Go to content

Wybierz swój celtycki symbol i zobacz, co on oznacza

Fot. Screen z Facebooka /Goddess of Peace

Celtyckie węzły, zwane również  Icovellavna, wykorzystuje się do dekoracji i celów duchowych już od starożytności. Co ciekawe, można je odnaleźć nie tylko w sztuce Celtów, ale również w architekturze rzymskiej i bizantyjskiej oraz w sztuce koptyjskiej, sztuce islamskiej, średniowiecznej rosyjskiej sztuce oprawiania książek, sztuce etiopskiej i współczesnych dziełach sztuki europejskiej. Jako sigil, węzeł celtycki jest postrzegany jako symbol stworzony dla specyficznego celu, wyrażenie naszego magicznego życzenia. Przyjrzyj się obrazkowi i wybierz dla siebie jeden z tych sześciu symboli. Zobacz, co oznacza twój wybór.

1. Drzewo życia

Drzemie w tobie wielki potencjał. Jesteś jak dostojne drzewo, twoje korzenie są głęboko w ziemi, czyli pragniesz solidnych fundamentów w swoim życiu. Im więcej energii czerpiesz z Ziemi, tym bardziej dostrojony jesteś do otaczającego Cię świata, tym bardziej „żywy” będziesz się czuł. Dbaj o kręgosłup i talię.

2. Ogień

Wybrałeś celtycki węzeł reprezentujący Ogień i Feniksa. Jesteś bardzo ambitną osobą, pełną energii i pasji. Ogień płonie w tobie jasno, jak każdy zapalczywy człowiek powinieneś wiedzieć, że nie możesz nadużywać siły swojego ognia, ponieważ wypali się on zbyt szybko. Zamiast tego stopniowo go rozpalaj, a zobaczysz korzyści w swoim życiu.Im bardziej wyrażasz swoją pasję i kreatywność, tym bardziej spełnisz się w swoim życiu.

3. Wielki smok

Bądź jednością z całą naturą i światem, wewnątrz i na zewnątrz. Moc, którą posiadasz, jest niezmierzona i może przynieść wielką radość tobie i innym. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że prawdziwa siła leży w tobie i przychodzi naturalnie, zaczynasz czuć się gotowy, by zmienić rzeczy, które ci przeszkadzają. Wielki smok, mówi o związku z naturą i naszym naturalnym środowiskiem.

4. Pentagram

Wybrałeś wielki symbol ochrony i osobistej mocy. Nadszedł czas, abyś zrównoważył swoje życie, zarówno duchowe, jak i fizyczne, aby zjednoczyć te dwa, ważne aspekty. Poczuj, jak wewnętrzna siła pomaga ci odkryć twój prawdziwy potencjał.  Jeśli chodzi o zdrowie fizyczne, zadbaj o wątrobę.

5. Koci węzeł

Jeśli wybrałeś ten symbol, oznacza to, że działasz szybko i zręcznie. Jesteś osobą elastyczną, ale jednocześnie nie chcesz, aby przeszkadzały ci zewnętrzne wpływy, które mogą stać się uciążliwe i męczące. Masz wielką zdolność do prawidłowego rozpoznawania swojej życiowej ścieżki, nawet jeśli jej początkowo nie widzisz. Lubisz poczucie bezpieczeństwa. Im więcej znasz siebie, tym lepiej poznasz świat.

6. Boski Kwiat Słońca

Twoje serce jest otwartą księgą. Promieniujesz ciepłą i przyjazną energią. Troską o innych i pragnieniem bycia wsparciem dla wszystkich.  Kluczem do sukcesu jest poczucie zrelaksowania, wyluzowania. Podążaj za Słońcem, a nigdy nie zgubisz swojej drogi. Dbaj o swoje kolana. Naucz się głęboko oddychać. Masz w sobie siłę, by samodzielnie poradzić sobie ze złem, które cię spotyka.


Na podstawie: themindsjournal.com