Go to content

Zrób coś dla siebie – wieczór z gwiazdą. Tydzień drugi, dzień #5

Fot. iStock / fzant

Jeżeli myślicie, że nie ma już niczego co mogłybyście zrobić dla siebie, przykro mi jesteście w błędzie. Dzisiejsze wyzwanie, to wieczór filmowy – albo popołudnie. Zasady są proste. Idziecie do kina lub odkopujecie ulubiony film w domowym archiwum. Wieczór z pudłem lodów i „Casablancą”? Albo całkowicie bezproduktywne oglądanie ulubionej serii „Przyjaciół”. Na co macie ochotę. Dodatkowy bonus – za wyjście  w deszczowy dzień „do ludzi” albo zaproszenie przyjaciół. Obowiązuje absolutny zakaz prasowania w trakcie seansu!

To ma być wieczór lub popołudnie relaksu. Tylko film. No chyba, że pokusicie o wymoczenie stóp w misce z ciepłą lawendową wodą (na to możemy przymknąć oko). Bawcie się dobrze i nie liczcie kalorii.


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi tydzień: 17-23.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień drugi:
    2 x  Voucher na zabiegi, ufundowany przez gabinet kosmetyczny S&B 
    1 x zestaw kosmetyków ufundowany przez markę Sesderma

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień drugi – zobacz wszystkie zadania