Lifestyle

Czy wiesz, ile ważą twoje piersi? Sprawdzili to mężczyźni

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
14 kwietnia 2018
Fot. Facebook /Tokyo Otaku Mode
 

Takie rzeczy tylko w Japonii. Otóż japońska reklama pokazuje, jak wielkie znaczenie dla naszych piersi ma to, jakie nosimy biustonosze. Ujęła ten temat w bardzo niebanalny sposób. Mężczyznom założono imitację piersi, a w miseczki włożono… zwierzęta.

I tak okazuje się, że miseczka A, to dwie małe papużki, a na przykład C – dwa jeże. Na tym jednak nie koniec. Po zaprezentowaniu jakie zwierzę, odpowiada rozmiarowi biustu, panowie postanowili podjąć aktywność fizyczną- granie w tenisa, w siatkówkę, jednocześnie pokazując jak się zachowują nasze piersi podczas uprawiania danego sportu.

Obejrzyjcie koniecznie. I sprawdźcie, czy w domu macie odpowiedni dla siebie biustonosz. 😉


Lifestyle

Kobiety nie śpią przez to po nocach, a faceci nawet o tym nie wiedzą

Ewelina Celejewska
Ewelina Celejewska
14 kwietnia 2018
Fot. iStock/YakobchukOlena
Następny

„On mnie na pewno kiedyś zostawi. Przecież mógłby znaleźć sobie lepszą, ładniejszą, bardziej wygadaną i towarzyską. Albo taką, która dobrze gotuje i z przyjemnością sprząta” albo „Czy on w ogóle myśli o mnie w ciągu dnia? Zastanawia się, co robię, czy ma potrzebę zadzwonić i zapytać? Tęskni?”. My, kobiety mamy przerąbane. W naszych głowach non stop kłębią się różne, często absurdalne myśli, które nie dają nam spokoju. Gdyby tak na jeden dzień zamienić się z facetami głowami, oni najprawdopodobniej by oszaleli od tych wszystkich głosów. Kobiety często analizują swoje związki i relacje. Zastanawiają się nad szczerością intencji partnera, przyszłością związku, rozkładają na czynniki pierwsze wszystkie niepokojące sygnały. Wystarczy, że on z nieco mniejszym niż zwykle entuzjazmem powiedział „Ładnie wyglądasz”, a my już się zastanawiamy, czy aby nie jesteśmy za grube i czy ten kolor włosów nie wyszedł za ciemny.

Często niewiele potrzeba, by nasza pewność siebie legła w gruzach. Zjadają nas nerwy i troski. Czasem faktycznie są ku temu powody, czasem same je sobie wykreujemy. Czy jesteśmy szalone? Nienormalne? Nie. My, kobiety po prostu częściej myślimy o sobie krytyczne i łatwiej popadamy w skrajności.

Jest wiele rzeczy, które spędzają nam sen z powiek. Podczas gdy my analizujemy i zamartwiamy się, panowie mają większość rzeczy gdzieś i… wychodzi im to na zdrowie. Kiedyś widziałam w sieci taki rysunek porównawczy, który idealnie to opisuje: po jednej stronie piękna kobieta przegląda się w lustrze i mówi do siebie, że ma za grube „coś-tam”. Po drugiej stronie przed lustrem stoi mężczyzna z brzuchem piwnym, w kapciach i szlafroku. On dla odmiany prawi sobie komplementy pod nosem. I może na tym właśnie polega cały sekret?

Oto kilka rzeczy, którymi kobiety się przejmują, a faceci nie zawracają sobie nimi głowy:

„Czy jestem dla niego atrakcyjna?”

Faceci na ogół nie wiążą się z kobietami, które ich nie pociągają. Na co dzień nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak to, czy dobrze ułożyłaś włosy, idealnie namalowałaś kreskę lub czy założyłaś dobrą bluzkę do spódnicy. No chyba, że trafiłaś na wyjątkowo płytki egzemplarz, ale o tym powinnaś się już dawno zorientować. Dla facetów liczy się ogół, całokształt. A dla normalnego faceta, nie stanowi problemu powiedzenie, co warto zmienić lub co najbardziej go w tobie kręci. Najbardziej jednak zawsze ceni sobie twój charakter i osobowość.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Lifestyle

5 powodów, by pozwolić karmie działać, czyli mądrzy ludzie się nie mszczą

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
14 kwietnia 2018
5 sposobów na odwrócenie złej karmy
Fot. iStock/LeszekCzerwonka

Większość ludzi wierzy, że poczują się lepiej, jeśli zemszczą na kimś, kto w jakiś sposób ich zranił, zawiódł, sprawił im ból, sprawił, że cierpieli bądź cierpią nadal. To zły trop. Kiedy silna, mądra osoba zostaje zdradzona przez kogoś bliskiego, wie, że powinna usiąść i pozwolić, by karma wykonała swoją pracę. Wszystko, co zrobisz innym, zawsze do ciebie wróci, pamiętaj.  

5 powodów, by pozwolić karmie działać

Satysfakcja

Zemsta nie daje satysfakcji, a jedynie (i niekoniecznie) chwilową ulgę. Kiedy to karma uderza w osobę, która cię zraniła, uderza precyzyjnie i w taki sposób, że winny zrozumie w końcu ból, który ci zadał, a nawet sam go odczuje w podobnym stopniu.

Oszczędność energii, czasu i emocji

Nie brudź sobie rąk układaniem planów, by się na kimś zemścić. Każde nasze działanie ma swoje konsekwencję i cenę. Nie musisz ich ponosić, karma przychodzi sama, bez żadnych zobowiązań, nie obciążając cię twoich emocji, nie wzbudzając w tobie poczucia winy. Szkoda życia i czasu na planowanie zemsty, nawet wtedy, gdy chodzi o niewiernego męża czy nielojalną przyjaciółkę.

Spokój duszy, harmonia

Ludzie mają tendencję do noszenia w sobie całych pokładów żalu, do chowania urazy, do „pamiętania” całego zła, którego zaznali od innych. Hodują w sobie, w swoich sercach nienawiść przez bardzo długi czas. Ale pod koniec każdego dnia jest to dla nich o wiele bardziej szkodliwe niż dla osoby, którą chcą ukarać. Po prostu nie warto. Ci, którzy postąpili źle, dostaną to, na co zasłużyli, kiedy nadejdzie właściwy czas. Trzeba w to wierzyć i przestać kurczowo trzymać się przeszłości.

Brak ryzyka

Jeśli się zemścisz, nie możesz być pewny, że twoja karma nie dosięgnie i ciebie… Nawet jeśli nikt nie wie o twoim akcie „odegrania się”, ty sam będziesz w pełni świadomy swoich czynów, które mogą do ciebie wracać pod postacią wyrzutów sumienia. Silni, mądrzy ludzie zawsze będą robić wszystko, co w ich mocy, aby zapobiec gromadzeniu się negatywnej karmy.

Szczęście osobiste ponad wszystko

Zdaniem Eddiego Veddera najlepsza zemsta polega na tym, by żyć dobrym życiem i udowodnić sobie, że potrafimy wybaczyć. Tylko wtedy osiągniemy szczęście osobiste. Toksyczni ludzie będą cierpieć i tak, gdy zobaczą twój sukces i to, że udało ci się pokonać samego siebie, stanąć „ponad to”. Ale to już nie twój problem.


Na podstawie: themindsjournal.com

 


Zobacz także

Dlaczego on nie mówi „kocham”?

Uśmiech jest bardziej atrakcyjny niż makijaż. 15 faktów świadczących o jego niezwykłych właściwościach

7 symptomów depresji, o których byś nigdy nie pomyślała