Go to content

Wesołe etui na telefon dla starszych i młodszych

Etui na komórkę to ciekawy wynalazek, który potrafi szybko odmienić zmienić wygląd naszych elektronicznych gadżetów. Choć ważną rolą kejsów na telefon jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, to jednak design ma tutaj ogromne znaczenie. Podpowiadamy, gdzie znaleźć fajne etui na telefon, które każdego dnia wprawi Cię w lepszy nastrój.

Oryginalne etui do telefonu z motywem bajkowym

Nikogo nie dziwi wszechobecna popularność bajek dla dorosłych i dla dzieci, komiksów i ich ekranizacji, a także seriali i filmów uwielbianych przez wszystkich. “Harry Potter”, “Star Wars”, “Gra o tron” czy też wszelkie realizacje Disneya, czy Marvela oferują nam bogactwo wzorów i motywów, których szkoda byłoby nie wykorzystać. Etui na telefon z motywem bajkowym to niedrogi sposób na poprawę humoru, wyrażenie swoich zainteresowań i zachęcenie innych, aby skosztowali tego, co najlepsze.

Nie musisz być dzieckiem, aby cieszyły Cię pokrowce na telefon z kreskówkową grafiką. Wprowadź trochę luzu do swojego życia – ono i tak dostarcza nam zbyt wielu problemów. Gadżety oferowane przez babaco.store (świetny sklep z etui) to nie tylko pstrokate, wielobarwne propozycje, ale również znacznie bardziej subtelne. Przykładowo, same obudowy inspirowane “Grą o tron” to ponad 25 wariantów etui na telefon. Wzory Disneya to łącznie aż 600 propozycji!

Jeśli natomiast lubisz lśnić, też znajdziesz pokrowiec na komórkę idealny dla siebie, np. z brokatem. Oferta polecanego przez nas sklepu babaco.store znacznie wykracza poza bajki – etui na telefon z brokatem to tylko jeden z wielu oryginalnych pomysłów. Twój futerał na smartfona może mieć np. błyszczącą szklaną powłokę Premium Glass. Do wyboru masz case na telefony z pełną grafiką lub częściowo przezroczyste.

Etui personalizowane – dla Ciebie lub na prezent

Jeśli fajne kejsy z motywem bajkowym to dla Ciebie niewystarczające podkreślenie własnego stylu, wybierz sklep z etui na telefon, w którym będziesz mógł podpisać swój sprzęt imieniem lub wybranym hasłem. Etui na telefon z napisem to swoista wizytówka, którą zawsze masz przy sobie.

Etui personalizowane to również świetny pomysł na prezent. Nic nie cieszy bardziej, niż upominek, który został przygotowany specjalnie dla jednej osoby. Miej jednak na uwadze, że nie każdemu przypadną do gustu obudowy na telefon z własnym imieniem. Czasem lepsze okażą się dyskretne inicjały lub, wracając do poprzedniego tematu, ciekawe etui na telefon z wesołą grafiką. Czyż nie masz wśród znajomych zagorzałych miłośników “Przyjaciół” albo “Deadpoola”? Pamiętaj, żeby przed zakupem prezentu upewnić się, jakiego smartfona ma Twój znajomy!

Pokrowce do telefonów, które chronią sprzęt i cieszą oko

Najlepsze jest to, że mocne etui na telefon nie musi wyglądać jak mały sejf. Jeśli chodzi o casy na telefon dostępne w ofercie babaco.store, możesz liczyć na bardzo dużą wytrzymałość. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału TPU (termoplastycznego poliuretanu), cechującego się elastycznością, a więc mniej narażonego na pękanie. Ranty etui do telefonu są specjalnie wyprofilowane: podwyższone, aby chronić ekran w razie upadku. Grafika również utrwalona jest w taki sposób, aby służyła latami.

Wytrzymałe casy na telefon to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Sprawdzą się dla dzieci i dla dorosłych. No właśnie – nie zapominajmy o najmłodszych! Wszak w obecnych czasach nawet maluchy korzystają z etui do telefonów. W każdym razie powinny, jeśli użytkują smartfony. Delikatny sprzęt powinien być chroniony – wybierz najlepsze etui na telefon, które zapobiegnie dużym wydatkom.

Motywy bajkowe to idealna inspiracja na zakup etui na telefon dla dzieci. Oprócz klasyków Disneya, które znamy jako dorośli, dostępne są kejsy na telefon inspirowane uwielbianą “Krainą Lodu”. Życzymy Ci udanych poszukiwań – używanie etui na smartfona to dobra praktyka, która przy okazji cieszy.