Go to content

Daeses – natychmiastowy i przedłużony efekt liftingu

Fot. Flickr / www.homejobsbymom.com / CC BY

Wiotkość, utrata jędrności skóry i zniekształcenie owalu twarzy to jedne z bardziej zauważalnych oznak starzenia. Skuteczność produktów mających na celu walkę z tymi zmianami zależy w główniej mierze od wykorzystania w nich najlepszych składników. Warunek ten spełnia linia Daeses marki Sesderma, w której wykorzystano rewolucyjny składnik – DMAE.

Składniki aktywne

DMAE (dimetyloaminoetanol) to naturalny, obecny w naszym organizmie składnik odżywczy. DMAE, zawarty w linii Deases, pobudza włókna mięśniowe poprzez zwiększenie wydzielania i wzmocnienie działania acetylocholiny, neuroprzekaźnika sygnalizującego kurczenie się mięśni twarzy (jej niedobór może prowadzić do pogorszenia stanu skóry, objawiającego się głównie utratą jędrności i elastyczności). DMAE silnie pobudza fibroblasty do wytwarzania kolagenu i elastyny. Wygładza lwie zmarszczki i kurze łapki oraz zapewnia efekt długotrwałego liftingu. Składnik ten naprawia szkody powstałe we włóknach kolagenowych powodowane przez szkodliwe czynniki zewnętrzne (wolne rodniki) oraz skutecznie chroni macierz komórkową.

Nanotechnologia, zastosowana w linii Daeses , pozwala na dotarcie składników czynnych do głębszych warstw skóry, a ich zamknięcie w pęcherzykach lipidowych ogranicza skutki uboczne.

Dla kogo przeznaczony jest Daeses?

Deases to preparat dedykowany cerom dojrzałym, z widocznym oznakami starzenia.Pprzeznaczony jest w szczególności dla cery suchej (silne działanie nawilżające) oraz dojrzałej (poprawa owalu twarzy i elastyczności skóry). Posiada łagodne pH równe 5.5. Kolejnym ważnym składnikiem Daeses jest kwas glikolowy, który usuwa martwe komórki oraz stymuluje syntezę kolagenu. W efekcie zmarszczki są wygładzone a powierzchnia skóry wyrównana i odpowiednio nawilżona. Do pozostałych składników aktywnych zastosowanych w linii Daeses należą: kwas mlekowy, kwas hialuronowy, Aloe Vera, ekstrakt z rumianku, proteiny z pszenicy, glikoproteiny morskie, hialuronian sodu, krzem organiczny, wyciąg z wąkroty azjatyckiej oraz witamina E.

Korzyści ze stosowania Daeses:

  • natychmiastowa poprawa jędrności i elastyczności skóry;
  • głębokie nawilżenie skóry;
  • redukcja zmarszczek;
  • wygładzenie i podniesienie owalu twarzy;
  • długotrwały efekt liftingu;
  • naprawa szkód wywołanych działaniem wolnych rodników.
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Daeses Krem liftingujący 50 ml (146,25 zł)

Intensywnie wygładzający krem na dzień o działaniu przeciwzmarszczkowym. Zwiększa elastyczność i napięcie skóry, dając efekt liftingu. Niweluje negatywne zmiany związane z procesem starzenia, ekspozycją na słońce lub utratą wagi. Krem przeznaczony jest w szczególności dla cery suchej (silne działanie nawilżające) oraz dojrzałej (poprawa owalu twarzy i elastyczności skóry). Ma neutralne dla ludzkiej skóry pH 5.5. Głównym składnikiem kremu jest DMAE 4% (dimetyloaminoetanol) – naturalny składnik otrzymywany z łososia, który stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywiając skórę. Pozwala m.in. wygładzić lwie zmarszczki i kurze łapki oraz długotrwale utrzymać efekt liftingu. Ma działanie antyoksydacyjne, chroni macierz komórkową i naprawia szkody we włóknach kolagenowych wywołane przez wolne rodniki.


 

Substancje aktywne: 4% DMAE, kwas glikolowy, kwas mlekowy.

Artykuł powstał we współpracy z marką Sesderma