Go to content

Wcale nie za górami i nie za lasami. Wiemy, gdzie odpoczynek jest zawsze udany!

Kiedy myślimy sobie o błogim spokoju, malowniczym, górskim pejzażu, kompleksowej regeneracji zmysłów – na myśl przychodzi nam on – czterogwiazdkowy Hotel BUKOVINA – w samym centrum natury. Otoczony Tatrzańskim Parkiem Narodowym i Tatrami czyni go niezwykle atrakcyjną propozycją dla rodzin, zwłaszcza z dziećmi, bo to właśnie im hotel dedykuje mnóstwo udogodnień i pomysłów na znakomitą zabawę. Największą atrakcją hotelu są Termy BUKOVINA, do których Goście mają nieograniczony dostęp. Integralną ich częścią jest Wellness BUKOVINA z bogatą ofertą usług oraz strefą VIP. Pełen komfort zapewnia możliwość swobodnego przejścia z pokoju w szlafroku do wybranej lokalizacji. Dokładnie w jednym miejscu, w zależności od potrzeb, można w błogim spokoju odpocząć albo przeżyć wspaniałą rodzinną przygodę.

Hotelowe atrakcje dla gości

Goście mogą korzystać z różnorodnych wachlarzy usług, m.in. Term BUKOVINA z saunami, strefą VIP, wellness, czy komorą hiperbaryczną. Jest i Klub Fryzjerski MANIEWSKI, to znane nazwisko i znana jakość we fryzjerskim świecie. Do dyspozycji gości jest mi.in. Restauracja BUKOVINA , bazująca na produktach własnej produkcji, kawiarnia ACTIV BAR, w której można spróbować różnego rodzaju przekąsek, deserów oraz napojów bazujących na sezonowych składnikach.
Klub Malucha to przestrzeń do zabawy dla najmłodszych, a w strefie rozrywki znajdziemy salę gier, kręgielnie czy bilard. W klubie prowadzone są kreatywne zajęci i warsztaty takie jak: warsztaty cukiernicze, robienie pizzy, warsztaty muzyczne z lokalnym muzykiem.

Restauracja BUKOVINA

Serwowane śniadania i obiadokolacje przygotowane są w oparciu o wyroby własnej produkcji, takie jak pieczywo, wędliny, wędzone ryby, przetwory i ciasta. z najwyższej jakości produktów. Zarówno dorośli jak i dzieci mają bardzo duży wybór dań, a weganie i wegetarianie uwielbiają różnorodność smaków i potraw specjalnie dla nich skomponowanych. Specjalnością restauracji są tradycyjne smaki Podhala w nowej odsłonie. Do dań kuchni polskiej i międzynarodowej, wzbogaconych regionalnymi elementami, Szef Kuchni – Daniel Bzyk – dodaje również dania kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Pełnymi garściami czerpie z lokalnych składników i upraw udowadniając, że mariaż nowoczesności z tradycją jest możliwy. I wyjątkowo smakuje!

 

Termy BUKOVINA

O prozdrowotnym działaniu wód termalnych nikogo przekonywać nie trzeba, woda termalna koi, odpręża, relaksuje, zmniejsza bóle, rewitalizuje, odstresowuje. To wyjątkowe miejsce, gdzie zdrowie, relaks i zabawa idą w parze. Odpoczynek w termach, zwłaszcza po górskich wędrówkach, to zawsze najlepsza regeneracja dla całego ciała i zmysłów. Do dyspozycji gości są m.in.: strefa letnia ze zjeżdżalniami, basen z podwodną muzyką, jacuzzi, sauny, bicze wodne oraz jaskinia z kaskadami i „rwącym potokiem”. Z zewnętrznych basenów można zanurzyć się w istnej kąpieli  leśnej – kąpiąc się w ciepłej wodzie termalnej i wpatrując się w zieleń Tatrzańskiego Parku Narodowego – uczucie błogości i odprężenia gwarantowane!

 

Wellness BUKOVINA

Strefa łączy w sobie potrzebę bezpieczeństwa, komfortu i ukojenia. Wiedzą to goście, którzy chcą od czasu do czasu mieć czas tylko dla siebie. Logistyka i infrastruktura hotelowa umożliwia swobodne przemieszczacie się pomiędzy strefami a hotelem, co jest bardzo ważne zwłaszcza dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na ten rodzaj relaksu w hotelu. Strefa Wellnes to idealna opcja po kąpieli w termach, dopełniająca zabiegi pielęgnacyjne lub prozdrowotne na ciało.
To tutaj właśnie BUKOVINA łączy nowoczesną pielęgnację z tradycyjnym działaniem wód termalnych, a komfortowe warunki zabiegów pozwalają odciążyć umysł od codziennego stresu.  Do dyspozycji gości jest również profesjonalna oferta Medical SPA i komora hiperbaryczna.

Atrakcje dla dzieci i młodzieży

Przygodę z Termami BUKOVINA najmłodsze dzieci mogą rozpocząć od spędzenia czasu w Strefie dla Dzieci i Młodzieży. Jest to miejsce oddzielone od reszty basenów, w którym mogą bawić się w rwącej rzece lub popluskać w płytkim „Mocydełku” o głębokości tylko 0,4 m. Starsze wyszaleją się w głębszym basenie, z siatką do nadwodnej wspinaczki. Stąd mogą przepłynąć do kolejnego zewnętrznego zbiornika, z wodnym grzybkiem, który idealnie nadaje się do zabawy w wodnego berka i chowanego. W strefie młodzieżowej bierze swój początek najdłuższa atrakcja Term BUKOVINA – zjeżdżalnia „Wartko Ruła” o długości ponad 100m! Dzieci uwielbiają też pozostałe zjeżdżalnie: „Krynconkę” -53m – i najszybszy, czerwony „Łostry Śwung” – 15m. W każdą sobotę odbywają się zajęcia nurkowania, które są w cenie pobytu.

 

Klub Malucha

Tu na dzieci czekają atrakcje pod okiem wyszkolonych animatorów: czytanie bajek, seanse bajkowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, czy malowanie na szkle, to tylko niektóre propozycje jakie czekają na najmłodszych. Podczas gdy dzieci spędzają czas w Klubie Malucha na aktywnej zabawie, rodzice mogą cieszyć się odpoczynkiem i tak potrzebnym czasem dla siebie, ponieważ wszystkie dzieci powyżej 3 roku życia mogą pozostać same pod opieką animatorek.

Tak, przyznajemy, miejsce jest idealnym pomysłem na każdy rodzaj potrzebnego relaksu. Tu goście są najważniejsi, każdy pomysł na odpoczynek – zrealizowany. I tylko czas mija szybko, bo tak już jest, że wszystko, co dobre… trzeba zapamiętać na długo.