Go to content

Dzień #3. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Wyjdź pojeździć na rowerze
Fot. Pixabay / Unsplash / CC0 Public Domain

Nie zapominamy o Was! Pamiętajcie, że w tym przedwiosennym okresie dbamy o siebie, tym razem szczególną uwagę zwracając na nasze ciało.

Czekamy na wasze pomysłowe zdjęcia z podejmowanych aktywności na Facebooku (nie zapomnijcie o hasztagu: #SlimemGO).

A dziś – może czas wyciągnąć rower? Wiecie, że wystarczy 30 minut jazdy rowerem dziennie, by nasze ciało otrzymało odpowiednią porcję ruchu. Może pogoda niecodziennie zachęca do rowerowych wypraw, ale warto pomyśleć o popołudniowej przejażdżce. Ta zdecydowanie poprawi nasz nastrój.

Nie zapomnijcie o zrobieniu zdjęcia 🙂


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.