Lifestyle

Zostań ile chcesz. Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością, prawie jak w piosence Osieckiej…

Oh!Books
Oh!Books
4 września 2018
Fot. i Stock / stock_colors
 

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach, prawie jak w piosence Osieckiej.

Piękna, mądra, utalentowana i świetnie zorganizowana Alicja zdaje się być perfekcjonistką. Tymczasem w środku jest rozbitą na milion kawałków zawiedzioną i oszukaną kobietą, próbującą na nowo zbudować jak najlepszy świat dla siebie i ukochanego dziecka.

Również Maciej wydaje się człowiekiem, któremu nic nie brakuje. Jednak za zamkniętymi drzwiami ogromnego domu, każdego dnia zmaga się z doświadczeniem odrzucenia, podwójnej zdrady i oszustwa.

Pewnego dnia ich drogi się krzyżują. Czy przygnieceni bagażem złych doświadczeń spróbują pokonać wzajemną nieufność? Czy miłość, o której oboje marzą, ma szansę się spełnić? Czy warto zaufać słowom, zostań ile chcesz?

Tę historię napisało samo życie! Książka Anny H. Niemczynow to urzekająca, ciepła i niosąca nadzieję powieść zainspirowana losami autorki.

Zostań ile chcesz

ANNA H. NIEMCZYNOW

Fot. Materiały prasowe

OPRAWA MIĘKKA, 400 STRON, FORMAT 140×200, ISBN 978-83-8075-519-2, PREMIERA 5.09.2018 , CENA DETALICZNA 39,90

Przeczytaj fragment


Lifestyle

Kim jest „Dziewczyna z warkoczami”? Anna Niemczynow – kobiety ją kochają, bo jest jedną z nich

Oh!Books
Oh!Books
20 września 2018
Anna Niemczynow
Anna Niemczynow | Fot. Materiały prasowe
 

Trzeba przejść życiowy maraton, żeby móc o tym innym opowiedzieć. Kim jest Anna Niemczynow, autorka fenomenalnych powieści dla kobiet? Poznajcie ją koniecznie, nie ma lepszego dowodu na to, że życie to prawdziwy maraton, z którego każdy może wyjść zwycięsko.

Jeśli czytając powieść zastanawiacie się czasem, czy autor ma bardzo bujną wyobraźnię i moc zaczarowania czytelnika, musicie zajrzeć do jej książek. Tu dzieje się prawdziwa magia. Lekkie pióro, wyobraźnia i to, co najważniejsze. Życie takie, jakim jest. Słodko-gorzkie, z wertepami po drodze, czasem wybuchające dobrem, słońcem i radością, czasem budujące ogromne mury.

Jeśli sięgniecie po nowa książkę Anny Niemczynow – „Zostań ile chcesz” lub słynną „Dziewczynę z warkoczami”, poczujecie w każdym zdaniu, że nikt nie opowiada wam bajki na dobranoc, i że z historii bohaterów i doświadczenia autorki, możecie wyciągnąć dla siebie o wiele więcej, niż miło spędzony czas.

Kim jest „Dziewczyna z warkoczami”?

Uśmiechnięta, zarażająca dobrą energią kobieta, prąca naprzód swoją krętą drogą. Jest w niej tyle dobra, że trudno uwierzyć, jak wiele w życiu i sobie musiała pokonać. Ale Anna Niemczynow, to kobieta, taka jak my. Trudno uwierzyć, że sporą część tych historii napisało życie.

Pisze o rozwodzie, miłości i życiu. O byciu matką biegnącą samotnie przez życie. O tym, wszystkim, co musiała sama przejść i pokonać. O tym, jak wiele pracy czasem trzeba włożyć w siebie, by móc zobaczyć wszystko inne wokół. I to jest najbardziej niesamowite. Bo czy po rozwodzie życie może być udane? Czy można wygrać z anoreksją i odbudować swoje poczucie własnej wartości, zwolnić i uśmiechać się tak często, jak nigdy wcześniej? Czy można zaakceptować coś, co istnieje wbrew wszystkim naszym przekonaniom i nauczyć się żyć inaczej? I przestać nieustannie walczyć o bycie dość dobrym? Można. I można wyciągnąć z tego ogromną lekcję. Powieści Anny Niemczynow uczą nas, jak tę lekcję z życia i miłości dobrze „odrobić”.

Anna Niemczynow | Fot. Materiały prasowe

Co opowiada o sobie? Warto wziąć sobie do serca jej słowa… i odszukać je nie tylko na kartach powieści, ale i głęboko w swoim sercu i życiu. Z pewnością, każda z was odnajdzie tu cząstkę siebie…

„Nie poganiam życia”

„(…) Każdemu przeżycie rozwodu trochę zajmuje…”

„Chorowałam na anoreksję, byłam uzależniona od sportu.  – dziś jestem wdzięczna za wszystkie te doświadczenia. Wszystko w życiu jest po coś”

„(…) Warto pisać o tym, o czym mam pojęcie…”

„Nie chodzi o to, żeby zaufać mężczyźnie, trzeba zaufać sobie”

„Możliwość słuchania ciszy sprawia mi ogromną radość”

„Ja naprawdę wiem, co jest w życiu ważne”

Serdecznie zapraszamy was do lektury najnowszej książki Anny H. Niemczynow – to urzekająca, ciepła i niosąca nadzieję powieść zainspirowana losami autorki.

Zostań ile chcesz

ANNA H. NIEMCZYNOW

Fot. Materiały prasowe

OPRAWA MIĘKKA, 400 STRON, FORMAT 140×200, ISBN 978-83-8075-519-2, PREMIERA 5.09.2018 , CENA DETALICZNA 39,90

Przeczytaj fragment

 


źródło: annaniemczynow.plpytanienasniadanie.tvp.pl

Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwem Filia


Lifestyle

Złodziejka dusz… Nie wszystko w życiu, dzieje się przez przypadek

Oh!Books
Oh!Books
4 września 2018
Fot. Materiały prasowe

Czy da się być jednocześnie roztargnioną perfekcjonistką i chaotyczną pedantką? Czy można nie cierpieć brudu, ale w radosnym oszołomieniu wdychać zapach kurzu i starych książek? I czy wypada ponad wszystko wielbić ład, a jednocześnie mieć kompletnie zabałaganione życie?

Oczywiście że tak! O ile jest się kimś takim, jak Anastazja Niebieska – zwariowana bibliotekarka i roztrzepana fanatyczka porządku. Z pozoru świetnie zorganizowana, nie potrafiąca jednak dojść do ładu z samą sobą. Najbezpieczniej czuje się wśród starych książek, za to trochę gorzej wśród ludzi, co z czasem spróbuje zmienić pewien uroczy miłośnik tajemnic i zagadek…

Anastazja poznaje go po przeprowadzce do starej rodzinnej willi. To, co miało być tymczasowym rozwiązaniem, gmatwa jej życie jeszcze bardziej.

Kiedy odkrywa pewien sekret, uświadamia sobie, że nie wszystko w jej życiu działo się przez przypadek…

Złodziejka dusz

RENATA KOSIN

Fot. Materiały prasowe

OPRAWA MIĘKKA, 460 STRON, FORMAT 140×200, ISBN 978-83-8075-520-8, PREMIERA 5.09.2018 , CENA DETALICZNA 39,90

Przeczytaj fragment