Go to content

Czarny krem. Nowa rewolucja w kosmetyce?

Wiele z nas nieustannie poszukuje kremu idealnego. Zastanawiam się czego wymagam od takiego kosmetyku… w okresie wiosna/lato: rozświetlenia, naprawy skóry i nawilżenia. I tak w jednej z perfumerii polecono mi: Collistar Nero Sublime Krem do twarzy. Byłam w totalnym szoku, kiedy poinformowano mnie, ze krem ma kolor czarny! Dla mnie to absolutna nowość, zachwycają też  składniki całej serii:

  • Ekstrakt z czarnej orchidei , ochrona, nawilżenie
  • Komórki macierzyste z białej gardenii , regeneracja, poprawa gęstości skóry
  • Hydrolizowana czarna perła rozświetlenie, rewitalizacja
  • Wszystkie składniki aktywne zastosowane w linii Nero Sublime mają właściwości detoksykujące i naprawcze oraz działają zarówno na poziomie naskórka jak i skóry właściwej
  • Na każda porę roku, dla każdego wieku, dla każdego rodzaju skóry
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Seria zawiera jeszcze:

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

LUKSUSOWA MASKA DO TWARZY detoks, naprawa, rozświetlenie

Doskonałe S.O.S. przed wielkim wyjściem. Innowacyjna, bogata maska, która dzięki dużemu napigmentowaniu i szybko wchłaniającej się formule rozjaśnia skórę oraz silnie detoksykuje sprawiając, że staje się ona promienna i gładka. Czarna glinka i ekskluzywny ekstrakt z węgla drzewnego z bambusa oczyszczają oraz nawilżają skórę, a komórki macierzyste z białej gardenii regenerują i ujędrniają. Hydrolizowana czarna perła rozświetla oraz rewitalizuje. Sposób użycia: nakładać na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolicę oczu. Pozostawić na 5-10 minut, następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu. 

LUKSUSOWE SERUM DO TWARZY detoks, naprawa, rozświetlenie

Pierwsze czarne serum Collistar walczące z oznakami starzenia i nadające skórze niesamowity blask. Magia całkowicie wtapiającej się w skórę innowacyjnej konsystencji. Dzięki zawartemu kompleksowi Collrepair™ serum niweluje zmarszczki i hamuje procesy starzenia się skóry. Ekstrakt z czarnej orchidei nawilża i chroni, a komórki macierzyste z białej gardenii ujędrniają i regenerują. Hydrolizowana czarna perła rozświetla oraz rewitalizuje skórę. Skóra uwolniona od wszystkich toksyn natychmiast staje się rozświetlona oraz zrewitalizowana. Zmarszczki oraz pory stają się mniej widoczne, a twarz nabiera młodzieńczego wyglądu. Prawdziwy eliksir młodości o wszechstronnym działaniu detoksykującym i rozjaśniającym. Sposób użycia: nakładać na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Stosować rano/i lub wieczorem jako samodzielny produkt albo pod krem/maskę.