Go to content

​Antygrawitacja czyli lifting bez skalpela z Protégé!

​Antygrawitacja czyli lifting bez skalpela z Protégé!
Fot. Materiały prasowe

W jedno z piątkowych popołudni wybrałam się do Kliniki Cosmopolitan w Warszawie. Klinika specjalizuje się w zabiegach kosmetyki profesjonalnej, a w ich trakcie możemy liczyć na fachowy i doświadczony zespół specjalistów. Przepiękne wnętrza, dobra lokalizacja w centrum – pozwoliły mi się odprężyć i rozluźnić.

Z szerokiej gamy zabiegów wybrałam PROTEGE. Zastanawiacie się dlaczego właśnie ten zabieg?

W miarę upływu czasu, nasza twarz traci objętość a skóra młodzieńczą gładkość i elastyczność. Dzieje się tak na skutek zmiany rozmieszczenia podściółki tłuszczowej oraz utraty sprężystości skóry. Zaczynają pojawiać się zmarszczki i linie, które z czasem zmieniają się w bruzdy. Kontur twarzy pod wpływem siły grawitacji i czasu rozmywa się.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zabiegi aparatem Protégé bezoperacyjnie odtwarzają napięcie skóry twarzy, poprawiając jej grubość. To metoda nowoczesna polegająca na zastosowaniu podwójnej energii: zsynchronizowanej emisji monopolarnej częstotliwości radiowej oraz ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Zsynchronizowana emisja energii (SEE) oraz wyjątkowy system kontroli przepływu energii (EFC) gwarantują  bardziej komfortowy i krótki czas leczenia, a także wyjątkowy poziomem bezpieczeństwa, ze zminimalizowanym ryzykiem zbytniej intensywności leczenia. Technologicznie zaawansowane rozwiązanie Protégé zostało przyjęte przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Zabiegi aparatem Protégé pozwalają remodelować kolagen, poprawiać owal twarzy, likwidować zmarszczki czy redukować zbyt obfite podbródki. Leczenie przeprowadzane aparatem Protégé jest bezbolesne i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i długotrwałe. Procedura zabiegowa trwa 40 min., najlepsze efekty przynosi seria 4 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 -10 dni.

BTL-Protege_image-applicator-usage (2)

Fot. Materiały prasowe

Dziękuję Klinice Cosmopolitan w Warszawie za zaproszenie na zabieg.