Go to content

Jak namalować kreskę eyelinerem? Zrób sobie kocie oko (i nie tylko)

Jak namalować kreskę eyelinerem?
Fot. Screen z YouTube / Blog makijaż

Idealna linia to nie legenda. Zobaczcie jak z pomocą odpowiedniego produktu oraz kilku trików szybko opanować „sztukę kreślarską” w makijażu.

Czym malujemy?

Mamy do wyboru: kredkę do oczu, eyeliner (klasyczny z pędzelkiem, w pisaku lub w kremie), niektóre amatorki delikatniejszych kresek doskonale malują je cieniem do powiek. Tak naprawdę – gdy macie czas na eksperymentowanie, możecie bawić się kreskami, testować zmiany w ich formie i kolorze. Wcale nie muszą być czarne – użycie jasnej kredki potrafi pięknie optycznie powiększyć oko. Kreski na górnej powiece można wykończyć na wiele sposobów – tak naprawdę używając jednego produktu możecie uzyskać delikatne podkreślenie lub odważny make-up w stylu retro albo kocie oko.

Kredka

Powinna być dość miękka i najlepiej wodoodoporna. To produkt najlepszy dla początkujących „kreślarzy”. Jest łatwa w aplikacji. Pamiętajcie, aby ja zaostrzyć temperówką przed użyciem.

Eyeliner

Znajdź swój ulubiony produkt. Fachowcy radzą żółtodziobom formę pisaka – i faktycznie, jest o tyle wygodniejszy w użyciu, że trudno o przypadkowe zamazania, a pisakiem można wygodnie i dokładnie operować. Praktycznie każda marka kosmetyków proponuje eyelinery w wielu odsłonach. Jeśli czujesz się pewnie – wybierz taki z szerszą końcówką lub spłaszczonym pędzelkiem, który możesz poprowadzić tworząc cienką lub szeroką linię.

Zobaczcie, co radzi ekspertka z blogmakijaż.pl i jak namalować kreskę eyelinerem w perfekcyjny sposób

 

https://youtu.be/36LvVcwvjbo

https://youtu.be/nJXedX_SOyk


Źródło: YouTube – blogmakijaż.pl