Go to content

Tego jeszcze nie było! Lakier do paznokci w sprayu – szybciej i łatwiej chyba już się nie da

paint can
Fot. Instagram/thebeautysh0p

Zadbane paznokcie to duma każdej kobiety. Kochamy nadawać im odpowiedni kształt, długość i kolor, by zdobiły dłonie i cieszyły oko. Jednak by wykonać perfekcyjnie manicure, potrzeba wprawy w posługiwaniu się pędzelkiem i lakierem. Bywa, że czasem ręka zadrży i pędzelek wyjeżdża daleko poza zamierzony obrys paznokcia. 

Ale teraz takie wypadki mogą przestać być waszym problemem.

Lakier do paznokci w sprayu załatwia sprawę za ciebie

Tu nie ma możliwości pomyłki i gorączkowego zmywania nieudolnych malunków na paznokciach. Zachód już przed kilkoma miesiącami oszalał na punkcie Paint Can marki Nails Inc, czyli niezwykłego lakieru do paznokci, zamknięty w sprayu.

Jego aplikacja jest dziecinnie prosta i szybka: → Nałóż bazę na paznokcie → Spryskaj wszystkie paznokcie sprayem. Nie obawiaj się brudzić palców i rąk → Za pomocą ciepłej wody lub wilgotnej chusteczki zmyj nadmiar lakieru z palców.         To wszystko! Nadasz kolor paznokciom nawet w 20 sekund. Niestety,  lakier w sprayu dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych tylko w Selfridges w Manchesterze, choć będzie można go nabyć także w drogeriach Sephora na terenie Wielkiej Brytanii. Zakupu można dokonać drogą internetową, na stronie producenta.

źródło: elle.pl