Go to content

Już wiem, że o skórę wokół oczu trzeba dbać. Sprawdzamy Pure by Relash „na własnej skórze”

Pure by Relash

Trzydziestka stuknęła mi ładnych kilka lat temu. Regularnie chodzę do kosmetyczki, dbam o siebie, biegam.

Kiedy rano się budzę, mam opuchnięte oczy i cienie pod oczami, które ekstremalnie mnie denerwują. Podobno pojawiają się wraz z upływającym czasem:) Przyznaję: o skórę twarzy dbam intensywnie, o oczach jednak zapominałam. Od kilku miesięcy starałam się stosować polecone mi przez koleżanki preparaty, ale żaden się nie sprawdzał. Chciałam preparatu cud tzn. takiego, który rozświetli oko, rozjaśni i jeszcze na zmarszczki pomoże. Myślałam: za dużo oczekuję.

Do czasu!IMG_2125
Ale może najpierw od początku.
Zaczynamy od demakijażu oczu. Ten patent poznałam niedawno na jednej z konferencji, jak powinien zostać wykonany….

Otóż…

A teraz tadam! preparat, który stosuję i testuję. I śmiało Wam polecam. Pure by Realash.

Przyznaję, po preparatach, które stosowałam do tej pory, po Pure by Realash sięgnęłam bez zbytniej wiary. I to był błąd.

Zawartość tej butelki, przy okazji nadmienię bardzo wydajnej, pozytywnie mnie zaskoczyła. Przeprowadziłam najpierw, wspomniany przeze mnie wyżej, wieczorny demakijaż. Nałożyłam pod oczy i na nieruchomą część oka pod brwiami oraz na łuki brwiowe po kropelce preparatu delikatnie masując okrężnymi ruchami…. i… to wystarczyło.

IMG_2150

Wiadomo, na efekty należy czekać, ale…. na drugi dzień rano moja skóra dookoła oczu była delikatnie rozświetlona, a jej okolice wyglądały na zregenerowane i – co się rzadko zdarza – nawilżone.

Plus za konsystencję, wydajność, zapach i łatwość rozprowadzania.

aplikator

Nie mogę zapomnieć o składzie preparatu, w które wchodzą moim zdaniem najskuteczniejsze składniki: kolagen – nawilża naskórek, elastyna – wszyscy wiedzą, olej abisyński – redukuje zmarszczki i poprawia kondycję skóry, witamina B3 – odpowiedzialna jest za poprawę kolorytu skóry, wyciąg ze śluzu ślimaka – ujędrnia i odżywia oraz ekstrakty z kwiatu pomarańczy i granatu dopełniają cudu.

IMG_2128

Co najważniejsze: Pure by Relash nie zostawia zbędnego filmu, super szybko się wchłania, zmniejsza w wyraźny sposób cienie, skóra wydaje się jędrniejsza i zregenerowana oraz nawilżona.

Czy jestem zadowolona ze stosowania? Oczywiście! I… polecam!
IMG_2149