Go to content

Dzień #15. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay/stux / CCO

Uwaga, uwaga. Dzisiaj pierwszy dzień wiosny. W taki dzień nie trzeba zbytnio zachęcać do aktywności, bo pretekst sam się nasuwa. Dzisiejsze popołudnie warto poświęcić na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny. Możemy zabrać dzieci na spacer, wybrać się na rowerową przejażdżkę i zobaczyć, jak przyroda budzi się do życia. 

Tak długo na wiosnę czekałyśmy, więc teraz warto się z nią przywitać i czerpać energię z coraz cieplejszych i dłuższych dni.Weźcie dzisiaj głęboki oddech i poczujcie jak z wiosną i dla was przychodzi nowe.


I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO