Go to content

Blask w butelce, czyli sposób na piękne włosy. SPRAY nabłyszczający BLASK WS STYLE od duetu Wierzbicki & Schmidt

Fot. Materiały prasowe

W maju oficjalnie ruszył sezon ślubny. Co za tym idzie –  w głowach Państwa Młodych oraz zaproszonych gości zaczynają pojawiać się nurtujące pytania. Którą stylizację wybrać? Jakie buty sprawdzą się najlepiej? Co z makijażem? Fryzurą? Czy konieczne jest wydawanie majątku na jeden wieczór? Nasza odpowiedź brzmi… nie!

Zdaj się na produkty, dzięki którym osiągniesz oszałamiający efekt – bez konieczności obciążania budżetu czy wychodzenia z domu. Uzyskać zdrową, lśniącą fryzurę, pomogą Ci gwiazdy „Ostrego Cięcia” – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Linia kosmetyków do stylizacji WS STYLE, będąca drugą już serią od sławnego duetu Wierzbicki & Schmidt,zagościła na rynku kilka miesięcy temu i poszerzyła ofertę marki WS ACADEMY o 6 zupełnie nowych produktów – lakier do włosów FORMA, piankę KREACJA, żel STRUKTURA, gumę DEFINICJA, pastę KONTROLA oraz spray nabłyszczający BLASK. Każda z tych propozycji działa w innej sferze szeroko pojętej stylizacji włosów.

Fot. Materiały prasowe

Spray nabłyszczający BLASK to prawdziwy efekt intensywnego połysku zamknięty w butelce. Jako produkt profesjonalny, oprócz nabłyszczenia włosów nadaje im miękkość, podkreśla głębię koloru i kształt ułożonej fryzury. Zapobiega także elektryzowaniu i puszczeniu się pasm każdego typu. Może być stosowany również jako serum chroniące końcówki przed urazami mechanicznymi. Dodatkowo jego piękny, słodki zapach długo utrzymuje się na włosach.

Efekt pięknej fryzury w ekspresowym tempie! Bez wychodzenia z domu, czekania na termin u fryzjera i wydawania majątku. Wystarczy wymodelowaćwłosy, a następnie utrwalić je produktami z serii WS STYLE, a weselne szaleństwo z pewnością nie zepsuje tej fryzury – nawet, jeśli zabawa potrwa do białego rana.

Pojemność: 125 ml
Cena: 24,99 zł w drogeriach Rossmann i salonach WS Academy


Artykuł powstał we współpracy z WS ACADEMY