Go to content

Krem pod oczy też może być innowacyjny. 3-retinol Sesderma RETI AGE

Zaawansowany krem pod oczy może zdziałać cuda.
Fot. Pixabay/ Unsplash / CC0 Public Domain

Reti Age to nowatorska linia kosmetyków przeciwstarzeniowych, opartych na trzech formach zbawiennego dla skóry retinolu. Jednak Reti Age to nie tylko „potrójne odmłodzenie”, ale też bezpieczeństwo. Zawarty w kosmetykach retinol nie uczula i nie powoduje podrażnień skóry. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technologii opartej na nanosomach, witamina A zawarta w Reti Age wnika do głębszych partii skóry.

Reti Age Krem pod oczy

Fot. Materiały prasowe

Podstawowym składnikiem tego produktu jest retinol, a dokładnie 3-retinol, innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Sesderma. Trzy formy retinolu –  retinol, retinyl, retinaldehyd – zawarte w jednym kremie, pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów w dziedzinie usuwania zmarszczek oraz, co najważniejsze, nie powodują podrażnień i zaczerwienienia skóry, nawet u osób, które wcześniej nie stosowały produktów z retinolem. Dodatkowo dzięki połączeniu witaminy A z takimi składnikami jak czynniki wzrostu, koktajl antyoksydacyjny czy kwas hialuronowy  Reti Age zapewnia działanie przeciwstarzeniowe, łagodzące i przeciwzapalne. Zastosowanie nanotechnologii sprawia, że substancje aktywne, zamknięte w nanosomach, docierają nawet do najgłębszych warstw skóry.

Dlaczego linia Reti Age jest wyjątkowa?

Na rynku jest wiele produktów z retinolem, ale żaden z nich nie zawiera aż trzech form tego składnika. Dwie tak, ale nie trzy. To sprawia, że Reti Age jest wyjątkowy – mówi Aneta Walczak, kosmetolog Sesdermy.

Najlepsze efekty gwarantuje stopniowe zwiększanie dawki retinolu, tzw. retinizacja skóry, dlatego też linia kosmetyków Reti Age marki Sesderma oparta jest aż na trzech formach retinolu, zawartych w jednym produkcie. Dzięki temu uwalnianie ich w skórze następuje w różnym czasie i jest ciągłe (retinol), znacznie przedłużone (retinyl), oraz gwarantuje natychmiastowe (retinaldehyd) i silne działanie przeciwstarzeniowe. Sprawia to, że retinol zawarty w linii Reti Age nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny dla skóry, co potwierdzają badania laboratoryjne. Dodatkowo, stosując Reti Age, nie ma konieczności zmiany kremu na taki o większym stężeniu retinolu.

Nanotechnologia, zastosowana w kremach i serum Reti Age, pozwala na dotarcie składników czynnych do głębszych warstw skóry, a ich zamknięcie w pęcherzykach lipidowych ogranicza skutki uboczne.

Korzyści ze stosowania Reti Age:

  • redukcja zmarszczek,
  • zwiększenie jędrności skóry,
  • poprawa gęstości skóry,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • zwiększenie nawilżenia, napięcia i ochrony,
  • zmniejszenie przebarwień.

Reti Age Krem pod oczy (15 ml) 143,91 zł

Więcej informacji na stronie www.sesderma.pl


Artykuł powstał we współpracy z www.sesderma.pl