Go to content

Prawo do przyjemności! Wakacyjno-erotyczne kursy dla kobiet (w Warszawie). Jak rozpocząć zabawę z wibratorem?

Fot. iStock/JackF

Przypuszczam, że każda z nas żywi w skrytości ducha pragnienie, żeby kupić sobie kolorowy wibrator i pobawić się z nim swobodnie – solo, albo w miłym duecie z zaprzyjaźnionym penisem. Na pewno już wyobrażacie sobie tę scenę, jest lato, świeci słońce, ptaki ćwierkają za oknem, a wy bawicie się bez majtek, za to z uśmiechem, tak sprośnie i radośnie, jak tylko macie na to ochotę. Coś cudownego. Wizja ta ma szansę się ziścić. Zapraszam na wakacyjno-erotyczne warsztaty dla kobiet w Warszawie:  17 sierpnia (czwartek) 2017. W czasach, kiedy w kraju modnie jest zabierać ludziom swobodę, wy dajcie sobie prawo – prawo do przyjemności.

Wszyscy potrzebujemy kobiecych orgazmów. Im więcej kobiet zna swoje ciało i potrzeby seksualne, a także potrafi bez wstydu i strachu o tym rozmawiać, tym lepiej żyje się każdemu. Seks wnosić radość, relaks, pewność siebie do naszego życia. Poprawia zdrowie fizyczne, psychiczne i jest wspaniałym klejem, który scala nasze związki, zarówno z samą sobą, jak i z kochankami, którzy mają zaszczyt być zaproszonymi do naszych gościnnych cipek. Im więcej kobiet ma przyjemność z seksu, tym szczęśliwsze i zdrowsze stają się jednostki, a wraz z nimi całe społeczeństwo. Mieć radość z seksu, to misja, którą możemy zmieniać ten świat na lepsze. Cóż na pewno zauważyliście jak brak seksu potrafi rzucać się ludziom na głowę: sfrustrowani, zawstydzeni, niezaspokojeni, z wściekłością żałują innym, tego czego odmawiają sobie. Nie podążajmy tym tropem.

Dla poprawy nastrojów w naszych sypialniach i w naszym kraju proponuję zastrzyk pozytywnych wibracji: kobiece rozmowy o seksie, towarzystwo eleganckich gadżetów erotycznych dla kobiet i dla par i dużo dobrego humoru.

Zapraszam na najbliższe spotkanie 17 sierpnia (czwartek, godz. 18:30)

”Jak rozpocząć zabawę z wibratorem” 

  • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
  • Po co kobiecie wibrator?
  • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
  • Bądź dobra dla swojej łechtaczki
  • Orgazmy dla Pań solo i w duecie
  • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
  • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz wykorzystać w czasie zabawy z partnerem lub partnerką.

 

WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI:

Fot. Facebook/Radość z seksu . Barbarella.pl

Fot. Facebook/Radość z seksu . Barbarella.pl

Joanna Keszka, twórczyni   ogólnopolskiej akcji „Cała Polska ćwiczy mięśnie Kegla” , redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.