Go to content

Wspaniały sukces Martyny Wojciechowskiej. Prestiżowy tytuł jest jej – gratulujemy!

fot. https://www.facebook.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska zajęła 1. miejsce w rankingu „World’s Most Admired 2021” jako NAJBARDZIEJ PODZIWIANA POLKA. Na drugim miejscu znalazła się Iga Świątek, a trzecie Janina Ochojska.

Agencja badawcza Inquiry opublikowała zestawienie osób, które cieszą się największym uznaniem wśród Polaków. W 2021 r. serca Polaków podbiły gwiazdy zaangażowane w działalność społeczną i charytatywną. Na pierwszych miejscach znaleźli się Jerzy Owsiak i Martyna Wojciechowska.

W takich chwilach czuję, że to, co robię przez ostatnie 25 lat ma sens nie tylko dla mnie, ale też dla innych – napisała na Facebooku Martyna Wojciechowska. – Znaleźć się w tak wspaniałym gronie to zaszczyt. 🙏🏻

Agencja badawcza Inquiry, polski partner międzynarodowej firmy YouGov, zaprezentowała zestawienie osób cieszących się największym uznaniem nad Wisłą. W 2021 r. serca Polaków podbiły gwiazdy zaangażowane w działalność społeczną i charytatywną. Na pierwszych miejscach znaleźli się Jerzy Owsiak i Martyna Wojciechowska.

– Polska lista Most Admired bardzo się różni od międzynarodowej. Są na niej osoby o niekwestionowanym autorytecie, które pojawiają się po raz kolejny (jak Jerzy Owsiak i Martyna Wojciechowska), ale są też nowe nazwiska, jak Iga Świątek. W tym roku na liście top 10 niestety nie znalazła się już Olga Tokarczuk, która w 2020 r. zajęła drugie miejsce wśród kobiet – komentuje Agnieszka Górnicka, prezes polskiej agencji Inquiry.

W międzynarodowym zestawieniu „World’s Most Admired” po raz kolejny na pierwszym miejscu uplasowali się Michelle i Barack Obama.