Lifestyle

Zwieńczenie fantastycznej trylogii o przygodach Edmunda i jego przyjaciół oraz ich walce z okrutnym Nethergrimem!

Oh!Books
Oh!Books
3 listopada 2017
 

Wszyscy w Moorvale wierzą w legendę, że odważny rycerz Tristan i sławny mag Vithric w czasie wielkiej wojny, lata temu pokonali zło uosobione przez Nethergrima, inaczej zwanego Otchłannym, Kołyskowym Złodziejem czy Klątwą Matek, który porywał i więził niewinne dzieci. Do dziś śpiewane są pieśni o Tristanie i Vithricu, a na cześć bohaterów organizuje się niezliczone święta i festiwale. Jednak znowu dzieje się coś złego. Znikają zwierzęta, pozostają po nich tylko kości. Zaczynają ginąć dzieci. Szepty zamieniają się w krzyk. Nethergrim powrócił!

Nethergrim

Fot. Materiały prasowe

Nethergrim

tom 3. Dysk przeznaczenia
Przekład: Tomasz Illg
Premiera: 25.10.2017

KIEDY DOBRO ŚPI, BUDZI SIĘ CIEMNOŚĆ.

Nadchodzi NETHERGRIM, zwany inaczej OTCHŁANNYM, KOŁYSKOWYM ZŁODZIEJEM czy KLĄTWĄ MATEK.

Znikają dzieci i zwierzęta. Szepty zamieniają się w krzyk.

 

Edmund walczy ze złem za pomocą czarów, Katherine – mieczem, zaś Tom – pokorą i mądrością. Wspólnie udało im się odeprzeć atak potężnego czarnoksiężnika Vithrica. Pokonali też bezwzględne Kostuny. Przed nimi bój na śmierć i życie z samym Nethergrimem. Świat, w którym żyli, zaczyna chwiać się w posadach, a los królestwa zależy od właśnie od nich.

W serii ukazały się:

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

 


Lifestyle

Już wkrótce premiera drugiej części szalonych i zabawnych przygód uroczego misia Paddingtona!

Oh!Books
Oh!Books
6 grudnia 2017
Fot. Materiały prasowe
 

Paddingtona pokochały dzieci i dorośli na całym świecie! Absolutnie wszyscy. Już 7 grudnia nakładem Wydawnictwa Jaguar ukażą się cztery nowe opowieści  z niesamowitego świata Paddingtona.

Książeczki pełne są także naklejek, gier, zagadek, zabaw oraz fotosów z filmu! To idealny prezent dla małych łapek.

Paddington 2. Nowela filmowa

paddingtonnowela1Przekład: Michał Zacharzewski
Premiera 7.12.2017

Paddington od kilku miesięcy mieszka w Londynie w swoim nowym domu. Często jednak myśli o swojej ciotce Lucy z Peru, a gdy zbliżają się jej 100 urodziny, Paddington pragnie ofiarować jej idealny prezent. Znajduje jedyną w swoim rodzaju książkę, która niestety zostaje skradziona. Czy Paddingtonowi uda się ją odnaleźć?

Książka zawiera wkładkę z kolorowymi zdjęciami z filmu.

Paddington 2. Opowieść filmowa

Paddington 2Przekład: Michał Zacharzewski
Premiera 7.12.2017

Paddington wrócił z kolejnymi niesamowitymi przygodami! Dołącz do ekscentrycznej rodziny Brown i ich adoptowanego niedźwiadka, a także całej rzeszy nowych bohaterów i złoczyńców. Wspanialsza niż kiedykolwiek historia, jest zarówno zabawna, jak i chwytająca za serce.

Każdą stronę wypełniają fotosy z filmu, którego premiera będzie miała miejsce 29.12.2017.

Paddington 2. Historyjki naklejkowe. 150 naklejek

paddington-naklejkiPrzekład: Michał Zacharzewski
Premiera 7.12.2017

Paddington wrócił w nowym filmie (polska premiera 29.12.2017)!Spotkaj się z ulubionymi postaciami i zdobądź nowych przyjaciół. Kochający marmoladę niedźwiadek powraca w kolejnej naklejkowej przygodzie.

Ponad 100 naklejek pomoże ci stworzyć całkiem nowe historyjki. Idealny prezent dla małych łapek!

Paddington 2. Księga gier i zabaw z naklejkami. 150 naklejek

paddington-zabawyPrzekład: Michał Zacharzewski
Premiera 7.12.2017

Poznaj niesamowity świat Paddingtona w tej wspaniałej książce z naklejkami!  Dzięki ulubionym postaciom i fantastycznym scenom filmowym czeka cię mnóstwo zabawy. W książeczce labirynty, zagadki, krzyżówki i gra planszowa.

Ponad 150 naklejek uprzyjemni zabawę. Do wycięcia pocztówki, maska oraz zawieszka na klamkę.

Film Paddington 2 w kinach od 29 grudnia!

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 


Lifestyle

„Summoner. Zaklinacz”. Trzeci tom opowieści o Fletcherze, jego demonie Ignatiusie i dwójce przyjaciół z Akademii Vocanów

Oh!Books
Oh!Books
30 października 2017
Fot. Materiały prasowe

Trzeci tom opowieści o Fletcherze, jego demonie Ignatiusie i dwójce przyjaciół z Akademii Vocanów: elfce Sylvi oraz krasnoludzie Othellu.

Summoner. Zaklinacz

summonertom 3. Bitwa

Przekład: Grzegorz Komerski

Premiera: 25.10.2017

Oryginalna historia, budząca sentyment wśród fanów Władcy Pierścieni, Harry’ego Pottera oraz byłych zbieraczy Pokemonów. Pokochali ją także zapaleni gracze League of Legends z całego świata.

Autor zadebiutował na platformie wattpad.com, gdzie w zawrotnym tempie „ Zaklinacz” osiągnął oszałamiające wyniki pobrań.

Dziś książki mają wiernych fanów w kilkunastu krajach, każda część gości na litach bestsellerów New York Timesa. Na skutek próśb fanów Taran Matharu zdecydował się na kontynuację sagi.

W 2018 ukaże się kolejny tom „Zaklinacza”.

Tym razem Fletcher i jego przyjaciele kontynuują morderczą wyprawę w eter, by podjąć śmiertelnie niebezpieczną walkę o przywrócenie porządku w swoim świecie. Z garstką żołnierzy u boku Fletcher musi stawić czoło swojemu nemezis, białemu orkowi, którego celem jest zniszczenie wszystkiego, co młodzieniec kiedykolwiek kochał.

Taran Matharu urodził się w Londynie. Od dziecka uwielbiał czytać i wymyślać historie. Spisał pierwszą, gdy miał 9 lat. Ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale zarządzania, ale nie podjął pracy w zawodzie. Postanowił odbyć staż w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw Wielkiej Brytanii, Penguin Random House.

Taran każdą wolną chwilę przeznacza na podróże, w tym na spotkania z czytelnikami. Obecnie pracuje na czwartą częścią sagi o zaklinaczu demonów.