Go to content

Dzień #13. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Idź na wrotki
Fot. Flickr / Hey Paul Studios / CC BY

Dziś sobota! Macie więcej czasu dla siebie. O nie, nie marudźmy, ze za chwilę święta. Nic z tych rzeczy. Poświęćcie dla siebie jedną godzinę i…

…i idźcie na wrotki albo rolki! Zobaczycie, że da wam to mnóstwo przyjemności i zabawy (i oczywiście ruchu dla swojego ciała). Nieważne kiedy ostatnio wasze stopy miały pod sobą kółka, bawcie się jak dzieci – beztrosko. Miłej jazdy – nie zapomnijcie pstryknąć sobie pamiątkowej fotki :).

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.