Go to content

Zaplanuj swój jadłospis. Akcja „To lato jest Twoje. Pierwszy krok do zmian”

Fot. iStock/Eva Katalin Kondoros

Wiesz, co jest naszą największą zmorą – pośpiech i bylejakość, która z niego wynika. Dlatego ta trudno nam wytrwać przy diecie, ćwiczeniach. Wiecznie na coś brakuje nam czasu. A gdyby tak jednak zaplanować sobie to i owo. Zacząć można od tego, co jemy. Zobacz, jak często wrzucasz w siebie masę jedzenia kompletnie tego nie kontrolując. Bo jesteś głodna, bo masz na coś ochotę, a sama nie wiesz na co. To kanapka, to kawałek wędliny, sera, jakiś batonik, przecież tylko jedno ciastko.

A gdyby tak pokusić się o zaplanowanie sobie jadłospisu. Pięciu posiłków. I taką listę wywiesić w kuchni, przygotować się do jej realizacji robiąc odpowiednie zakupy. To naprawdę może się udać. Przykładowo, jeśli na śniadanie zaplanujesz owsiankę, na drugie śniadanie sałatkę z pomidorów, obiad – pierś z kurczaka z ryżem i toną warzyw, przekąską niech będą owoce (chyba, że zależy ci na diecie, można je przesunąć na II śniadanie), a na kolację twarożek ze szczypiorkiem, to zapełnij swoją lodówkę takimi produktami, żeby niczego ci nie zabrakło.

Zaplanuj dwa, albo trzy dni i przekonaj się, o ile łatwiej jest zapanować nad posiłkami, nad tym co zjadasz. Nie dość, że są to rzeczy, które lubisz – w końcu nie będziesz się zmuszać do jedzenia czegoś, co ci nie smakuje, to jeszcze często zdrowe i nie zjadane przypadkiem.

Spróbuj, przecież nie masz nic do stracenia, a takie planowanie może wejdzie ci w krew. Daj nam znać, jaki jest twój sposób na kontrolowanie (zdrowe kontrolowanie) tego, co jesz i prawidłowe odżywianie się.

Postawiłaś na zmiany? Nie poddawaj się! Zrób dziś z nami ten pierwszy, mały krok – i napisz nam jak ci poszło!

Wśród najaktywniejszych z was wybierzemy i nagrodzimy najfajniejsze komentarze! Po trzech tygodniach – rozdamy pierwsze nagrody, a po zakończeniu naszej akcji wyłonimy pozostałe laureatki! Bądźcie z nami!

Co trzeba zrobić?

Przez kolejne sześć tygodni będziemy specjalnie dla was pisać jak odmienić swoje życie – jak żyć zdrowiej, piękniej; jak schudnąć, jeść zdrowiej, ćwiczyć; jak uwolnić swoją głowę; nauczyć się czegoś nowego. Jak odmienić swoje życie – na lepsze! W komentarzu pod tym tekstem, napisz, co udało ci się zrobić, jakie masz plany i i sukcesy? To lato jest nasze, razem sięgniemy po gwiazdkę z nieba!


Nagrody:

Od marki Diu Vitam

Fot. Materiałyy prasowe

Fot. Materiałyy prasowe

3 x  tygodniowy pakiet wody Diu Vitam (3 kartony)

Od marki Eveline:

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

5 zestaw składający się z:
– kremu z lini Express Face Care
– kremu z lini AquaHybrid
– kremu z lini LiftHybrid krem 40+

Od marki NOVA Kosmetyki:

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x zestaw kosmetyków zawierający:
– pianka do mycia twarzy GoCranberry
– maseczka do twarzy GoCranberry
– krem ochronny z SPF 10

Od marki Bioline

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

5 x  wybrany produkt do pielęgnacji ciała (body oil coconut, body oil monoi lub balsam sweet almond ) + mydełko aleppo

Od marki by Insomnia

Fot. Materiałyy prasowe

Fot. Materiałyy prasowe

3 x  T-shirt Nell z nadrukiem

Od marki FootMedica

Fot. Materiałyy prasowe

Fot. Materiałyy prasowe

Fot. Materiałyy prasowe

Fot. Materiałyy prasowe

3 x konsultacja podologiczna (wraz z drobnym zabiegiem w przypadku potrzeby)
2 x  badanie stóp (obejmujące badanie manualne i badanie komputerowe stóp)

Partnerzy akcji:

logotypy akja lato

Czas trwania akcji: od 04.07.2016 do 15.08.2016 roku. Wyniki zostaną opublikowane: cz. 1) po 3 tygodniach trwania akcji, cz. 2) do 10 dni od jej zakończenia.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wpisy biorące udział w akcji