Uroda

Skutecznie i bezboleśnie! SECRET RF – nowa technologia zabiegów na skórę twarzy i ciała!

Redakcja
Redakcja
16 października 2019
Skutecznie i bezboleśnie! SECRET RF
Fot. iStock – Skutecznie i bezboleśnie! SECRET RF
 

W dzisiejszych czasach kładziemy ogromny nacisk na zdrowy i piękny wygląd skóry. Każda z nas chciałaby w szybki, skuteczny i bezbolesny sposób pozbyć się niechcianych zmarszczek, blizn bądź nierówności na skórze.  Czy jest to możliwe? Tak! I to bez bólu – SECRET RF to zupełnie nowa jakość i skuteczność zabiegów na twarz i ciało.

Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, co chwilę wypuszczają na polski i zagraniczny rynek, sprzęty, które mają pobudzać skórę do samoodnowy, likwidować blizny, niwelować zmarszczki i walczyć z niedoskonałościami na skórze. Niestety w praktyce wiele z nich nie spełnia oczekiwanych kryteriów.

Odmładzanie twarzy

Prześledziliśmy rynek w tym zakresie i teraz wiemy, że skuteczna likwidacja zmarszczek i wszelkich zmian skórnych wymaga silnej stymulacji procesów regeneracyjnych w obrębie skóry właściwej. Takie działanie ma niewiele urządzeń. Idealnym wyborem będzie zabieg z wykorzystaniem Radiofrekwencji Mikroigłowej Secret Rf. Jest to jedyna na świecie platforma medyczna RF, która umożliwia wykorzystanie urządzenia zarówno w standardowych zabiegach frakcyjnego mikroigłowania RF (odmładzanie, napięcie skóry, redukcja blizn, rozstępów, leczenie nadpotliwości), ale dodatkowo na zastosowanie technik termo-koagulacyjnych, dzięki innowacyjnej głowicy Smartcure wykorzystującej elektrody igłowe (zamykanie naczynek, leczenie trądziku, podcinanie blizn). Skuteczność i bezpieczeństwo działania systemu potwierdza certyfikat FDA.

SECRET RF 2.0

SECRET RF® 2.0 w zabiegach liftingujących i ujędrniających doprowadza do wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0.5 mm – 3.5 mm, emitując przy tym falę radiową nagrzewającą tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. W wyniku wytworzonej energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych.

SECRET RF® 2.0 zdobył uznanie lekarzy na całym świecie nie tylko dzięki doskonałym efektom związanym z redukcją zmarszczek, napięciem skóry, leczeniem blizn, czy rozstępów, ale także dzięki możliwości skutecznego leczenia innych problemów, dzięki zastosowaniu specjalnych głowic:

  1. Głowica standardowa z systemem mikroigieł do redukcji zmarszczek, poprawy napięcia skóry, leczenia blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów, rozstępów.
  2. Duża Głowica High Speed z systemem mikroigieł do leczenia nadpotliwości poprzez działanie dezaktywujące gruczoły potowe w krótkim czasie.
  3. Głowica SmartCure, która pozwala na wykorzystanie różnych technik termo-koagulacyjnych, dzięki pojedynczym elektrodom igłowym w następujących wskazaniach: rozszerzone naczynia krwionośne, trądzik, blizny.
  4. Głowica monopolarna, której działanie podgrzewa strukturę skóry właściwej, w wyniku czego fibroblasty stymulowane są do tworzenia nowych wiązań kolagenowych.

Z Secret RF możesz uzyskać dobre rezultaty już po jednym zabiegu a okres rekonwalescencji to jedynie 3-4 godziny, podczas których może wystąpić delikatny rumień i obrzęk. Zabieg nie wyłącza z aktywności zawodowej i towarzyskiej, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne. Zabieg wynonujemy całym rokiem, także w lecie ! Można go wykonywać nawet na powiekach !

Reasumując, Radiofrekwencja mikroigłowa Secret Rf jest nowoczesną, małoinwazyjną techniką medycyny anti-aging zapewniającą pacjentowi minimalny czas rekonwalescencji i nowe możliwości terapeutyczne. Urządzenie pozwala zyskać pełną kontrolę nad głębokością ingerencji w skórę i temperaturą, z jaką wykonywany jest zabieg, przez co metoda jest skuteczna i bezpieczna. Technika znajduje zastosowanie w wielu wskazaniach estetycznych.

Więcej informacji na ten temat przeczytacie na stronie  www.langemedicalclinic.pl . Jest to adres warszawskiej kliniki, która ma w ofercie wyżej opisany zabieg ale również szereg innych propozycji, z którymi warto się zapoznać. Zachęcamy do lektury.


Artykuł powstał we współpracy z Lange Medical Clinic


Uroda

Nie rozmawiamy, odkąd pamiętam nie umiemy ze sobą rozmawiać. Czy ten związek ma jeszcze sens?

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
16 października 2019
Fot. iStock/Martin Dimitrov
 

Nie rozmawiamy. Nie rozmawiamy odkąd pamiętam. To znaczy mówimy – oboje. Mówimy o tym, co trzeba kupić, czego brakuje w lodówce. Że młody wyrósł z butów i że trzeba będzie mu załatwić jakiś obóz na lato. Że remont, że wakacje, że święta. Że samochód. I tyle. Potem ty siadasz przy swoim komputerze, a ja przy swoim. Pracujemy. Ja trochę udaję, bo gdzieś w środku marzę o tym, żeby porozmawiać. Ale już coraz mniej. Coraz bardziej jest mi wszystko jedno.

Są jeszcze dni, kiedy zaczynam wariować. Przecież nie można być razem tyle lat i  nie rozmawiać. Kątem oka widzę, że z innymi jednak umiesz. Z tą „nową” z pracy rozmawiacie nawet o polityce. O tym, że się zrobiło ciepło i jest pięknie. Że dobrze jej w nowej fryzurze i że fajnie będzie jak ktoś tam dołączy do waszej ekipy. Kiedy ostatnio powiedziałeś mi, że w czymś dobrze wyglądam? Nie pamiętam. Może nigdy? Nie potrafię się nie porównywać, nie zazdrościć, nie widzieć.

Czasem wychodzisz i nie mówisz gdzie idziesz. Czasem dzwonisz i mówisz, że wracasz, częściej nie. Wiesz przecież, że tu jestem, że czekam, że nigdzie nie odejdę. Są dzieci. Jesteś „bezpieczny”, a nie lubisz zmian. Zresztą, gdzie miałabym pójść? Dokąd?

Próbowałam rozmawiać. Przygotowywałam się do tych rozmów, zrobiłam notatki.  Tyle jest między nami niewyjaśnionych sytuacji, dyle domysłów, niedopowiedzeń. Tak wiele wciąż nie wiem. Ile zarabiasz, co robisz, gdy wracasz do domu o wiele dłużej niż zazwyczaj. Jakie masz plany i dlaczego mi o nich nie mówisz. Dlaczego zmieniłeś kod w telefonie….

Nie wyszło. Obraziłeś się. Pomyślałeś, że atakuję. Nie zrozumiałeś moich intencji, nie zrozumiałeś w ogóle tego, co mówiłam. A tyle chciałam ci powiedzieć. Żeby było lepiej między nami. Żebyśmy przestali być dwojgiem ludzi, którzy ze sobą mieszkają. Żebyśmy byli parą…

Myślę, że masz romans. Chyba bardziej chciałabym, żeby tak było. Wtedy mogłabym podjąć decyzję, miałabym impuls, by odejść. Wyjść z tej emocjonalnej pustyni. Teraz właściwie nie mam żadnego argumentu, żadnego dobrego powodu. Przecież my tylko ze sobą nie rozmawiamy. Więc myślę o tym twoim romansie, odgaduję treść powiadomień na ekranie twojego telefonu. To ona napisała, znowu. Widzisz, z nią potrafisz…

Może nie widzisz problemu, może tobie tak wygodnie. Chcesz jedynie „świętego spokoju”. Ale ja chcę móc znów ci ufać. Chcę wiedzieć, co myślisz, co czujesz. Chcę wspólnie, a nie sama podejmować decyzje.

Niedługo kolejna rocznica ślubu. Nic się nie zmienia. Może tylko nasz dom przekształca się w krainę lodu. Za chwilę wrócisz, nie powiesz nic. Ja będę mówiła o szkole, o dzieciach. Może napomknę coś o mojej pracy. Przyjmiesz wszystko do wiadomości, rzucisz jakąś uwagę, pójdziesz spać, bo jesteś zmęczony.  Nic sobie nie wyjaśnimy, nie podejmiemy próby uratowania związku. Twoim zdaniem nie ma takiej potrzeby. Dalej będziemy tak trwać z dnia na dzień, do kolejnej rocznicy i kolejnych świąt. Tylko z czasem dzieci staną się dorosłe, a przestrzeń między nami gigantyczna. Czy już jest za późno?Zobacz także

„Botoks. W końcu się zdecydowałam. Na to moje czoło już patrzeć nie mogłam”. Jęknęłam z zazdrości. A może lepiej mieć w dupie starzenie się z godnością?

Dlaczego Francuzki nie ukrywają cieni pod oczami?

Jak zrobić dobry makijaż? Kilka prostych zasad