Go to content

Najlepszy prezent dla mamy? Wehikuł czasu… w słoiczku. Czas na zmiany. Dermoindukcja młodości

Fot. iStock

Dzień Mamy to dzień wyjątkowy, symboliczny. Czas wdzięczności, ale i rozpieszczania. Szczególnie chętnie sięgamy wtedy w po kostium dobrej wróżki – i przypominamy naszym mamom, że zawsze są i będą wspaniałymi i pięknymi kobietami. Kobieta kobiecie może dać wspaniałą siłę i pewność siebie. Tak, to mama wyposażyła cię w tę niezwykła moc. Teraz pora by przypomnieć jej, jak wiele piękna i siły wciąż w niej drzemie.

Z okazji Dnia Matki chętnie kupujemy mamom kosmetyki. Zobaczcie koniecznie, jak działa dermoindukcja. Bo każda mama zasługuje na to, co najlepsze! A jeśli chcecie podarować jej wspaniałe kosmetyki, warto zaufać… kobietom! 🙂

Genialna linia kosmetyków dla kobiet dojrzałych marki Janda potrafi czarować!

Technologia DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI to kumulacja składników aktywnych w bardzo wysokich dawkach, które indukują w skórze liczne przemiany, wywołując przebudowę jej struktur, wzmocnienie i odnowę!

  • Drogocenny szafirowy nośnik, który skutecznie dostarcza aktywny peptyd do skóry, potęguje i przedłuża jego działanie, dla wyraźnych efektów przemiany wyglądu.
  • 12 składników biologicznie czynnych. 2 ultrazaawansowane aktywne peptydy. 6 naturalnych ekstraktów roślinnych.

Linia polecana do pielęgnacji cery dojrzałej kobiet 50+, 60+ i 70+, która potrzebuje silnej stymulacji, zagęszczenia, poprawy napięcia i głębokiej restrukturyzacji oraz odbudowy młodzieńczej objętości. Dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się produktów i wyspecjalizowanym, niezwykle skutecznym składnikom aktywnym otrzymaliśmy kurację, która prawdziwie odmładza wygląd skóry.

Siła składników aktywnych:

Esencja białych kwiatów – Wyjątkowa! Mieszanina cennych ekstraktów z białej róży, jaśminu i stokrotki, dla zapewnienia cudownie aksamitnych odczuć i efektywnej poprawy nawilżenia.

Rekonstruktor gęstości – niezwykłe osiągnięcie najnowszej kosmetologogii – aktywny morfopeptyd, który aktywuje gen młodości FOXO. Spłyca nawet głębokie, utrwalone zmarszczki wertykalne, przeciwdziała postępującej wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę struktur młodości w tym 4 typy kolagenu i kwas hialuronowy. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – składnik, który działa w kierunku lipofillingu. Stymuluje gromadzenie tłuszczy w komórkach tkanki podskórnej, aby dodawać skórze objętości, wypełniać zmarszczki od środka i odmładzać wygląd owalu twarzy .

Rekonstruktor kolagenu – jeden  najbardziej efektywnych aktywnych peptydów indukujący komórki skóry do intensywnej produkcji włókien kolagenu. Wpływa na zagęszczenie, poprawę jędrności, sprężystości i napięcia skóry.

Rekonstruktor napięcia – zaawansowany składnik, w opatentowanej technologii, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu twarzy. Działa na powierzchni jak i w głębi skóry.

Rekonstruktor młodego spojrzenia – unikalny składnik, który zapewnia poczwórne działanie aktywne: stymulacje produkcję kolagenu i aktywuje energię mitochondrialnej, łagodzeni i zapewnia rekonstrukcję nawilżenia. Efekt: jędrniejsza skóra, spłycone zmarszczki, rozjaśnione cienie pod oczami.

Rekonstruktor kwasu hialuronowego – składnik indukujący skórę do intensywnej produkcji kwasu hialuronowego. Nawilża silniej niż czysty, kosmetologiczny kwas hialuronowy. Zapewnia wygładzenie, nawodnienie i komfort na długo.

Bogactwo lipidów regenerujących – olej macadamia, arganowy. Są naturalnym źródłem cennych składników regenerujących i wzmacniających warstwę rogową naskórka jak kwasy omega 3 i 6 oraz przeciwstarzeniowych witamin jak A, E i C. Chronią, zabezpieczają, wzmacniają i wygładzają.

Skwalan – biozgodny z lipidami naskórka składnik tłuszczowy. Doskonale regeneruje i wzmacnia barierę naskórkową. Dzięki niemu poprawie ulega mikrorzeźba naskórka, staje się on doskonale miękki, gładki i nawilżony.

PRODUKTY W LINII DERMOINDUKCJA SIŁA SZAFIROWEGO NOŚNIKA

Fot. Materiały prasowe

1. KREM DERMOINDUKCYJNY NA DZIEŃ DOBRY zmniejsza widoczność zmarszczek, nawilża i odżywia, silnie wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry, poprawia gęstość skóry, która staje się jakby bardziej zwarta, działa w kierunku lipofillingu – wypełnienia zmarszczek i skóry od środka tkanką tłuszczową, regularnie stosowany odmładza owal twarzy, daje aksamitne wygładzenie i zapewnia świeży wygląd.

Krem polecany jest dla  każdej kobiety dojrzałej, która stawia na skuteczną pielęgnację, aby odsunąć decyzje o inwazyjnych zabiegach. Ceni doskonałość formy, składników, aplikacji. Pragnie efektywnie redukować zmarszczki, poprawiać gęstość, jędrność, napięcie i ogólny stan skóry.

TECHNOLOGIA DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI

Związki – rekonstruktory w bardzo wysokich dawkach. Indukują w skórze liczne przemiany, wywołują przebudowę jej struktur, wzmocnienie i odnowę!

Rekonstruktor gęstości – morfopeptyd, który aktywuje gen młodości FOXO. Spłyca nawet głębokie, utrwalone zmarszczki, przeciwdziała wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę struktur młodości w tym 4 typy kolagenu i kwas hialuronowy. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – wypełnia warstwę tłuszczową, wypycha zmarszczki od środka oraz odmładza wygląd owalu twarzy.

Rekonstruktor napięcia – zaawansowana sieć liftingująca stworzona w opatentowanej technologii, dająca natychmiastowy efekt poprawy napięcia i odmłodzenia wyglądu twarzy.

Cena produktu: 65,99 zł
Pojemność: 50 m

2. KREM DERMOINDUKCYJNY NA DOBRANOC wpływa na przebudowę skóry i jej wzmocnienie nocą dzięki zaawansowanym aktywnym peptydom zapewnia odżywienie i regenerację nocą oraz nawilża, silnie wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry, wpływa odczuwalnie na poprawę gęstości skóry, która staje się jakby bardziej zwarta, działa w kierunku lipofillingu – wypełnia zmarszczki i skórę od środka tkanką tłuszczową, dzięki rekonstruktorowi objętości.

Krem polecany dla każdej kobiety dojrzałej, która stawia na skuteczną pielęgnację nocą, aby odsunąć decyzje o inwazyjnych zabiegach. Ceni doskonałość formy, składników, aplikacji. Pragnie  wzmocnić i odżywić skórę, redukować zmarszczki, wypełniać je od środka, poprawiać jędrność i elastyczność w czasie snu.

TECHNOLOGIA DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI

Związki-rekonstruktory w bardzo wysokich dawkach. Indukują przebudowę i wzmocnienie skóry!

Rekonstruktor gęstości – morfopeptyd, który spłyca nawet głębokie, zmarszczki, przeciwdziała wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę 4 typów kolagenu i kwasu hialuronowego. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – wypełnia i wypycha zmarszczki od środka oraz odmładza wygląd owalu twarzy.

Rekonstruktor kolagenu – indukuje komórki skóry do produkcji kolagenu. Przeciwdziała wiotkości, poprawia sprężystość i jędrność skóry.

Cena produktu: 65,99 zł
Pojemność: 50 ml

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z marką Janda