Go to content

Zaćmienie Księżyca – trzy znaki zodiaku, które odczują najbardziej jego wpływ na swoje życie

Fot. iStock/m-gucci

Czy wiecie, że dzisiaj będzie miało miejsce najdłuższe od 100 lat zaćmienie Księżyca? I teraz uwaga – jeśli czujecie się poddenerwowani, niespokojni – to może być efekt nadchodzącego zjawiska. Okazuje się, że nie tylko poszczególne fazy Księżyca mogą mieć wpływ na nasze samopoczucie, ale też nie bez znaczenia pozostaje właśnie jego zaćmienie. 

Specjaliści od horoskopów, gwiazd, zalecają, by dzisiaj – w dniu zaćmienia – nie podejmować żadnych radykalnych decyzji, gdyż silniej działamy pod wpływem emocji, zatracający racjonalny ogląd sytuacji. Okazuje się, że zaćmienie plus kumulacja pełni tym razem w Wodniku sprawia, że odczuwamy większą potrzebę bycia sobą, kierowania się własnymi potrzebami. To czas, kiedy wolność ma dla nas największe znaczenie, a my zdajemy sobie sprawę, że jej brak to konsekwencja naszych wyborów i niepodążanie za tym, co nam w duszy gra. Poczujemy się silni, seksowni i odważni, ale też trudniej będzie nam kontrolować emocje, zwłaszcza trzem znakom zodiaku – Wodnikowi, Koziorożcowi i Lwu. To na nie zaćmienie Księżyca ma największy wpływ.

Wodnik

Zwykle jesteś beztroską osobą. Jednak dzisiejsze zaćmienie Księżyca może sprawić, że staniesz się bardziej skłonny do walki, wchodzenia w konflikty i będziesz widzieć rzeczy bardziej dramatycznymi niż zwykle. Skup się więc na tym, by się zrelaksować i zapanować nad wszystkimi gniewnymi instynktami, które mają na ciebie teraz niekorzystny wpływ.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca zaskoczy dzisiaj potrzeba zmiany, której Koziorożce przecież nie cierpią. Nie lubisz pozbywać się nawyków, które są dla ciebie czymś znanym i skutecznym w działaniu. Jednak zaćmienie Księżyca może wyzwolić w tobie chęć puszczenia kontroli i nadania własnego rytmu pewnym rzeczom i sytuacjom. Dasz się temu ponieść?

Lew

Tak naprawdę to sezon urodzinowy Lwa, więc poczujesz niesamowity przypływ energii, możesz nawet pokusić się o wywieranie większego wpływu na otaczający cię świat. Wykorzystaj energię zaćmienia i tego miesiąca do dokonania pozytywnej zmiany w swoim życiu. Karty są po twojej stronie – działaj  i daj się ponieść sukcesowi.

Poza tym – pamiętajcie, że zaćmienie Księżyca można wykorzystać jako pretekst dla romantycznego wieczoru, spędzenia czasu z bliskimi. To mogą być naprawdę niezapomniane chwile.


 

źródło: Bustle