Go to content

Wybierz swoją miotłę i odkryj jaką jesteś czarownicą

Fot. iStock / 3sbworld

Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną … Niektóre uparcie się temu zaprzeczają, chowając swoją miotłę w piwnicy, ale są też takie, które nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami.  Wybierz miotłę i poznaj magiczny prezent od losu, który otrzymała każda z nas!

Przyjrzyj się miotłom. Wybierz tę, która podoba ci się najbardziej.

Interpretacja – numer miotły odpowiada kolejnym czarownicom

1. Czarownica – przedsiębiorca

Masz umiejętność wyraźnego określenia własnych możliwości. Nie masz nic przeciwko próbowaniu nowych rzeczy i zaczynania od początku. W pracy często wykorzystujesz swój „czarujący talent”, który pozwala ci uniknąć ryzyka i strat. Aktywnie spędzasz wolny czas: loty na miotle i dynamiczne sporty nie są ci obce i, oczywiście, nie możesz się doczekać piątkowych imprez ze swoimi przyjaciółmi.

2. Czarownica -lider

Masz wyrazistą twarz i magiczną wymowę. Najprawdopodobniej inni zauważyli, że masz umiejętność przewidywania różnych zdarzeń i przygotowania się do nich z góry. Jesteś niezwykle inteligentną osobą i szybko możesz wyłapać niespójności w słowach i emocjach innych ludzi.

3. Potężna wiedźma

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez emocjonalną presję, ale utrzymujesz z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych, jesteś czarodziejką, która często poświęca własne interesy dla dobra innych.

4. Czarownica perfekcjonistka

Wiesz, gdzie znajduje się każda miotła w domu. Lubisz nieskazitelny porządek i żądasz, aby inni również go utrzymywali. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania eliksiru lub organizowania ważnego zlotu czarownic, z pewnością jesteś mistrzem organizacji. Inne czarownice robią to, czego od nich wymagasz, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

5. Czarownica mentor

Możesz uważnie obserwować postrzegać innych ludzi. Zaufanie jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz niewiernemu czarownikowi. Wszechświat dał ci także dar mentora i nauczyciela. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy zobaczą cię jako prawdziwy wzór do naśladowania.

6. Czarownica o żelaznym charakterze

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i niezdrowe schematy w relacjach z innymi. W szabaty i inne spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę nieprzyjemna.

7. Czarownica – pionier

Różnisz się od innych czarownic szerokim zakresem zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na odpowiedni moment: rozwiązujesz wszystkie ważne problemy sama i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

8. Czarownica-marzyciel

Jesteś marzycielską i liryczną osobą … masz dobre relacje z innymi czarownicami: jesteś dobra w odczytywaniu intencji innych ludzi i możesz poczuć ich emocje. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu i stroju czarnoksięskiego, nigdy nie masz dość magicznych pieniędzy.

9. Czarownica-introwertyk

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstury. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i dobrze się czuć sama ze sobą. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w swoich myślach, nie przeszkadzając nikomu.

10. Czarownica – podróżnik

Nie tolerujesz rutyny: częste zmiany miejsca pracy są dla ciebie czymś normalnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna „trampolina”. Często bierzesz swoją miotłę i jedziesz w nieznane.  Jesteś żywo zainteresowana innymi czarodziejami, ponieważ lubisz dzielić się swoim wielowiekowym doświadczeniem.


Na podstawie: mysticalraven.com