Kosmetyki Lifestyle

To najprawdopodobniej najsłodsze kosmetyki do kąpieli!

Redakcja
Redakcja
3 grudnia 2019
Fot. Materiały prasowe
 

Kiedy jesienna aura pojawia się za oknem, a szybko kończący się dzień wprawia w melancholijny nastrój, warto wpleść w codzienny rytuał pielęgnacyjny odrobinę humoru.  Z pomocą przychodzi marka Luksja, która wprowadziła nową linię produktów, które z pewnością wywołają uśmiech na nie jednej twarzy. Miłośnicy słodyczy odnajdą w niej zapachy pianek marshmallow, truskawkowego smoothie, lodów kokosowych oraz waty cukrowej. Poznaj nowych bohaterów marki Luksja i zdecyduj, który z nich zagości w Twojej łazience.

Uczta dla zmysłów, bez kalorii !

Marka Luksja prezentuje nowe warianty żeli pod prysznic i mydeł w płynie, które zaskakują, bawią  i rozpieszczają zmysły. Kosmetyki idealnie wpisują się  w aktualną porę roku i mają za zadanie umilać pochmurne dni wszystkim miłośnikom łakoci. Nowa linia zawiera 4 żele pod prysznic oraz 3 mydła do rąk z pompką. Zadbają one o czystość i pielęgnację skóry oraz urzekną kremową, pianą, zostawiając przy tym piękny zapach przywodzący na myśl najpyszniejsze desery. Nie musząc martwić się o nadprogramowe kalorie każdy wielbiciel deserów z pewnością rozpozna nowości Luksji.

Fot. Materiały prasowe

Na przeuroczych i kolorowych opakowaniach, prezentują się rozkoszne i wesołe: lody kokosowe, pianki marshmallow, wata cukrowa oraz truskawkowe smoothie!

Fot. Materiały prasowe

Kosmetyków szukaj w dobrych drogeriach kosmetycznych!


Artykuł powstał we współpracy z marką Luksja


Kosmetyki Lifestyle

Bezczelny dziadek w taksówce? A ty, jakbyś się zachował? Dobro wraca

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
4 grudnia 2019
Bezczelny dziadek w taksówce rozdaje prezenty - dobro wraca
Fot. Screen z Facebooka / mall.pl
 

Spieszysz się do pracy, jest rano. Zamawiasz taksówkę, bo wiesz, że już nie ma innego wyjścia. Siadasz, jeszcze z ponurą miną na myśl o tym, że cały kiepsko zaczęty dzień przed tobą. I wtedy do TWOJEJ taksówki wpada zupełnie nieoczekiwanie… dziadek. Nie, to nie jest Twój dziadek. Dziadek wbiega zdyszany i oznajmia, że on chciał tylko tu niedaleko do przychodni, więc możesz go tą taksówką podrzucić. Co robisz?

Ten filmik chwyta za serce. Wzrusza i zmusza do refleksji. Szczególnie, gdy wielokrotnie z ust pasażerów padają słowa: „JA PŁACĘ i się nie zgadzam”. Takie czasy? Nie muszą takie być. My nie musimy.

Obejrzyjcie. Dobro wraca.Zobacz także

Przeprawa przez taka dżunglę to walka o życie po prostu. Amazonki wiedzą to najlepiej

5 sposobów, by wyciszyć swoje myśli. Pamiętaj, że natura nie zmaga się z życiem, a ty też nie musisz

Nowe, niebezpieczne wyzwanie Tide Pod Challenge! Zobacz, w co może się „bawić” twoje dziecko