jedno wiem na pewno: kocham Cię ponad wszystko…”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany Synku,

tak wiele chciałabym Ci powiedzieć, a że jesteś jeszcze za mały by to zrozumieć, pisze list,który mam nadzieje kiedyś przeczytasz. Jesteś moim dzieckiem, skarbem, maleńkim cudem. Długo na Ciebie czekałam,a gdy wreszcie się udało, zamieszkałeś w moim brzuchu, to wciąż się zamartwiałam czy wszystko jest dobrze. Z niecierpliwością czekałam na każdą wizytę u lekarza, aby usłyszeć Twoje serduszko. W końcu stało się. Przyszedłeś na świat, taki malutki, śliczny,cudowny. I wtedy pojawiły się wszystkie niepokoje,czy sobie poradzę,czy będę umiała o Ciebie zadbać, ale udało się,znaleźliśmy wspólny język.

Później nastały ciężkie chwile, Twoja choroba. Miałeś tylko 2 miesiące, kiedy trafiłeś do szpitala, kiedy musieli Cie operować. To były najgorsze chwile. Strach o Twoje życie,niesamowity ból, kiedy widziałam twoje cierpienia, cały pokluty od igieł, zmęczony. Ale daliśmy radę, przeszliśmy przez to razem i jest dobrze. Każdego dnia zastanawiam się czy będzie dobrze. Ale jedno wiem na pewno: kocham Cię ponad wszystko i obiecuje, że nie pozwolę Cię skrzywdzić i dopóki zdrowie mi pozwoli, to będę przy Tobie.

Rośnij zdrowo i uważaj na siebie.

Kocham Cię bardzo.

Twoja Mamusia Ola


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji