Go to content

MANI TRUCK, czyli niecodzienny salon manicure zawsze blisko kobiet. Musicie spróbować!

Fot. Materiały prasowe

Na co uwagę zwracają mężczyźni? Na wygląd, uśmiech, strój… i na dłonie. W zależności od pory roku królują nowe kolory. Latem 2016 do łask wracają: biel, pastele, czerwień( ta w modzie jest zawsze). Zadbane dłoni i stopy poprawiają humor każdej z nas doskonale.  W salonach kosmetycznych modne są też paznokcie multikolorowe czyli nie tylko jeden kolor, ale kilka różnych na jednej dłoni.  Modne paznokcie to również ich długość, czy kształt.

Warto poświęcic im trochę czasu i zadbać o nie. Ostatnio pierwszy raz byłam w salonie NAILED IT  zachęcona dobrymi opiniami moich koleżanek. To salon stylizacji paznokci, ale również MANI TRUCK, który stacjonował na tegorocznym Orange Warsaw Festiwal, żeby powrócić do LAKE PARK WILANÓW. Zdecyduj gdzie masz bliżej, żeby wpaść do dziewczyn, które oprócz paznokci, robią również piękną hennę na dłoniach.

Dziewczyny wykonują bardzo dokładny manicure i pedicure tradycyjny, hybrydowy, czy japoński. W ofercie jest także przedłużaniem płytki paznokcia żelem. Salon znajduje się na Mokotowie na ul. Króżanskiej 6.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nailed it istnieje 4 lata, zostało założone z myślą o dziewczynach,  które nie czuja się dobrze wśród białych fartuchów i w salonach z kryształowymi żyrandolami. Olga Urbowicz założyła je z pasji i ultra miłości do ludzi ;). Teraz po 4 latach mamy 2 salony w Warszawie, filię w Częstochowie i Wrocławiu, salon na kółkach i tworzymy swoją biżuterię do paznokci NailCharms.

Manicure japoński

Jeśli któraś z Was nie wie co to jest manicure japoński to już śpieszę napisać, że znany jest od prawie 400 lat i stosowany był przede wszystkim wśród japońskiej arystokracji. W skrócie można by powiedzieć, że polega na cyklicznym wcieraniu substancji odżywczych w płytkę paznokcia. Jednak w gruncie rzeczy dla kogo jest przeznaczony? Stosuje się go niezależnie od płci – sprawdzi się zarówno u kobiet, jaki mężczyzn. Ratuje bardzo zniszczone paznokcie z nierównościami, problemem z ich łamaniem się, rozdwajaniem, kruchością i brakiem witamin. Niweluje on większość wad płytki paznokcia. Jest idealny jako regeneracja po akrylu, żelach i hybrydzie. Co zawiera? Jest to głównie pasta z pyłku pszczelego wzbogacona witaminami A, D, E oraz proszek z krzemionki z morza japońskiego z dodatkiem keratyny. – Zabieg polega na początkowym oczyszczeniu płytki i równomiernym wcieranie wosku za pomocą naturalnego pilnika. To właśnie odpowiednie wcieranie jest kluczem do sukcesu. Na koniec wycieramy proszek specjalną aksamitką, która zamyka wszystkie substancje odżywcze w paznokciu. Aby uzyskać najlepsze efekty trzeba go powtórzyć około 4 razy w 2-3 tygodniowych odstępach. Trwa on około 30-40 minut.- tłumaczy Olga Urbowicz z warszawskiego salonu Nailed It.

Niestety zabieg ma jeden podstawowy minus. Nie można go wykonywać na niedotlenionych paznokciach. Po wielomiesięcznym noszeniu akrylu bądź żelu na paznokciach tak się dzieje. Wówczas trzeba odczekać kilka tygodni, żeby paznokcie doszły do siebie. Jednak potem możemy się cieszyć przez wiele miesięcy mocną, zdrową, odżywioną i naturalnie błyszczącą się płytką paznokciową.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Pamiętajcie, że na co dzień warto dbać o dłonie również w domu. Można min. moczyć je w żelatynie, którą każda z nas może kupić w sklepie. Przygotować domowy peeling złożony z cukru i oliwki, którym nacieramy skórę, a potem  posmarować dłonie kremem i nałożyć na nie rękawiczki na noc. Pamiątej, aby chronić dłonie przy pracach domowych – nakładając na nie rękawiczki.

13391052_656870667797561_1854290428_n