Go to content

Polko, pokochaj siebie prawdziwą!

Fot. Materiały prasowe

Polki są wspaniałe. Zaradne, piękne, mądre. Tymczasem wiele kobiet nie czuje swojej wartości i nie pozwala sobie na autentyczność, a wręcz ukrywa to, kim naprawdę jest, ponieważ wierzymy, że to jakie jesteśmy naprawdę, jest niewystarczająco dobre. W rezultacie brakuje nam pewności siebie i nie realizujemy pełni swojego potencjału.  

Właśnie dlatego w lutym, powszechnie uważanym za miesiąc miłości, rusza akcja „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”, której ideą jest inspirowanie Polek do tego, aby zobaczyły wartość w tym, jakie naprawdę są, nauczyły się bardziej siebie doceniać oraz uwierzyły, że mogą osiągać sukcesy i czuć się spełnione właśnie dzięki autentyczności. To zaproszenie dla wszystkich kobiet do tego, aby dać w lutym więcej uwagi samym sobie i świadomie pracować nad poczuciem własnej wartości oraz samoakceptacją. Bardziej pokochać siebie prawdziwą niż wyobrażony „ideał”, jakie powinny być.

„Marzy mi się, aby Polki były naprawdę pewne siebie, abyśmy pozwoliły sobie na autentyczność w relacjach zawodowych i prywatnych, zaufały swoim odczuciom i żyły naprawdę w zgodzie ze sobą”  – mówi Patrycja Załug, autorka akcji „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”. Od 6 lat pomaga kobietom poznać prawdziwą siebie, odzyskać poczucie własnej wartości i wyzwolić swoją moc. Zauważyła, że choć wiele kobiet, które spotyka na warsztatach i w coachingu ma ogromny potencjał, to bardzo trudno jest im uwierzyć, że są wystarczająco dobre. „Trudno jest nam siebie doceniać, zaniżamy nasze aspiracje zawodowe i prywatne, ponieważ w głębi serca wątpimy czy zasługujemy na więcej. Już czas, aby Polki uznały swoją wartość!” – dodaje.

Przyłącz się do akcji „Polko, pokochaj siebie prawdziwą” i daj w lutym uwagę i miłość samej sobie. Przez cały miesiąc na fan page’u „Codziennie PEWNA SIEBIE” znajdziesz inspirujące myśli,  powody, dla których warto pokochać siebie prawdziwą, a także sposoby jak to zrobić.   Możesz także wziąć udział w konkursie  „W lutym wyznaj sobie miłość” oraz 25 lutego br. skorzystać z  bezpłatnego webinarium, podczas którego poznasz sprawdzone sposoby jak pokochać siebie oraz praktyczne wskazówki jak zbudować stabilne poczucie własnej wartości. Z kolei 12-13 marca br. odbędzie się w Warszawie warsztat „Codziennie PEWNA SIEBEI”, który jest zaproszeniem do tego, abyś lepiej poznała samą siebie, doceniła to, kim naprawdę jesteś i zbudowała prawdziwą wewnętrzną pewność siebie. Zwieńczeniem akcji będzie publikacja w marcu br. nowej książki Patrycji Załug „Pokochaj siebie prawdziwą”.

Pełen program akcji, opis wszystkich wydarzeń a także inspiracje jak pokochać siebie prawdziwą znajduje się na stronie: www.codzienniepewnasiebie.pl

Ambasadorki akcji: Justyna Sokołowska, dziennikarka Radia Kolor, Marta Obrycka, Zen Coach, Małgorzata Ohme, dyrektor zarządzająca portalu Oh!me,

Basia Baczkura, nauczycielka kundalini jogi w Adi Shakti, Agnieszka Kałuża, autorka bloga Aga Pomaga, Kasia Dziubałka, Twoja Pasja Twoja Firma, Agata Kaczmarek, twórczyni metody My New Ocean.

Akcję wspierają: Akademia Kobiet Sukcesu, ZenCoaching Polska, Strefa Rozwoju, Adi Shakti, Twoja Pasja Twoja Firma.

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe