Go to content

Pielęgnuj ciało czekoladą. Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #23 [13.05.]

Fot. Flickr / Luisa Contreras / CC BY

Kto kocha czekoladę ręka do góry! Kto przeklina tę swoją słabość? Aj ta czekolada, czasami marzymy, żeby jej nie było. Ale uwaga, od dzisiaj nie musicie czekolady jeść, możecie przy jej pomocy pielęgnować swoje ciało, bo czekolada nawilża, natłuszcza i odżywia skórę. W salonach kosmetycznych masaż czekoladą to zabieg z wyższej półki. Ale ty możesz sama wykonać masaż czekoladą, która pomaga w likwidacji cellulitu i wyszczupla sylwetkę. Tak, tak – czekolada może wyszczuplać.

Wystarczy rozpuścić w kąpieli wodnej dwie tabliczki czekolady, gorzkiej o wysokiej zawartości kakao. Pilnuj temperatury czekolady, by nie poparzyć sobie skóry. Do roztopionej czekolady dodaj odrobinę olejku cynamonowego lub arganowego, dzięki któremu czekolada będzie się lepiej rozprowadzać. Masaż nóg przy użyciu czekolady możesz wykonać sama – wykonuj go około 30 minut. O masaż innych partii ciała poproś kogoś bliskiego. Po wykonaniu masażu zmyj czekoladę ciepłą wodą.

Przy regularnym stosowaniu twoja skóra nabierze blasku, będzie nawilżona, a ty pozbędziesz się uporczywego cellulitu.

To kto się dzisiaj obkłada czekoladą?

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.


A poniżej na zachętę przypominamy o wyjątkowych nagrodach ufundowanych przez BaByliss.

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji


żródło: Wizaż