Go to content

Zapachy na Dzień Babci i Dziadka

Fot. iStock

Zbliża się dzień, w którym w szczególny sposób chcemy docenić członków naszej rodziny. To dwie wyjątkowe osoby: babcia i dziadek. Oni są źródłem domowego ciepła i centrum rodzinnym.
To właśnie z nimi dzieci mają swoje sekrety ukrywane przed rodzicami. To oni rozpieszczają, przyzwalają na więcej, kiedy rodzice zabraniają. Za nimi stoi doświadczenie życiowe i dystans do wielu problemów, dzięki czemu nie raz służą mądrą radą. Cieszą się z naszych sukcesów i przytulają, kiedy  jest nam źle.

To rodzice naszych rodziców – bez nich nie byłoby nas.

W tym roku ich święta przypadają na 21 stycznia (czwartek)  i 22 stycznia (piątek). W tak uroczysty dzień chcemy obdarzyć ich ciepłem, miłością, a może dodać im radości i nadziei. Dziadków
i babcie bezdyskusyjnie trzeba rozpieszczać, tak jak oni rozpieszczali nas. Pomyślmy wówczas o czymś naprawdę zmysłowym, o czymś co wprowadzi ich do krainy szczęścia i niezapomnianych doznań.

Jako upominek proponujemy zapachy do wnętrz marki Boles d’Olor. Wysublimowane aromaty stworzą niespotykaną atmosferę, spowodują odprężenie i relaks. Jeśli chcecie podarować babci
i dziadkowi coś wyjątkowego i oryginalnego, to na pewno są to produkty Boles d’Olor.

Wybór zapachów jest przeogromny. My wybraliśmy dla babci ten jeden wyjątkowy: zapach białego jaśminu (Jazmin Blanco).

Fot. Materiały prasowe

Ta kwiatowa kompozycja z nutą goździka i jaśminu, przełamana jest cytrusami i wiciokrzewem. Nadaje lekkości i powabu, wprowadza subtelną aurę miękkiego jedwabiu. Z całej linii produktów – możecie wybrać taki, który odpowiada potrzebom babci. Biały jaśmin jest dostępny w gamie Classic i Black Edition – do uniwersalnego zastosowania w różnorodnych wnętrzach i domowych pomieszczeniach.

Fot. Materiały prasowe

Wszyscy wiemy, że każdy dziadek ma do opowiedzenia swoją historię. Zdecydowanie męski zapach Iceberg jest zachętą do opowieści i wyzwaniem do przygody. Dominanta nuty grejpfruta, lawendy, mięty i wody morskiej odkrywa przed śmiałkami swoje tajemnice a rześki chłód lodowca przywołuje czas niezapomnianych przygód i szalonych wyzwań. Zapach Iceberg dla dziadka to wyprawa na biegun zapachu i wspomnień. Występuje w gamie Black Edition, która wyróżnia się estetyką opakowań i jest dostosowana do wnętrz bardziej wymagających i eleganckich.

Fot. Materiały prasowe

Komfort domowego ogniska niezaprzeczalnie jest dla wszystkich źródłem szczęścia. Babcia i dziadek zapewne poczują się usatysfakcjonowani, ponieważ każdy z aromatów Boles d’Olor jest wielowarstwowy, niejednoznaczny, mieni się odcieniami zapachów. Ma w sobie obietnicę, tajemnicę i spełnienie i zawsze zostawia coś na koniec – nutkę tęsknoty.

Fot. Materiały prasowe

Katalońska firma Boles d’Olor od ponad 40. lat specjalizuje się w wysokogatunkowych aromatach do wnętrz. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów zapachowych: od perfum po akcesoria w postaci brumizatorów (dyfuzorów mgiełki zapachowej), lamp katalitycznych itp.

Produkty dostępne są na stronie www.padmashop.pl.

Autor:  Kamil Chomiuk 


Artykuł powstał we współpracy z padmashop.pl