Kosmetyki Uroda Włosy

Blask w butelce, czyli sposób na piękne włosy. SPRAY nabłyszczający BLASK WS STYLE od duetu Wierzbicki & Schmidt

Redakcja
Redakcja
17 czerwca 2019
Fot. Materiały prasowe
 

W maju oficjalnie ruszył sezon ślubny. Co za tym idzie –  w głowach Państwa Młodych oraz zaproszonych gości zaczynają pojawiać się nurtujące pytania. Którą stylizację wybrać? Jakie buty sprawdzą się najlepiej? Co z makijażem? Fryzurą? Czy konieczne jest wydawanie majątku na jeden wieczór? Nasza odpowiedź brzmi… nie!

Zdaj się na produkty, dzięki którym osiągniesz oszałamiający efekt – bez konieczności obciążania budżetu czy wychodzenia z domu. Uzyskać zdrową, lśniącą fryzurę, pomogą Ci gwiazdy „Ostrego Cięcia” – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Linia kosmetyków do stylizacji WS STYLE, będąca drugą już serią od sławnego duetu Wierzbicki & Schmidt,zagościła na rynku kilka miesięcy temu i poszerzyła ofertę marki WS ACADEMY o 6 zupełnie nowych produktów – lakier do włosów FORMA, piankę KREACJA, żel STRUKTURA, gumę DEFINICJA, pastę KONTROLA oraz spray nabłyszczający BLASK. Każda z tych propozycji działa w innej sferze szeroko pojętej stylizacji włosów.

Fot. Materiały prasowe

Spray nabłyszczający BLASK to prawdziwy efekt intensywnego połysku zamknięty w butelce. Jako produkt profesjonalny, oprócz nabłyszczenia włosów nadaje im miękkość, podkreśla głębię koloru i kształt ułożonej fryzury. Zapobiega także elektryzowaniu i puszczeniu się pasm każdego typu. Może być stosowany również jako serum chroniące końcówki przed urazami mechanicznymi. Dodatkowo jego piękny, słodki zapach długo utrzymuje się na włosach.

Efekt pięknej fryzury w ekspresowym tempie! Bez wychodzenia z domu, czekania na termin u fryzjera i wydawania majątku. Wystarczy wymodelowaćwłosy, a następnie utrwalić je produktami z serii WS STYLE, a weselne szaleństwo z pewnością nie zepsuje tej fryzury – nawet, jeśli zabawa potrwa do białego rana.

Pojemność: 125 ml
Cena: 24,99 zł w drogeriach Rossmann i salonach WS Academy


Artykuł powstał we współpracy z WS ACADEMY


Kosmetyki Uroda Włosy

20 rzeczy, których każda matka powinna nauczyć swojego syna, nim on skończy 18 lat

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
17 czerwca 2019
Fot. iStock
 

Mówi się: wychowujesz swojego syna dla jego żony. Coś w tym jest i pewnie rację przyznają mi te kobiety, które trafiły na facetów rozpieszczonych przez swoje mamy, którzy byli obsługiwani, niczego nie musieli. Mamusia spełniała ich wszystkie zachcianki. Często są to mężczyźni, którzy nie szanują kobiet, uważają, że wszystko im się od życia i kobiety należy, bo to oni są panami świata. Brrrrr. Cóż, tacy faceci chodzą po tej ziemi (zresztą są też takie rozpuszczone panienki, ale nie o tym dzisiaj), a prawda jest taka, że tylko my – matki synów, możemy zapobiec szerzeniu się tego typu dorosłych chłopców.

20 rzeczy, których każda matka powinna nauczyć swojego syna, nim on skończy 18 lat

 1. Nim wypuścisz swojego syna z domu, nauczy go tych 20 rzeczy:

 2. Rozmawiania z dziewczyną bez patrzenia jej w biust.

 3. Golenia – zwracaj mu uwagę, że pozostawienie niedogolonych części twarzy nie wygląda schludnie.

 4. Pracy. Niech nie myśli, że wakacje są jedynie po to, żeby siedzieć i popijać colę z kolegami lub pomagać cioci w sklepie robiąc jej jedynie kawę; gdy zostanie nastolatkiem niech pracuje sezonowo, żeby zobaczyć, ile wysiłku kosztuje sięganie po marzenia

 5. Naucz korzystania z internetu, niech nie będzie to jedynie oglądanie bzdurnych i (nie ma co ukrywać) ogłupiających filmików i niezbyt rozwiniętych youtuberów.

 6. Wytłumacz, że leżenie na łóżku czy kanapie, gdy ktoś wchodzi do pokoju jest zwyczajnie niegrzeczne, nawet jeśli jest to członek rodziny

 7. Niech zrozumie, że katar nie jest chorobą śmiertelną i naprawdę można z nim normalnie funkcjonować, tak jak z temperaturą ciała wynoszącą 36,8.

 8. Wytłumacz, że pytanie, czy może w czymś pomóc, jest rzeczą zupełnie naturalną, a to, że ktoś robi wszystko nie znaczy, że nie potrzebuje pomocy

 9. Naucz go gotować. Nawet jeśli nie wykazuje wielkich zdolności kulinarnych, niech wychodząc z domu ma choć jedną swoją popisową potrawę, poza tym warto by umiał robić jajecznicę, ugotować jajka na miękko, makaron, ziemniaki i zrobić schabowe.

 10. Niech rozmawia, mówi o swoich uczuciach, a nie chować się za słuchawkami swojego telefonu; zmuś go do mówienia, a później już jakoś pójdzie.

 11. Musi szanować starsze osoby, wiedzieć, że należy im ustąpić miejsca, pomóc w niesieniu zakupów, schylić się w kolejce do kasy, gdy coś im spadnie.

 12. Niech wie, że dawanie kwiatów, robienie prezentów kobiecie – najpierw tobie, jest bardzo miłym gestem, którego nie należy się wstydzić, ale o niego dbać.

 13. Naucz go prasować koszulę.

 14. I wiązać krawat – albo przynajmniej niech sam się nauczy, choćby z instrukcji na You Tubie.

 15. Niech wie, co to antykoncepcja i że za ciążę jest tak samo odpowiedzialny jak kobieta, z którą uprawia seks.

 16. Miłości do zwierząt. W końcu ludzi poznaje się po tym, jak traktują zwierzęta.

 17. Wrzucać brudne ciuchy do prania, a nie zostawiać w swoim pokoju porozrzucane po podłodze.

 18. Skoro już o łazience mowa – spuszczania deski klozetowej. Niech nigdy nie zostawia otwartej ubikacji.

 19. Naucz go, że to, co dzieje się w naszym kraju także jego dotyczy; zasiej w nim odpowiedzialność obywatelską, niech nie będzie mu obojętny los kraju, w którym żyje.

 20. Niech wie, że szanować należy każdego człowieka, bez względu na to, kim jest, jakie są jego poglądy, kolor skóry czy religia.

Odwiedź nas na Facebooku


Kosmetyki Uroda Włosy

Bezpieczne dziecko to spokojni rodzice. O czym pamiętać, planując wakacje dla dziecka

Redakcja
Redakcja
14 czerwca 2019
Fot. Materiały prasowe

Wakacje kojarzą się nam ze słońcem, relaksem i brakiem obowiązków. Dla rodziców mają one jeszcze drugą stronę medalu – stres związany z bezpieczeństwem ich dzieci. Bo wakacje to czas, kiedy dziecko nie siedzi spokojnie w szkolnej ławce, ale znaczną część dnia spędza bardzo aktywnie. To sprzyja różnego rodzaju kontuzjom czy nieszczęśliwym wypadkom. Co zrobić, żeby mieć pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku będzie można liczyć na wsparcie?

Według większości rodziców, na dzieci czyha więcej niebezpieczeństw podczas wakacji niż to miało miejsce za czasów ich dzieciństwa. Taki wniosek płynie z badania zrealizowanego dla PZU. Z tego samego badania dowiadujemy się, że rodzice martwią się, żeby  ich pociechy nie doznały przemocy od innych dzieci. Obawiają się też, że dziecku może zabraknąć wyobraźni i ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi. Okazuje się, że troski rodziców dotyczą także samodzielnych wyjazdów wakacyjnych ich pociech. Więcej niż połowa dorosłych zastanawia się, czy ich syn lub córka poradzi sobie samo w trakcie wyjazdu.

Takie zmartwienia mają swoje odzwierciedlenie w sposobie, w jaki dzieci spędzają swoje wakacje. Dorośli chcą mieć kontrolę nad tym, co wtedy robią ich dzieci i czuwać nad ich bezpieczeństwem, dlatego najczęściej decydują się na wakacyjne wyjazdy całą rodziną. Aż 79 proc. dzieci wyjeżdża z rodzicem jako opiekunem bądź współopiekunem*.

Niezależnie jednak od tego, czy dziecko wyjeżdża na krótkie wyjazdy, czy lato spędza w domu, to jest ono bardzo aktywne. Granie w piłkę, zabawy na podwórku, jazda na deskorolce to wszystko powoduje, że o zwichnięcia czy skaleczenia nie trudno. Kontuzja na skutek nieszczęśliwego wypadku może się przytrafić każdemu. Dlatego lepiej dmuchać na zimne i już odpowiednio wcześniej przygotować się na taką ewentualność, żeby w razie konieczności móc liczyć na wsparcie.

W tym celu prowadzona jest ogólnopolska akcja „Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”. Organizatorem jest PZU Pomoc, który bezpłatnie daje możliwość wszystkim rodzicom w Polsce objęcie dzieci ochroną ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z akcji mogą też samodzielnie skorzystać pełnoletni uczniowie i studenci do 25. roku życia. Osoby chętne mają czas na zgłoszenie do 21 czerwca.

Na co mogą liczyć ci, którzy przystąpią do akcji?

Ubezpieczenie NNW działa 24 godziny na dobę, w domu i na wakacyjnych wyjazdach,  w Polsce i za granicą,  w czasie odpoczynku i w czasie uprawiania sportów – również wyczynowo, niezależnie od innych ubezpieczeń.

Skorzystanie z akcji jest dość proste. Wystarczy, że wejdziemy na stronę wakacjezpzu.pl i wypełnimy odpowiedni formularz deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia i wyrazimy zgody na przetwarzanie swoich danych we wskazanych celach. Rodzice mogą być pewni, że dane dziecka, które podają – tylko imię, nazwisko oraz numer PESEL – posłużą wyłącznie do objęcia dziecka ochroną ubezpieczeniową.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą ogólnopolskiej akcji PZU Pomoc jest konkurs fotograficzny, prowadzony na oficjalnym Facebooku PZU. Osoby, które prześlą zdjęcie z wakacji, i opiszą wspomnienia z nim związane, mają szansę zdobyć vouchery na sprzęt sportowy o wartości 2 000 zł każdy.


*Badanie na próbie N=600 rodziców dzieci w wieku 7-19 lat zrealizowane na panelu internetowym Norstat

Ubezpieczenie w ramach Umowy Grupowego Ubezpieczenia NNW PZU Edukacja zawartej pomiędzy PZU Pomoc SA (ubezpieczający) a PZU SA (ubezpieczyciel). Aby skorzystać z ubezpieczenia, należy wyrazić zgody do wskazanych celów. Akcja obowiązuje do 21.06.2019 r. Szczegóły sprawdź w regulaminie dostępnym na wakacjezpzu.pl. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności PZU SA, znajdziesz w aktualnych ogólnych warunkach ubezpieczenia NNW PZU Edukacja wraz z postanowieniami dodatkowymi i odmiennymi, dostępnych na wakacjezpzu.pl

Artykuł powstał we współpracy z PZU

 

 


Zobacz także

Fot. Materiały prasowe / REF Polska

Szwedzka marka REF już w Polsce! Genialne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów

Olej arganowy (olejek arganowy) - na twarz i włosy

Olej arganowy, czyli płynne złoto Maroka. Dlaczego warto po niego sięgać w domowej pielęgnacji?

Kwas hialuronowy i toksyna botulinowa – wszystko, co powinnaś wiedzieć o tych zabiegach