Go to content

Mikser, wino i cycki, czyli pomysły na niestandardowe konturowanie

Mikser, wino i cycki, czyli pomysły na niestandardowe konturowanie
Fot. Screen z YouTube/ NikkieTutorials

Od kiedy Kim Kardashian poinformowała świat w jaki każdego ranka nakłada na siebie kilkanaście kosmetyków do makijażu, by wyglądać aż tak dobrze konturowanie stało się nową tradycją. Powstały setki produktów, które mają nam ułatwić optyczne wysmuklenie twarzy; od pędzli przez specjalne palety aż po szablony, dzięki którym kobietom ma być łatwiej. Jeżeli jesteś fanką konturowania i myślisz, że znasz już wszystkie jego metody, mamy dla ciebie coś specjalnego!

Zanim Sindey Polak otworzy wino ze swoją dziewczyną, ona wcześniej może użyć butelki do wykonania idealnego makijażu. Tak, to nie żart! Redaktorka Revelist, Alle Connell, miłośniczka wina i make up’u, połączyła połączyć swoje dwie pasje. Okazało się, że to wcale nie taki głupi pomysł! Kształt butelki pozwala idealnie podkreślić kości policzkowe, a przy okazji jej zawartość może rozgrzać nas od środka.

Instagram pełen jest nowych pomysłów na wykonywanie coraz to odważniejszych malunków na twarzach kobiet, ale i mężczyzn z całego świata. Youtuberka, NikkieTutorials, postanowiła sprawdzić większość z genialnych objawień instagramowych znawców makijażu. I tak oto skończyła z… mieszadłem do miksera przy twarzy!

Marzysz o nowym biuście? Na to wielbicielki konturowania także znalazły sposób! Wystarczy użyć rozświetlacza i bronzera, a twój dekolt będzie piękniejszy niż kiedykolwiek!

Internet pełen jest niestandardowych pomysłów, ale zanim zdecydujesz się na wypróbowanie kolejnych szalonych rzeczy na sobie samej, pamiętaj, że umiar jest bardzo wskazany.