Go to content

Domowy sposób na przebarwienia skóry. Akcja „Bądź piękna każdego dnia”. Dzień #20 [10.05]

Wikimedia Commons

Macie problemy z przebarwieniami skóry i zastanawiacie się nad tym, co może wam pomóc? A może czas wypróbować naturalne metody walki z przebarwieniami. Maj to czas, kiedy nie trudno znaleźć mniszka lekarskiego, a to kwiat, który nie dość, że uelastycznia skórę, to jeszcze pomaga pozbyć się przebarwień. Mniszek zawiera witaminy A, C, E i K, a także potas, cynk, magnez, żelazo i miedź.

Jak w domowych warunkach możemy użyć mniszka lekarskiego? Otóż można przygotować maseczkę: zmiksować kwiaty mniszka, dodać odrobinę miodu i jogurtu, i tak przygotowaną papkę położyć na twarz. Należy jednak pamiętać, że efekty będą widoczne przy regularnym stosowaniu takiej maseczki.

A jeśli nie maseczka, to może tonik, który może okazać się zbawienny do likwidacji przebarwień. Wystarczy zalać kwiaty niewielką ilością wody, zagotować, ostudzić, przecedzić i tonik do czyszczenia twarzy gotowy.

Wypróbujecie?


 Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.


A poniżej na zachętę przypominamy o wyjątkowych nagrodach ufundowanych przez BaByliss.

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji