Go to content

Joanna Kulig urodziła!

Joanna Kulig urodziła
Fot. Screen z Instagrama / Joanna Kulig

Joanna Kulig urodziła! Nie wiadomo jeszcze, czy aktorka pojawi się gali wręczenia Oscarów 2019. Jak podaje Super Express, Joanna Kulig urodziła kilka dni temu, sama jednak jeszcze podała tej informacji publicznie. Aktorka wraz  z mężem. Maciejem Bochniakiem przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wyjechali kilka miesięcy temu. Para zdecydowała się na poród za granicą, aby aktorka mogła wybrać się na galę. Para w tym roku świętuje 10 rocznicę ślubu.

Joanna Kulig urodziła! Gratulujemy

„Nie wiem jeszcze, czy do nas dołączy” – komentuje Piotr Dzięcioł, producent filmowy przebywający w Los Angeles. To on poinformował o szczęśliwym rozwiązaniu Joanny Kulig.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

 

Jeszcze nie wiadomo, czy aktorka została mama chłopca czy dziewczynki, ale z pewnością to wspaniały i ważny okres w jej życiu. Mocno trzymamy kciuki i kibicujemy. Mamy nadzieję, że wszystkie marzenia Joanny się spełnią!

Przypominamy, że Joanna Kulig jest nominowana do Oscara 2019, za rolę w filmie „Zimna wojna”, w  reżyserii Pawła Pawlikowskiego, laureata Oscara za film „Ida”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Kulig (@joannakulig_official)

Światowa premiera obrazu odbyła się w trakcie 71. Festiwalu Filmowego w Cannes. Już pierwszy pokaz wzbudził euforię publiczności, przynosząc łzy wzruszenia Julianne Moore, gratulacje od Benicio del Toro i dwudziestominutową owację na stojąco. Zaowocował też wysypem bardzo pozytywnych recenzji, porównujących polską produkcję do „La La Land”, „Casablanki” i hitów Martina Scorsese. Ukoronowaniem sukcesów filmu na najważniejszej imprezie filmowej świata stała się natomiast nagroda za najlepszą reżyserię dla Pawła Pawlikowskiego. „Zimna wojna” opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.