Go to content

Dzień #25, ostatni. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Flickr / Ben Webb / CC BY-SA

Jeżeli przez ostatnie 3 tygodnie dbałyście o siebie i swoje ciała naprawdę, dziś jest odpowiedni dzień, żeby tego nie zaprzepaścić. Zadanie i wyzwanie jest tylko jedno: sama zaplanuj co będziesz robić dla siebie jutro, pojutrze i za tydzień. To dobry moment, żeby plany i motywację podeprzeć np. karnetem na zajęcia fitnessu czy siłownię. 

Jeżeli uważasz, że koszty są zbyt wysokie – zaplanuj 1-2 wyjścia w tygodniu, to da ci siłę i podtrzyma chęć codziennych samodzielnych ćwiczeń. A najlepiej sprawdź, gdzie masz najbliżej!

Już niedługo wyniki naszej akcji, a jeśli jeszcze nie zaczęłaś – masz jeszcze dzisiaj okazję! Wrzucajcie zdjęcia na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO, czekamy :).


I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.