Lifestyle

Znamy trendy słodyczy ślubnych. Katalog Nobilia już dostępny

Redakcja
Redakcja
3 czerwca 2022
 

Wiosna to czas, gdy rozpoczynamy wyczekiwany od dawna sezon weselny. Na tę okazję marka specjalizująca się w ekskluzywnych zestawach prezentowych, Nobilia, przedstawiła pierwszy w 20-letniej historii katalog poświęcony ślubnym słodkościom. Wiemy, jakie upominki otrzymają goście i nowożeńcy podczas przyjęć oraz jakimi prezentami Młodzi zaskoczą swoich rodziców podczas podziękowań.

Nobilia postanowiła podpowiedzieć, jakimi słodkościami warto obdarować bliskich w rozpoczynającym się sezonie ślubnym. W maju marka opublikowała katalog poświęcony słodyczom dla gości weselnych i zestawom upominkowym dla rodziców tegorocznych Par Młodych. Wśród propozycji nie zabrakło również prezentów dla nowożeńców. Jest to pierwszy katalog o tematyce ślubnej w historii Nobilii, która już od dwóch dekad jest obecna w branży prezentów premium.

W katalogu znalazły się wyśmienite, a do tego niezwykle eleganckie prezenty, które pojawią się na stołach obok weselnych winietek. Wśród nich m.in. czekoladki rubinowe w kształcie serc, intensywne, kakaowe trufle czy stylowa bombonierka z pralinkami. Jak dodaje Anna Garmada, właścicielka Nobilii:

Zakładamy, że najczęściej wybieranymi wariantami będą słodkości z hasłem »Dziękujemy« lub »Love is in the air«. Myślę, że największą atrakcją i jednocześnie wyróżnikiem będzie wybór pasującej do uroczystości wizualizacji na opakowaniu. Pozwoli to zachować spójność wszystkich elementów przyjęcia z motywem przewodnim. Fani boho obdarują bliskich słodkościami z motywami natury, a zwolennicy kwiatów wręczą upominki ze wzorami kwiecistymi.

W katalogu pojawiły się również propozycje ekskluzywnych zestawów prezentowych, które doskonale uzupełnią słowa wdzięczności kierowane w stronę rodziców Par Młodych lub będą stanowić świetny prezent dla świeżo upieczonych małżonków. W tym roku twórcy marki rekomendują m.in. ręcznie kaszerowane kufry z porcelaną Ćmielów i słodkimi dodatkami, srebrne patery wypełnione wykwintnymi słodyczami, a dla fanów przygód nowoczesne drewniane skrzynie z motywami tropikalnymi z dodatkiem kawy i smacznych przekąsek.

Mam głęboką nadzieję, że inspiracje przedstawione w katalogu ślubnym Nobilia uświetnią wiele tegorocznych przyjęć weselnych. Zachęcam do zapoznania się z naszymi słodkimi propozycjami szczególnie tych, dla których ten rok okaże się początkiem nowej, pięknej drogi – komentuje Anna Garmada.

Katalog ślubny Nobilii dostępny jest do pobrania na stronie www.sklep.nobilia.pl/slub. Twórcy marki stworzyli go z myślą o Młodych Parach, profesjonalnych konsultantach ślubnych oraz właścicielach lokali, w których organizowane są przyjęcia weselne.Lifestyle

Podróż po wspomnienia – rozwiązanie konkursu marki MAXCOM i OHME

Redakcja
Redakcja
3 czerwca 2022

„Lubię wracać tam gdzie byłam już, pod ten balkon pełen pnących róż, na uliczki te znajome tak…”- dźwięczą nam w uszach słowa piosenki Zbigniewa Wodeckiego, a my wracamy wspomnieniami do równie pięknych wspomnień. Wracają bardzo wyraźnie obrazy, postacie, wydarzenia. 

Z okazji Dnia Matki zaprosiłyśmy Was do zabawy w skojarzenia. Na pytanie: z jaką piosenką kojarzy Wam się Wasza mama, otrzymałyśmy mnóstwo pięknych odpowiedzi – nagrodziłyśmy trzy, które publikujemy poniżej.

Nagrody

Smartwatche Maxcom FW42 Gold dostępny w limitowanej edycji ze stylową bransoletką marki ANIA KRUK otrzymują Anna Kietzman, Katarzyna Gołko,  Sabina Szetela.

Mama pokazała mi świat magii zaklętej w 6 strunach. Wyjęła kiedyś ze strychu starą gitarę i pokazała mi ją, pytając, czy chcę przeżyć niezwykłą przygodę. Przytaknęłam. Mama zaniosła gitarę do naprawy, a kiedy z nią wróciła – nauczyła mnie grać. Moja dzielna nauczycielka, bohaterka, która znosiła wszystkie niepowodzenia i pomagała wstać, kiedy samoocena upadła. I razem grałyśmy i śpiewałyśmy: „To był maj…”

Piosenką, która kojarzy mi się z moją mamą jest „A ja wolę moją mamę” Majki Jeżowskiej. To trochę smutne, ale jako małe dziecko często widziałam mamę zatroskaną, zadumaną, spłakaną i przytoczoną codziennymi sprawami. Życie dało jej trochę w kość, jednak zawsze robiła wszystko, żeby mnie i rodzeństwu dać, co tylko możliwe. Mama została dla mnie wzorem tego, jaką kobietą nie chciałabym zostać. Jest teraz ze mnie dumna, że widząc jej słabości, jestem silna i zdecydowana, a w życiu zmierzam w jasno określonym przez siebie kierunku. Gdyby nie jej łzy, jej zatroskane oczy, nie miałabym w sobie tyle siły i motywacji do tego, żeby być silną tak, jak jestem teraz. Silna ja, to silniejsza mama. Widząc moją energię zmieniła myślenie i walczy o siebie. Późno ale walczy, ponieważ nigdy nie jest za późno, żeby otworzyć się na szczęśliwe życie.

Jestem Sabina mam 19 lat, moja mama jest wspaniałą osobą. Praktycznie sama wychowała mnie i siostrę, to taka mamo-tata w jednym. Pierwsze skojarzenie, jeśli chodzi o piosenkę i moją mamę  to – „Sen o Viktorii” Dżemu. Pamiętam ten dzień, kiedy (po raz kolejny zresztą :)) doznałam kontuzji ręki. Tym razem przytrzasnęłam rękę w drzwiach od auta. Pamiętam, że kiedy wracałyśmy z mamą z pogotowia, a była już późna pora, śpiewałyśmy z mamą „Sen o Viktorii”. Właściwie to popisywałyśmy się swoim wokalem, czyli… wydzierałyśmy się jedna przez drugą. Było przy tym dużo śmiechu i fajnej zabawy. To było kilka lat temu, a pamiętam to tak wyraźnie, jakby to było wczoraj: śpiące miasto, światła ulic i ja z mamą rozśpiewane w samochodzie… Dzięki temu ten dzień wspominam bardzo fajnie, mimo że ręka była spuchnięta, jak bania.

 

Dziękujemy serdecznie za ogrom nadesłanych zgłoszeń, a dziewczynom gratulujemy niezwykłych historii…


Zobacz także

Poszła w tango z demonem. Schudła 70 kilogramów i… poczuła ogromną pustkę. Bo nie sztuką jest schudnąć, sztuką jest wykonać pracę nad sobą

„My, Rosjanie i bliscy Rosjan płaczemy. To nie nasza wojna. Jest w nas rozpacz i wściekłość”

„Majorka Północy”- Bornholm ma wiele miejsc do odkrycia. Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”. Dzień #8 [23.05]