Lifestyle

Zakładanie stanika według Third Love. Miałaś świadomość, że popełniasz te małe, ale szkodliwe błędy?

Redakcja
Redakcja
4 listopada 2017
Fot. iStock / razyph
 

To prawda, że wielu kobietom problem przysparza znalezienie stanika idealnego, ale czy w jego zakładaniu może być jakaś filozofia? Okazuje się, że to wcale nie jest takie oczywiste i wiele z nas popełnia nawet więcej, niż jeden błąd podczas tej czynności.

Postanowiła się tym zająć firma bieliźniarska Third Love, która do staników dołączyła krótką, ale treściwą instrukcję poprawnego wkładania stanika. Kobiety chcąc się podzielić tą wiedzą, udostępniają zdjęcia instrukcji w mediach społecznościowych. Warto się temu przyjrzeć i zrobić minii rachunek sumienia.

Jak należy zakładać stanik?

Na pewno nie tak, jak wiele z was robiło to do tej pory — na szybko i z błędami. Najpewniej zakładacie go zapinając haftki na brzuchu i następnie przesuwając je na plecy, miseczki nakładając na piersi, na końcu wkładając ramiączka, co nie jest najlepszą metodą. Część kobiet najpierw wkłada ramiączka, upycha biust w miseczkach i zapina haftki na plecach. Ten sposób jest lepszy, ale wielu z nas nie udaje się unikać błędów podczas tej czynności.

Większość pań zapina stanik na ostatnie haftki, choć wg instrukcji Third Love, powinnyśmy zaczynać od pierwszych haftek. Takie działanie zapobiega rozciąganiu stanika. Poza tym zapinanie biustonosza na środkowe lub ostatnie haftki oznacza, że stanik jest za duży i źle dopasowany. Mało która kobieta pamięta, by poprawiać ramiączka, które co miesiąc się rozciągają i pozbawiają piersi oparcia na naszych ramionach. Może to skutkować deformacją biustu, otarciami skóry, bólami głowy czy kręgosłupa.

Warto mieć w pamięci wskazówki od Third Love, by lepiej zadbać i o staniki i o biust.

źródło: kobieta.wp.pl


Lifestyle

Wszystko, co dajesz z siebie – prędzej czy później wróci do ciebie. 15 małych rzeczy, które możesz zrobić dla innych (i siebie) już teraz

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
4 listopada 2017
Fot. iStock / Choreograph
Następny

Wszystko, co w trosce o relacje z bliskimi ci osobami dajesz z siebie – prędzej czy później wróci do ciebie. Dawaj i bierz – aktywnie, a twój nastrój na pewno będzie doskonały!

Bardzo często, przy okazji życiowych bilansów, analizujemy nasze znajomości i równie często weryfikujemy, które z nich są dla nas naprawdę ważne, a które wręcz pochłaniają naszą energię. A jak często zastanawiamy się nad tym, ile sami „wkładamy” w swoje relacje? Rzadziej, prawda? Masz prawo oczekiwać, ale uważaj, żadna relacja nie jest jednostronna – nie bądź emocjonalną sknerą.

A może dziś dla odmiany zrobimy coś dla siebie wkładając jak najwięcej w nasze relacje? Daj coś od siebie, a „śmieciowe znajomości” zweryfikujesz dopiero, gdy nic do ciebie nie wróci. Pamiętaj nawet, jeśli tak się stanie – i tak „wygrasz” coś dla siebie.

15 małych rzeczy, które możesz zrobić dla innych (i siebie) już teraz

Przeczytajcie, co możecie dać od siebie swojej rodzinie albo w przyjaźni, miłości, seksie. Małe gesty mogą więcej niż myślisz.

Lifestyle

Kokardy, perły i duże kieszenie – dodatki prosto z wybiegu

Redakcja
Redakcja
4 listopada 2017
Fot. iStock / CoffeeAndMilk

Dobrze dobrane dodatki mogą zdziałać cuda. W kilka minut z prostego, klasycznego ubioru wyczarują zaskakującą stylizację, godną największych gwiazd. Coco Chanelikona światowej mody, dobrze wiedziała, jaka siła drzemie w akcesoriach, mawiając, że jeśli chcesz być wyjątkowy, musisz zawsze się wyróżniać.

To ona jako pierwsza zamieniła drogocenne kamienie na sztuczne perły, a naszyjnik z nich stał się jej znakiem rozpoznawczym. W tym sezonie te pozorne klejnoty są wszędzie, ale nie w formie biżuterii, tylko jako dodatek: misterna ozdoba ubrania, znaczący detal zdobiący kołnierzyki koszul, swetry, żakiety i sukienki aż po buty – wymienia Monika Przypkowska, stylistka „Avanti”

Tej jesieni warto zwrócić uwagę na inne, bardzo modne dodatki: duże kieszenie i fikuśne kokardy. Ogromne kieszenie to praktyczne zdobienie, które upodobało sobie w tym sezonie wielu projektantów. Królują naszyte na zewnątrz płaszcza, kurtki, marynarki, ale także nieśmiało powracają w znanej formie – na spodniach bojówkach.

Uroczy dodatek w postaci kokardy można wykorzystać w dowolnej formie. Duża, kolorowa kokarda zawiązana pod szyją i wyłożona na poły żakietu sprawdzi się jako przełamanie biurowego, klasycznego stroju. Te i więcej wyszukanych propozycji dla prawdziwych łowczyń stylu znajdziesz w październikowym numerze magazynu „Avanti”.  

  #CHANELHauteCouture #CHANELtower   Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)


 

Źródło: infowire.pl


Zobacz także

To psia wdzięczność, wierne, mądre spojrzenie i radość ze spotkania z nami sprawiają, że chcemy i potrafimy być lepsi

Porzucić kawę?!? Ale po co? Akcja #30dnibezkawy

Czy dobrze znasz swoje dziecko? 33 pytania, dzięki którym możesz to sprawdzić