Kosmetyki Uroda Zakupy

Najlepszy prezent dla mamy? Wehikuł czasu… w słoiczku. Czas na zmiany. Dermoindukcja młodości

Redakcja
Redakcja
21 maja 2019
Fot. iStock
 

Dzień Mamy to dzień wyjątkowy, symboliczny. Czas wdzięczności, ale i rozpieszczania. Szczególnie chętnie sięgamy wtedy w po kostium dobrej wróżki – i przypominamy naszym mamom, że zawsze są i będą wspaniałymi i pięknymi kobietami. Kobieta kobiecie może dać wspaniałą siłę i pewność siebie. Tak, to mama wyposażyła cię w tę niezwykła moc. Teraz pora by przypomnieć jej, jak wiele piękna i siły wciąż w niej drzemie.

Z okazji Dnia Matki chętnie kupujemy mamom kosmetyki. Zobaczcie koniecznie, jak działa dermoindukcja. Bo każda mama zasługuje na to, co najlepsze! A jeśli chcecie podarować jej wspaniałe kosmetyki, warto zaufać… kobietom! 🙂

Genialna linia kosmetyków dla kobiet dojrzałych marki Janda potrafi czarować!

Technologia DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI to kumulacja składników aktywnych w bardzo wysokich dawkach, które indukują w skórze liczne przemiany, wywołując przebudowę jej struktur, wzmocnienie i odnowę!

 • Drogocenny szafirowy nośnik, który skutecznie dostarcza aktywny peptyd do skóry, potęguje i przedłuża jego działanie, dla wyraźnych efektów przemiany wyglądu.
 • 12 składników biologicznie czynnych. 2 ultrazaawansowane aktywne peptydy. 6 naturalnych ekstraktów roślinnych.

Linia polecana do pielęgnacji cery dojrzałej kobiet 50+, 60+ i 70+, która potrzebuje silnej stymulacji, zagęszczenia, poprawy napięcia i głębokiej restrukturyzacji oraz odbudowy młodzieńczej objętości. Dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się produktów i wyspecjalizowanym, niezwykle skutecznym składnikom aktywnym otrzymaliśmy kurację, która prawdziwie odmładza wygląd skóry.

Siła składników aktywnych:

Esencja białych kwiatów – Wyjątkowa! Mieszanina cennych ekstraktów z białej róży, jaśminu i stokrotki, dla zapewnienia cudownie aksamitnych odczuć i efektywnej poprawy nawilżenia.

Rekonstruktor gęstości – niezwykłe osiągnięcie najnowszej kosmetologogii – aktywny morfopeptyd, który aktywuje gen młodości FOXO. Spłyca nawet głębokie, utrwalone zmarszczki wertykalne, przeciwdziała postępującej wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę struktur młodości w tym 4 typy kolagenu i kwas hialuronowy. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – składnik, który działa w kierunku lipofillingu. Stymuluje gromadzenie tłuszczy w komórkach tkanki podskórnej, aby dodawać skórze objętości, wypełniać zmarszczki od środka i odmładzać wygląd owalu twarzy .

Rekonstruktor kolagenu – jeden  najbardziej efektywnych aktywnych peptydów indukujący komórki skóry do intensywnej produkcji włókien kolagenu. Wpływa na zagęszczenie, poprawę jędrności, sprężystości i napięcia skóry.

Rekonstruktor napięcia – zaawansowany składnik, w opatentowanej technologii, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu twarzy. Działa na powierzchni jak i w głębi skóry.

Rekonstruktor młodego spojrzenia – unikalny składnik, który zapewnia poczwórne działanie aktywne: stymulacje produkcję kolagenu i aktywuje energię mitochondrialnej, łagodzeni i zapewnia rekonstrukcję nawilżenia. Efekt: jędrniejsza skóra, spłycone zmarszczki, rozjaśnione cienie pod oczami.

Rekonstruktor kwasu hialuronowego – składnik indukujący skórę do intensywnej produkcji kwasu hialuronowego. Nawilża silniej niż czysty, kosmetologiczny kwas hialuronowy. Zapewnia wygładzenie, nawodnienie i komfort na długo.

Bogactwo lipidów regenerujących – olej macadamia, arganowy. Są naturalnym źródłem cennych składników regenerujących i wzmacniających warstwę rogową naskórka jak kwasy omega 3 i 6 oraz przeciwstarzeniowych witamin jak A, E i C. Chronią, zabezpieczają, wzmacniają i wygładzają.

Skwalan – biozgodny z lipidami naskórka składnik tłuszczowy. Doskonale regeneruje i wzmacnia barierę naskórkową. Dzięki niemu poprawie ulega mikrorzeźba naskórka, staje się on doskonale miękki, gładki i nawilżony.

PRODUKTY W LINII DERMOINDUKCJA SIŁA SZAFIROWEGO NOŚNIKA

Fot. Materiały prasowe

1. KREM DERMOINDUKCYJNY NA DZIEŃ DOBRY zmniejsza widoczność zmarszczek, nawilża i odżywia, silnie wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry, poprawia gęstość skóry, która staje się jakby bardziej zwarta, działa w kierunku lipofillingu – wypełnienia zmarszczek i skóry od środka tkanką tłuszczową, regularnie stosowany odmładza owal twarzy, daje aksamitne wygładzenie i zapewnia świeży wygląd.

Krem polecany jest dla  każdej kobiety dojrzałej, która stawia na skuteczną pielęgnację, aby odsunąć decyzje o inwazyjnych zabiegach. Ceni doskonałość formy, składników, aplikacji. Pragnie efektywnie redukować zmarszczki, poprawiać gęstość, jędrność, napięcie i ogólny stan skóry.

TECHNOLOGIA DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI

Związki – rekonstruktory w bardzo wysokich dawkach. Indukują w skórze liczne przemiany, wywołują przebudowę jej struktur, wzmocnienie i odnowę!

Rekonstruktor gęstości – morfopeptyd, który aktywuje gen młodości FOXO. Spłyca nawet głębokie, utrwalone zmarszczki, przeciwdziała wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę struktur młodości w tym 4 typy kolagenu i kwas hialuronowy. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – wypełnia warstwę tłuszczową, wypycha zmarszczki od środka oraz odmładza wygląd owalu twarzy.

Rekonstruktor napięcia – zaawansowana sieć liftingująca stworzona w opatentowanej technologii, dająca natychmiastowy efekt poprawy napięcia i odmłodzenia wyglądu twarzy.

Cena produktu: 65,99 zł
Pojemność: 50 m

2. KREM DERMOINDUKCYJNY NA DOBRANOC wpływa na przebudowę skóry i jej wzmocnienie nocą dzięki zaawansowanym aktywnym peptydom zapewnia odżywienie i regenerację nocą oraz nawilża, silnie wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry, wpływa odczuwalnie na poprawę gęstości skóry, która staje się jakby bardziej zwarta, działa w kierunku lipofillingu – wypełnia zmarszczki i skórę od środka tkanką tłuszczową, dzięki rekonstruktorowi objętości.

Krem polecany dla każdej kobiety dojrzałej, która stawia na skuteczną pielęgnację nocą, aby odsunąć decyzje o inwazyjnych zabiegach. Ceni doskonałość formy, składników, aplikacji. Pragnie  wzmocnić i odżywić skórę, redukować zmarszczki, wypełniać je od środka, poprawiać jędrność i elastyczność w czasie snu.

TECHNOLOGIA DERMOINDUKCJI MŁODOŚCI

Związki-rekonstruktory w bardzo wysokich dawkach. Indukują przebudowę i wzmocnienie skóry!

Rekonstruktor gęstości – morfopeptyd, który spłyca nawet głębokie, zmarszczki, przeciwdziała wiotkości skóry, silnie regeneruje. Stymuluje syntezę 4 typów kolagenu i kwasu hialuronowego. Należy do grupy peptydów uznanych za najbardziej innowacyjne ostatnich 25 lat! (Nagroda)

Rekonstruktor objętości – wypełnia i wypycha zmarszczki od środka oraz odmładza wygląd owalu twarzy.

Rekonstruktor kolagenu – indukuje komórki skóry do produkcji kolagenu. Przeciwdziała wiotkości, poprawia sprężystość i jędrność skóry.

Cena produktu: 65,99 zł
Pojemność: 50 ml

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z marką Janda


Kosmetyki Uroda Zakupy

7 lekcji z terapii, które powinnaś wziąć sobie do serca

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
21 maja 2019
Fot. iStock/Martin Dimitrov
 

Jak to? Sama? Tak po prostu? Oczywiście, że tak. Są rzeczy oczywiste, które każdy z nas potrafi uświadomić sobie sam, o ile znajdzie w sobie siłę i wolną wolę, by podjąć wysiłek zadbania o swoje zdrowie psychiczne każdego dnia. Są prawdy nie tyle banalne, co proste w pozytywnym znaczeniu – dostępne dla każdego z nas. Przeczytaj poniżej kilka najważniejszych z nich i zatrzymaj się na chwilę. Czasem naprawdę nie trzeba szukać daleko, by zrozumieć…

7 lekcji z terapii, które powinnaś wziąć sobie do serca

1. Jeśli nie stawisz czoła swoim irracjonalnym lękom, nie zdołasz ich pokonać

Co gorsza, pozwalasz im się kontrolować.  Jak to się kończy? Stoisz w miejscu zamiast ruszyć do przodu po swoje marzenia, nie rozwijasz się, nie poszerzasz horyzontów.

2. To twoje nastawienie „rzeźbi” twoje doświadczenia

To, jak odbierasz świat, jak reagujesz na wszystko, co ci się przytrafia ma olbrzymie znaczenie. Odpowiednie nastawienie to przecież lwia część sukcesu. A przynajmniej drogi do niego…

3. Możesz być najmilszą osobą na świecie, i tak znajdą się tacy, którzy cię nie polubią

Przecież ty też masz w swoim życiu osoby, które cię drażnią, z którymi nie chcesz być bliżej, niekoniecznie dlatego, że zrobiły coś źle. „Nie zaskoczyło”.

4. Szczęście to uczucie, a nie cel

Ono nigdy nie będzie stałą w twoim życiu, bo ty również się zmieniasz. To, co uszczęśliwia cię dziś, za chwilę będzie czymś oczywistym.

5. Nie zawsze to, co myślisz jest zgodne z prawdą

Zadaj więc sobie czasem pytanie, czy na pewno masz rację. Może się mylisz? Może popełniłeś błąd? Może nic nie jest takie, jak ci się wydaje?

6. Przestań szukać akceptacji na zewnątrz

Opinia innych to nie lustro, w którym powinieneś się przeglądać. To jedynie… opinia innych. Każdy ma swoje zdanie na jakiś temat, ty też. Ale to nie znaczy, że masz wszystko brać do siebie. Najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą.

7. Wyprostuj się, zasługujesz na więcej przestrzeni

Jesteś kimś ważnym.  Po prostu. Musisz mieć miejsce, by się rozwijać, by uważanie słuchać swoich pragnień i emocji. Musisz wiedzieć, kto i co jest warte twojej uwagi i uczuć i czasu. A do tego trzeba, choć odrobiny, przestrzeni osobistej.


Na podstawie: Gottman Institute


Kosmetyki Uroda Zakupy

Regulamin akcji #matko i córko

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
20 maja 2019
Fot. iStock / Georgijevic

Regulamin Konkursu #matko i córko

WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE: #matko i córko

§1. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Akcji pod nazwą Konkurs „#matko i córko” zwanego dalej „Konkursem”, jest portal Blum Media sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a/42, 02-954 Warszawa, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000573762,
  o kapitale zakładowym w wysokości 10 000 złotych.

  1. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.ohme.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Organizatora, w okresie Akcja trwa  od 20.05.2019 do 10.06.2019 roku.Wyniki zostaną opublikowane na stronie Oh!me do dnia 20.06.2019 roku
 2. Sponsorami nagród w Konkursie są: Lepszesoki.pl, Panasonic, Prószyński i S-ka, WS Academy, Zioło Piast- zwani dalej Sponsorami.
 3. Regulamin stanowi podstawę organizacji Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 4. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.ohme.pl. 

§2. Uczestnictwo w Konkursie

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie.
 2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora i pracownicy Sponsorów nagród, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 3. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 4. Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie Konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
 5. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że ma prawo do dysponowania swoim utworem oraz że nie narusza przy tym praw autorskich i majątkowych osób trzecich. 

§3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe.
  ZADANIE KONKURSOWE
  Przyłączcie się dzisiaj do naszej akcji. Niech tegoroczny Dzień Matki będzie czasem budowania niezniszczalnych zamków. Momentem przypominającym nam wszystkim o tym, co najcenniejsze – czasie na bycie ze sobą blisko.Napisz list do swojej córki i przyślij go do nas.Prace przesyłajcie na adres [email protected] z dopiskiem „#matkoicórko” oraz informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

  Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
  Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

 2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze pocztowym Organizatora.
 3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, pierwszy nadesłany e-mail.

 §4. Zasady wyłaniania laureatów Konkursu

 1. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w Regulaminie.
 2. 24 laureatów zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury, w skład którego wchodzą pracownicy i redaktorzy portalu www.ohme.pl
 3. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Oh!me do dnia 20.06.2019 r..

 §5. Nagrody w Konkursie i sposób ich przekazania

  1. Sponsorami nagród w Konkursie są: Lepszesoki.pl, Panasonic, Prószyński i S-ka, WS Academy, Zioło Piast- zwani dalej Sponsorami.
  2. Laureatami Konkursu zostaną 24 osoby, które wybierze jury na podstawie najciekawszej odpowiedzi.
  3. Nagrody:

   1 x Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings EVO820 (kolor grafitowy)*

   *Cena detaliczna: 2390 zł. Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Sponsor dodatkowo przyznaje laureatowi nagrodę finansową w wysokości odpowiadającej wysokości należnego podatku od wygranej oraz w imieniu laureata ureguluje zaliczkę na podatek dochodowy z tytułu wygranej. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

   5 x Depilator Panasonic ES-EL8A 

   3 x zestaw książek, składający się z:

   1 x Nie wiem gdzie jestem

   1 x  Słodkie i gorzkie migdały

   1 x  Buntowniczki. Niezwykłe Polki, które robiły co chciały

   2 x książka „Buntowniczki”

   1 x zestaw kosmetyków WS ACADEMY, składający się z:

   1 x Książka Tomasza Schmidta „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”

   1 x Profesjonalny szampon z ekstraktem z egzotycznych owoców .

   1 x Profesjonalna odżywka do włosów z ekstraktem z egzotycznych owoców

   1 x Żel do włosów STRUKTURA

   1 x Lakier do włosów FORMA

   2 x zestaw kosmetyków WS ACADEMY, składający się z:

   1 x Profesjonalny szampon z ekstraktem z egzotycznych owoców

   1 x Profesjonalna odżywka do włosów z ekstraktem z egzotycznych owoców

   1 x Żel do włosów STRUKTURA

   1 x Lakier do włosów FORMA

   5 x zestaw Floradix, składający się z:

   1 x Floradix żelazo i witaminy 250 ml,1 x Floradix żelazo i witaminy 500 ml,

   1 x Floradix tabletki 84 szt.

   5 x Floradix żelazo i witaminy 250 ml

4. Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.

5. Jeżeli laureat Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru innego laureata Konkursu.

6. Udział w Konkursie i przesłanie pracy Konkursowej jest jednoznaczne akceptacją niniejszego regulaminu oraz z prawem do wykorzystania tejże pracy przez Organizatora w celach promocyjnych.

7. Przesyłając pracę Konkursową, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) i RODO. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

8. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przesyłką poleconą lub przesyłki kurierskiej w ciągu 14 dni od daty przesłania Organizatorowi danych kontaktowych przez Laureatów Konkursu.

 §6. Odpowiedzialność Organizatora

Organizator Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść regulaminu i przebieg Konkursu. Organizator i sponsorzy nagrody nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, terminowość doręczenia pism i nagród przez Pocztę Polską lub kuriera. Organizator i sponsorzy nagrody nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem nagrody spowodowanym podaniem przez Uczestnika błędnego adresu lub innych danych. Organizator i sponsorzy nagrody nie ponosi odpowiedzialności za zmianę miejsca zamieszkania Uczestnika lub zmianę innych danych uniemożliwiającą dostarczenie nagrody albo powiadomienie o wygranej. W takim przypadku Uczestnik traci prawo do nagrody.

Wszelkie reklamacje Uczestników dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników w terminie 30 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacja powinna być przesłana na adres Organizatora, w formie pisemnej pod rygorem nieuwzględnienia jej oraz zawierać imię i nazwisko Uczestnika zgłaszającego reklamację, jego adres korespondencyjny oraz dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji.

Organizator zastrzega sobie prawo do pozostawienia bez rozpatrzenia reklamacji zgłoszonych po terminie, o którym mowa powyżej, jak również reklamacji niespełniających innych wymogów wskazanych w ust. 2.

Złożone reklamacje, spełniające wymogi, o których mowa w ust. 2, rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani Uczestnicy zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym wysłanym w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji.

 §7. Postanowienia końcowe

W razie szczególnych, niezawinionych przez Organizatora okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie Konkursu na dotychczasowych zasadach Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie z równoczesnym poinformowaniem o tym uczestników za pośrednictwem strony www.ohme.pl.

Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść regulaminu, przebieg Konkursu ani działania Organizatora, w tym za wyłanianie zwycięzców i przekazywanie nagród.

Konkurs w żaden sposób nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym lub grą na automatach w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z dnia 30 listopada 2009 r.).


Zobacz także

8 kolorów korektora. Czy wiesz, jak ich używać?

Detoks w trzy dni. Aaaa, jak zgubić świąteczne kilogramy przed Sylwestrem? Spokojnie, coś doradzimy

Świat zwariował: jeśli „nie zrobisz oka” nie wyjdziesz z domu