Go to content

Dzień #8. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay / motointermedia / CC0 Public Domain

Dziś zadbajcie o swoje ciało w powolnym rytmie. Co powiecie na aktywności, które najbardziej odprężają?

Rozciągnie, nordic walking? Może joga na próbę? Pogoda jest coraz piękniejsza, może masz w okolicy las – idealny na wieczorny spacer w miłym towarzystwie lub staw, gdzie możesz wypożyczyć łódkę i nieco się wyciszyć (a przy okazji powiosłować)? Co wy na to? Zebrać siły  na cały tydzień w miły i odprężający sposób w rytmie slow, miła odmiana na wiecznie pędzący poniedziałek.


I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.