Lifestyle Uroda Zdrowie

9 rzeczy, które warto wiedzieć, by dobrze się czuć i wyglądać. Czyli tego nie wiedziałaś o kolagenie

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
11 stycznia 2017
9 rzeczy, które warto wiedzieć, by dobrze się czuć i wyglądać. Czyli tego nie wiedziałaś o kolagenie
Fot, iStock / kopitinphoto
 

Jeżeli na hasło: kolagen, pierwsze co przychodzi wam na myśl, to strzykawka w klinice urody albo obolałe kolano, macie sporo do nadrobienia.

Kolagen – wbrew powszechnemu przekonaniu, to wcale nie jakiś tam składnik skóry czy stawów, to bardzo powszechnie występujące w ludzkim ciele białko. Ma swoje niezwykłe właściwości i pełni bardzo wiele różnych funkcji – w zależności od tego, gdzie się znajduje. Po 25-tym roku  życia kolagenowa fabryka w naszym ciele zwalnia tempo, a my zaczynamy obserwować zmiany – te, na które wcale nie czekałyśmy.

Niedobór tego właśnie białka powoduje utratę elastyczności tkanek oraz spowolnienie i utratę zdolności ich regeneracji. Efekty? Zmarszczki, cellulit, słabsze włosy oraz problemy ze stawami. Jednak to nie wszystko, bo kolagen nie tylko wpływa na nasza urodę, ale i na zdrowie. Pełni również ważną rolę w układzie odpornościowym, a mianowicie ogranicza „dostęp” patogenów do naszego ciała .

Co ciekawego jeszcze potrafi kolagen i czym można mu zaszkodzić? Przeczytajcie!

9 rzeczy, których nie wiedziałyście o kolagenie

Dlaczego palenie „postarza” skórę?

Witamina C ma wpływ na strukturę włókien kolagenowych, czyli wpływ na wygląd skóry (i zmarszczki!). Jeden wypalony papieros odbiera nam  35 mg witaminy C, czyli tyle, ile zawiera całkiem dorodna cytryna.

Co jeszcze przeszkadza w produkcji kolagenu?

 • cukier
 • kawa
 • promienie słoneczne

Po 25 roku życia proces rozpadu włókien kolagenowych jest szybszy od ich produkcji

Pewnie się nie ucieszysz, bo okazuje się, że „starość” na poziomie komórkowym przychodzi szybciej niż ta nasza, kulturowo-społeczna… Ale bez obaw, to po prostu pewien moment graniczy, od którego ciało zaczyna zwalniać, nieco bardziej się zużywać. Odpowiednio zadbane jeszcze długo nacieszy sprawnością swojego właściciela.

Kolagen lubi wino 😉

Wino zawiera związki chemiczne zwane fenolami. Wspomagają one ochronę naczyń włosowatych oraz kolagenu w ścianach naczyń krwionośnych, wykazują również działanie antyutleniające – spowalniając rozpad błon komórkowych w tętnicach wieńcowych i w mózgu.

Można systematycznie utrzymywać wiek biologiczny organizmu na poziomie 5-10 lat niższym niż wiek rzeczywisty

Kolagen nazywany jest białkiem młodości, oczywiście przede wszystkim kojarzy nam się to z kremem czy medycyną estetyczną, ale zdolność organizmu do produkcji kolagenu wpływa na „młodość” wszystkich naszych organów. Odpowiednia suplementacja kolagenu jest więc nie tylko zabiegiem na „ładną buzię”, ale pozwala dobrze podbudować prawidłowe funkcjonawanie całego organizmu.

Kolagen hamuje rozwój osteoporozy

Bo osteoporoza zazwyczaj zaczyna się, gdy produkcja kolagenu w organizmie zaczyna szwankować. Nieprawidłowa budowa i niedobór tego białka, szczególnie u pań, prowadzą własnie do osteoporozy.

Co ma wspólnego kolagen i włosy oraz paznokcie?

Odpowiedź brzmi: bardzo dużo. Kolagen ogranicza łamliwość paznokci i poprawia kondycję włosów. Najczęstszym problemem z włosami, jaki nas dopada to suchość i łamliwość – a ta zazwyczaj spowodowana jest niedoborem białka. Nasz „przyjaciel” doskonale sprawdza się w rewitalizacji włosów. Sekret piękna włosów tkwi w ich odżywieniu w cebulce, a więc w działaniu od wewnątrz. Zresztą spróbujcie same, efekty widać doskonale.

Zwalcza też wolne rodniki

Wolne rodniki mają taką brzydką przypadłość, że gdy tylko napotkają na swojej drodze nasz naturalny kolagen – niszczą go bez skrupułów. Dlatego też tak dużo mówi się o tym, że wolne rodniki nas „postarzają”. A zatem bez uzupełnienia i odbudowania szkód ani rusz. Lepiej wyposażyć się dobrze wewnętrznie, bo bez tego niestety za wiele nie zdziałamy nawet z najdroższym kremem świata…

Gzie król chodzi piechotą…

… kolagen pomaga pozbyć się zaparć. Zaskoczone? Oprócz tego dobrze wpływa na przemianę materii.

 

Partnerem publikacji jest 

 

KOLAGEN NCN RYBI PLUS WITAMINA C

Na terenie Polski można zakupić suplement diety zawierający czysty i naturalny kolagen rybi z największą zawartością kolagenu w dawce dziennej aż 6.600 mg (6,6 g). Kolagen NCN jest oczyszczany bezpośrednio w laboratoriach szwajcarskich, gdzie przechodzi wszelkie badania i analizy. Taki produkt jest bezpieczny oraz, co najważniejsze, dużo lepiej przyswajalny niż  kolagen innego pochodzenia.

Fot. Materiały prasowe

Dlaczego Kolagen NCN?

 • Oferuje największą dostępną na rynku europejskim zawartość kolagenu rybiego w dawce dziennej!
 • Jest to naturalny kolagen rybi, a nie syntetyczny, drobiowy, wołowy czy wieprzowy, a więc jego przyswajalność jest nieporównywalnie największa (80% zgodności z ludzkim DNA)
 • Brak w nim konserwantów, aromatów, barwników itp.
 • Opakowanie zawiera 100% czystego kolagenu rybiego oraz witaminę C.
 • Kolagen NCN to w 100% naturalny i łatwo przyswajalny kolagen rybi. Skuteczność i jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i niezależnymi badaniami zarówno szwajcarskimi, jak i polskimi.
 • Jest najtańszym produktem w tej grupie na rynku, gdyż firma szwajcarska pragnie dotrzeć do jak największej grupy kobiet.

Fot. Materiały prasowe

Kolagen NCN doskonale odpowiada na potrzeby osób z różnych grup wiekowych i ich potrzeb. Mianowicie, młode osoby chwalą go sobie ze względu na to, że wspomaga skutecznie walkę z trądzikiem. Panie zadowolone są ze znacznej poprawy kondycji włosów, skóry, wpływu na zmarszczki i paznokcie, a także oceniają go, jako skuteczną pomoc w walce z cellulitem. Osoby w bardziej zaawansowanym wieku kupują go ze względu wyjątkowe działanie na kości, stawy i ścięgna. Sportowcy z kolei kładą nacisk na aminokwasy i białko, które mają wpływ na budowę mięśni.

 

Wybierając Kolagen NCN, otrzymujemy produkt skuteczny i zarazem całkowicie naturalny, niezawierający sztucznych barwników ani konserwantów. To najlepsza alternatywa dla innych źródeł kolagenu, które działają wolniej i mniej skutecznie.


Wpis powstał we współpracy z Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.


Lifestyle Uroda Zdrowie

10 sennych symboli, których nie można ignorować

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
11 stycznia 2017
Fot. iStock/yulkapopkova
 

Sny i ich znaczenie fascynują nas zarania dziejów. Pod koniec XIX wieku, psychoterapeuta Carl Jung postawił tezę, że marzenia senne otwierają drzwi do naszej podświadomości i świata duchowego. Całkiem niedawno, zespół badawczy – naukowców z ATR Computational Neuroscience Laboratory w Japonii, odtworzył obrazy pojawiające się w umyśle we wczesnych fazach snu (w tym celu posłużyli się skanami z rezonansu magnetycznego).  Ciągle jeszcze jednak nie wiemy na pewno, czy powtarzające się sny niosą ze sobą jakiś przekaz. Jeżeli tak, to w jaki sposób możemy analizować symbole, które w nich występują?

Dla tych, którzy wierzą w moc snów – kilka wskazówek, jak interpretować najczęstsze marzenia senne. Dla sceptyków – porcja nieszkodliwej rozrywki.

10 najczęstszych symboli sennych, których nie powinniśmy ignorować

1. Latanie

Marzenia o lataniu często wskazują na potrzebę zaspokojenia ambicji. Czujesz, że twoja kariera rozwija się zbyt wolno, że stoisz w miejscu? Czy na pewno mierzysz siły na zamiary? „Latające” sny odprężają i sprawiają, że gdy się budzimy, mamy poczucie wolności i pewność, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzymy.

2. Wodospady

Sny o  wodzie zwykle oddają nasz stan emocjonalny. Woda symbolizuje oczyszczenie. Sny o  wodospadzie mogą oznaczać nasze pragnienie, by zacząć wszystko od początku, odrzucić to, co męczące, wydostać się z jakiejś trudnej emocjonalnie sytuacji.

3. Zęby 

Sny o zębach są bardzo częste. Usuwanie zębów symbolizuje coś, czego powinniśmy się pozbyć, lub co musi minąć, a zepsute zęby symbolizują skrywany, wewnętrzny strach i niepokój. Sen o wypadaniu zębów zazwyczaj odzwierciedla nasze zmaganie się z nową lub trudną sytuacją, związaną z dużą dawką stresu: nowa pracy, strach przed utratą władzy, odkryte właśnie deficyty w związku, czy skrywane kłamstwa.

4. Śmierć

Snu o śmierci występują często, a jednak rzadko się do nich przyznajemy. Niepotrzebnie. Symbolizują one zazwyczaj potrzebę zakończenia jakiegoś etapu, idei. Są przyzwoleniem na rozpoczęcie czegoś nowego.

5. Ciąża

Sny o ciąży symbolizują potrzebę… rozwoju, również duchowego. Zapewne masz teraz w głowie mnóstwo planów i mocno koncentrujesz się na swoich celach i poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań.

6. Dom

Domy to w snach różne aspekty naszej osobowości. W zależności od rodzaju budynku lub poszczególnych pomieszczeń, mamy wiele możliwości interpretacji tego, co dzieje się w naszym wnętrzu (chaos, komfort, spokój, niepokój). To jak wygląda we śnie nasz dom mówi nam również wiele o tym, jak wygląda nasze poczucie bezpieczeństwa. Poddasze symbolizuje ukryte wspomnienia, natomiast w piwnicy znajdziemy wskazówki dotyczące intuicji i podświadomości.

7. Pieniądze

Po takim śnie, budzimy się zazwyczaj z poczuciem wdzięczności. Odzwierciedla on to, jak postrzegamy nasze poczucie własnej wartości i jak myślimy o własnym szczęściu. Wygrana na loterii symbolizuje zmianę stylu życia, podczas gdy wyrzucanie pieniędzy w błoto oznacza obawę przed utratą czegoś wartościowego. Ponieważ sprawy materialne przysarzają nam wielu trosk i emocji, podobne emocje występują w naszych snach o tej tematyce.

8. Zdrada

Jeśli śnisz, że zdradzasz, prawdopodobnie tłumisz pragnienia seksualne i inne, ważne  i niezaspokojone potrzeby. Tego typu sny oznaczają również rezygnację i lęki, problemy z poczuciem własnej wartości i z akceptacją problematycznej relacji.

9. Ogień

Te sny mogą mieć kilka znaczeń w zależności od kontekstu. Ogień widziany z odległości symbolizuje pragnienie wewnętrznej przemiany, a igranie z ogniem może być ostrzeżeniem przed podjęciem ryzykownych działań. Jeśli śnisz, że coś podpalasz, prawdopodobnie masz w sobie dużo gniewu, do którego się nie przyznajesz.

10. Nagość

Sny, w których maszerujemy nago wśród tłumów ubranych ludzi są bardzo częste. Symbolizują nasz lęk przed okazaniem śmiesznym, bądź przed narażeniem się komuś. Jeśli śnimy o kimś innym, kto stoi przed nami nagi, pragniemy poznać całą „nagą prawdę” o jakiejś sytuacji lub marzymy o niedozwolonym romansie. Może to również oznaczać utratę szacunku.


Źródło: powerofpositiviy.com


Lifestyle Uroda Zdrowie

Już nie będę chować rąk w kieszeni, oczu za kapturem i swojej kobiecości głęboko pod kocem. Akcja „Mówię dość niezrealizowanym postanowieniom noworocznym”

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
11 stycznia 2017
Fot. iStock / iprogressman

Chcesz się zmieniać. Przeczytałaś w końcu tu i tam, że warto, że zmiany są potrzebne i że czasem się do nich dojrzewa. Pierwszy pomysł – drobiazgi, no bo po co tak od razu na głęboką wodę. A i okazja świetna – nowy rok, nowe życie, czysta niezapisana karta – przynajmniej symbolicznie. Przebierasz więc w tych swoich drobiazgach: może coś z wyglądem, przecież najważniejszy jest pierwszy krok. Jest super, ale potem przychodzi do wykonania…

„Tak, najwyższa pora zadbać o siebie: paznokcie, tak – to świetny pomysł” – myślisz sobie i obiecujesz z całą, głęboką wiarą, że postanowienia dotrzymasz. „Koniec, paskudnych skórek, zdrapanego lakieru, albo w ogóle ukrywanych rak w kieszeni!” – fanfary i werble… Ale potem przychodzi ten moment kiedy spotykasz znajomych dość niespodziewanie i twoje ręce jednak cichutko ukrywają się w kieszeni (bo zimno oczywiście). Miałaś iść, jak Boga kochasz ,w zeszłym tygodniu, ale:
– zabrakło czasu,
– no i to nie jest najlepszy moment na wydatki, a co jak co – ale kosmetyczka nie jest numerem jeden na liście priorytetów w twoim budżecie,
– eh, no jak tak się zastanawiasz, to przecież takie przyziemne, czy aby w ogóle ważne?…

… i tak kończy się i zaczyna obietnica noworoczna, a my dziś zachęcamy was, żeby na siebie trochę nakrzyczeć! Bo nie o te paznokcie chodzi przecież, ani o brwi – tylko o to, czy znów zrezygnujesz z siebie, znajdziesz sobie dobrą wymówkę.

Bierzemy więc wymówki paznokciowe pod rentgena:

 • nie było czasu – serio? nie musisz robisz manicure z reprodukcjami Kossaków na paznokciach,  zajmuje ci to dużo czasu, nie lubisz, nie potrafisz? Obojętnie, tak realnie ile czasu zajmie wizyta u kosmetyczki? Tak szczerze – w zależności od tego, co planujesz zrobić między 15-40 min… kurtyna.
 • bo za drogie…. no tak absolutnie rozumiem ten argument, jeśli nie jest wymówką… bo po pierwsze podstawową pielęgnację powinnaś uskuteczniać zawsze w domu (chociażby pamiętać o kremie do rąk… tak pewnie się „zgubił”), po drugie nie musisz fundować sobie najdroższej opcji dostępnej w salonie.
 • oczywiście, że ważne to, co przyziemne! Bo to twoje pozwolenie sobie na bycie pełnoprawnym obywatelem swojego świata, twoja zgoda na to, że możesz, chcesz i że warto – coś dla siebie zrobić, to chwila, gdy ktoś zajmie się tobą, a nie ty kimś się będziesz znów zajmować i wreszcie ten moment, kiedy spojrzysz na ładnie zrobione paznokcie i się po prostu do siebie uśmiechniesz!

Więc weź głęboki wdech i  nie przekreślaj z rzekomego braku powagi swoich zadbanych paznokci, wyregulowanych brwi czy farbowania włosów. To niełatwe, bo zazwyczaj wmawiamy sobie, że to wcale nie ważne, że nie potrzebujemy, a potem zawstydzone chowamy się w głębokich kapturach i za długich rękawach. Od dziś Miłe Panie, obojętnie co sobie z urodowych drobiazgów obiecujecie – zwyczajnie dotrzymajcie sobie słowa, pora wyjść i przestać się kulić po kocykiem, którego w głębi serca wcale tak bardzo nie lubimy!

PS: Pamiętajcie, że w naszej akcji możecie wygrać niebezpiecznie rozpieszczający zestaw „mani + pedi”  w  GABINECIE KOSMETYCZNYM „Lakier do paznokci”

wilanow 2

wilanow 3
Odwiedźcie „Lakier do paznokci” na Facebooku

Dołącz do akcji
„Mówię dość niezrealizowanym postanowieniom noworocznym!”

Co trzeba zrobić?

ZADANIE KONKURSOWE: 

Napiszcie do nas o waszych marzeniach, planach na nowy rok – skąd się wzięły, jak chcecie je zrealizować i kiedy.

Najciekawsze listy opublikujemy, nagrodzimy i będziemy mocno trzymać kciuki, byście w nowym roku osiągnęli to, co zaplanujecie.

Listy prosimy wysyłać na adres [email protected] dołączając oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Czas trwania akcji: 21.12.2016 – 15.01.2017. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22.01.2017 roku.

Nagrody:

COLLAGEN

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

(COLLAGENSHOP.PL)

2 x  COLLAGEN NUTRI CLINIC

>W 100% naturalny produkt, posiada pozytywną opinię farmaceutyczną i fizjoterapeutyczną. Przyjmowanie COLLAGENU zwiększa efekty zabiegów liftingujących i ujędrniających w gabinetach kosmetycznych.​

AVENE

ZESTAW Serenage Krem na dzień_png ZESTAW Serenage Rewitalizujący balsam pod oczy_png

(www.eau-thermale-avene.pl)

2 x zestaw X- MASS

GABINET KOSMETYCZNY „Lakier do paznokci”

wilanow 2
(www.lakierdopaznokci.com)

2 x  komplet manicure i pedicure, czyli wykonanie zabiegów manicure i pedicure z dowolnie wybranym lakierem (lakier zwykły albo utwardzany w lampie) oraz kosmetyki  i lakiery niespodzianka, jako upominek.
wilanow 3
Odwiedźcie „Lakier do paznokci” na Facebooku

NOBLEMEDICA

royal-acerola acerolinki-naturalna-witamina-c-dla-dzieci.jpg

(WWW.NOBLEMEDICA.PL)

2 x zestaw ACEROLA plus ACEROLINKI

noble medica

Miraflores

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

2 1

(www.miraflores.pl)
1 x zestaw NATURIGIN, składający się z:
– dowolna organiczna farba do włosów,
– certyfikowany organiczny szampon do włosów
– certyfikowana organiczna odżywka do włosów

Farba Naturigin – Farba do włosów, do samodzielnej koloryzacji. Niezwykle trwała, o przyjemny zapachu i gładkiej konsystencji, pięknie nabłyszcza włosy i pozostawia je nie tylko trwale ufarbowane ale także i wypielęgnowane. Farba Naturigin nie zawiera agresywnych substancji chemicznych takich jak: Amoniak, Rezorcyna, PTD, SLS, Parabeny, jest polecana osobom z wrażliwą skórą głowy i uwrażliwionymi włosami.

W składzie farby znajduje się 12 certyfikowanych organicznych extraktów i olei roślinnych m.in: wyciągi z mandarynki, grejpfruta, słonecznika, cytryny, brzoskwini, moreli, winogron, jojoby. Zawiera również masło Shea, proteiny pszenicy, proteiny soi i Aloes. Farba Naturigin posiada międzynarodowy certyfikat ECOCERT, nie jest testowana na zwierzętach i jest przyjazna veganom. Przeznaczona do każdego rodzaju włosów, pokrywa 100% siwych włosów, czas aplikacji to 30 min.

NATURIGIN SZAMPON – Łagodny organiczny szampon przywracający miękkość i blask włosom farbowanym dzięki organicznemu wyciągowi z aloesu, olejkom z lawendy i oliwek. Posiada certyfikowane przez ECOCERT składniki.

ODŻYWKA – Odżywka do włosów farbowanych zapewniająca gładkość, lekkość i odżywienie dzięki proteinom hydrolizowanego jedwabiu oraz wyciągowi z kwiatów rumianku, lawendy, mięty oraz olejkom z eukaliptusa i kokosa. Posiada certyfikat ECOCERT.
MIRAFLORES jest dystrybutorem marki Naturigin na Polskę.

Marka Wierzbicki & Schmidt

ws academy

Marka Wierzbicki & Schmidt – stworzona przez duet stylistów fryzur oraz założycieli sieci salonów fryzjerskich WS Academy. Pomysłodawcy, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, pracują w zawodzie już prawie od 20 lat, odnosząc na tej płaszczyźnie liczne sukcesy. Wspólnie prowadzą program „Ostre cięcie”, w którym pomagają odwiedzanym salonom fryzjerskim. Prace nad stworzeniem marki poprzedzały dwa latach poszukiwań najlepszych składników, rozwiązań, badań oraz testów. W efekcie powstała profesjonalna linia kosmetyków wypełniona bogactwem łąk, skarbami oceanów i innymi dobroczynni substancjami aktywnymi. Te starannie wyselekcjonowane składniki wypełniają eliksiry i esencje czyli luksusowe szampony oraz odżywki, dzięki którym można cieszyć się profesjonalną pielęgnacją włosów w domowym zaciszu. Ich dobroczynną moc skrywa EUKALIPTUS & ROZMARYN, efektowna CZARNA ORCHIDEA, słodka i aromatyczna PACZULA WONNA oraz delikatna linia BEZZAPACHOWA dla osób wrażliwych.

1 x voucher na strzyżenie i koloryzację w wybranym salonie (lista salonów na http://wierzbicki-schmidt.pl/category/salony/ ).

12 x zestaw kosmetyków (esencja i eliksir) (więcej o kosmetykach na http://wierzbicki-schmidt.pl/kosmetyki/).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Linia profesjonalnych kosmetyków WS Academy WIERZBICKI & SCHMIDT 

Zestaw PACZULA WONNA

Eliksir i esencja zawierają ekstrakt z owoców egzotycznych o kompleksowym działaniu, dzięki któremu włosy stają się odżywione i nawilżone. Składniki aktywne zawarte w produktach poprawiają stan uszkodzonych włosów, regenerując je i nadając im wyjątkową gładkość.

Zestaw CZARNA ORCHIDEA

Seria ma właściwości zarówno pielęgnacyjne, jaki i lecznicze. To propozycja dla osób szukających rozwiązań na problemy z wypadaniem włosów czy łojotokiem. Szampon i odżywka zwiększają wytrzymałość oraz sprężystość włosów, wygładzając je i dodając pięknego połysku.

Seria BEZZAPACHOWA

Profesjonalny zestaw dla osób poszukujących kosmetyków bez dodatku alergenów. Bardzo delikatny, a jednocześnie skuteczny w działaniu. Eliksir i esencja wnikają w głąb włosa, odbudowując go, wzmacniając oraz chroniąc przed negatywnymi wpływami środowiska.

EUKALIPTUS & ROZMARYN

Eliksir został opracowany z myślą o osobach, które mają kłopot z wypadaniem włosów. Dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym, takim jak Tricorexina Hydro, szampon znacząco redukuje ten problem, stymulując jednocześnie produkcję keratyny i przyspieszając wzrost nowych włosów. To profesjonalny produkt, polecany także dla mężczyzn, chcących dłużej cieszyć się bujną fryzurą.

Davidoff

Davidoff jpeg bez spadow

Kawy Davidoff to mistrzowskie kompozycje. Wybitni sommelierzy łączą ziarna Arabiki pochodzące z najlepszych upraw świata w taki sposób, aby ich wyjątkowy aromat i delikatne niuanse smakowe tworzyły jedną wyśmienitą mieszankę kawy. To po prostu kawy, które czarują!

1 x zestaw Davidoff Cafe Creation Superieure Horizon, składający się z trzech kaw (rozpuszczalnej i mielonej).

Zdjęcie DAVIDOFF 2 Zdjęcie DAVIDOFF 1

Logo-DAVIDOFF

Wybranafirma.pl

Wybranafirma.pl to portal, w którym każdy Klient mający dostęp do Internetu:

 • znajdzie firmy z całego kraju oferujące swoje usługi w takich obszarach jak: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, spa, nocleg, warsztat samochodowy, itp.
 • w szybki sposób dowie się o najnowszych promocjach, które w danym okresie czasu oferują nasi Partnerzy.
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x  Kuracja „Zdrowe włosy”

Kolagen Naturalny Souvre Internationale jest wyjątkowym kosmetykiem, dzięki któremu kobiety mogą zapomnieć  o codziennych problemach skórnych. To białko występujące w postaci potrójnej helisy, które odgrywa bardzo ważną rolę w różnych strukturach ludzkiego ciała.

Kolagen ma znaczący wpływ na nawilżenie naszej skóry. Kosmetyki, które zawierają kolagen naturalny wygładzają skórę, a także pomagają w zwalczaniu objawów starzenia, między innymi zmarszczki oraz utrata jędrności. Kolagen uzupełnia także niedobory aminokwasów w naszym organizmie.

Logo-WYBRANA FIRMA

Partnerów do współpracy, zainteresowanych promowaniem swoich usług w internecie wyszukujemy przede wszystkim poprzez rekomendacje. Dodatkowo poprzez formularz kontaktowy zainteresowani Przedsiębiorcy mogą się do nas zgłaszać – po odbyciu spotkania biznesowego podejmujemy decyzję czy będziemy nawiązywać stałą współpracę. Celem projektu jest aby z każdego miasta w Polsce oraz z danej branży wybrać ok. 10% firm, które zaprosimy do aktywnej i ścisłej współpracy.

Każda firma, która podejmuje z nami współpracę oferuje swoje usługi Klientom, a dodatkowo na poszczególne tygodnie lub miesiące proponuje usługi promocyjne – w zależności od zapotrzebowania i harmonogramu. Klienci po wyszukaniu danej firmy na portalu internetowym mają możliwość zapoznania się z promocjami i rabatami jakie obowiązują w danym okresie w wybranym mieście / salonie / itp. na obszarze całej Polski.

Portal internetowy zajmujący się promowaniem przedsiębiorców ściśle współpracuje z firmą Souvre Internationale Sp. z o.o. Sp. k. Każdy Przedsiębiorca będzie mógł dysponować i legitymować się Certyfikatami Jakości wydanymi przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego w tym:

 • PN – EN ISO 9001:2008 – Wysoka jakość kolagenu naturalnego.
 • PN – EN ISO 22716:2007 – Wysoka jakość kosmetyków kolagenowych.
 • PN – EN ISO 22000:2005 – Bezpieczeństwo zdrowotne suplementów diety.

Zaangażowany Zespół Osób tworzących portal internetowy www.wybranafirma.pl  dołoży wszelkich starań, aby każdy współpracujący z nami Przedsiębiorca oraz każdy Klient był zadowolony z otrzymanych usług.

Kontakt
tel: +48 502 – 699 – 786
email: [email protected]

Design 24

(www.design24.com.pl)

Firma ta powstała z myślą o osobach, dla których ważne jest piękno otaczających je przedmiotów i wygląd wnętrz.

1 x Krzesło Teddy Black (o wartości 529 zł)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Krzesło Teddy to fotelik wykonany na bazie krzesła PC018. Siedzisko tapicerowane i wyłożone wygodną pianką, która zwiększa komfort użytkowania do maksimum. Krzesło sprawdzi się zarówno w salonie, pokoju dziennym jak i w miejscach użyteczności publicznej czyli restauracji, kawiarni czy hotelu. Krzesło w wersji Teddy Black posiada podstawę w kolorze czarnym.

1 x  Bollard lampa czarna ( o wartości 340 zł)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Lampa wykonana z sylikonu. Może służyć za pojedyncza lampę wiszącą, może być łączona po kilka sztuk, może służyć jak lampka nablatowa, a klosz dodatkowo jest ruchomy, można go układać w różnych pozycjach. Szeroka gama kolorystyczna i możliwości ,to jej niewątpliwe zalety.

Silky way

(www.silky-way.pl)

Firma ta oferuje oryginalne japońskie kosmetyki marki G&A, które dają szansę odnaleźć sekret wiecznej młodości.

1 x Serum Nawilżające z Koenzymem Q10 do Głębokich Zmarszczek – Organic Tea Moisture Essence Q. Pojemność 35 ml, cena: 298 zł. W skład wchodzi 26 aktywnych składników.

serum

1 x  zestaw kosmetyków składający się z :

KREM NA NOC – Uji Organic Catechin Cream. Pojemność  180 g, cena 199 zł. W skład wchodzą 33 aktywne składniki.
MASECZKA DO TWARZY – Ujino-Hana. Pojemność. 5 g , cena: 10 zł. W skład wchodzi 21 aktywnych składników.

krem4 maseczka3

logo_jap

Tulilo.pl

image001

1 x Miś Beniamin

miś Beniamin

Fot. Materiały prasowe

Może stać się pierwszym przyjacielem dziecka.

Dodatki w żywych kolorach i miły uśmiechnięty pyszczek zdradzają pokusę do dziecięcych figli. Podczas zabawy z przytulnym Misiem Beniaminem twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowo bezpiecznie. Wysokojakościowy Miś z pewnością przetrwa dzieciństwo Twojej pociechy i powróci po latach, kiedy pokocha go kolejne pokolenie. Miś Beniamin to doskonały prezent nie tylko dla dziecka, ale również dla ukochanej osoby.

1 x Kot Figuś i 1 x Myszka Figusia

Myszka Figusia

Fot. Materiały prasowe

Kot Figuś

Fot. Materiały prasowe

Pastelowe, ciepłe kolory oraz delikatne, wyjątkowo mięciutkie zabawki to wyjątkowa Kolekcja Figusiowych Przytulanek. Milutki Kot lub Myszka może być pierwszą zabawką twojego maluszka, pierwszym przyjacielem, który rozweseli smutne dni i nie tylko. Już od pierwszych chwil życia malucha rozwiń jego horyzonty nowych doświadczeń. Zwierzątka o sympatycznym imieniu Figusie są wyjątkowo mięciutkie i delikatne. Zajmują pierwsze miejsce w kategorii „Mój najlepszy przyjaciel”.

1 x Piesek Arek

Miłość do maskotek rozkwita w każdym pokoleniu, w którym pojawia się nowy członek rodziny. Każdy chce obdarować malucha pierwszą przytulanką, nieistotne czy dużą czy małą. Dzięki takim gestom każdy dorosły chce dać maluchowi poczucie bezpieczeństwa i powoli oswoić dziecko z samodzielnym spaniem we własnym łóżeczku. Świetną przytulanką może okazać się wielki piesek, który przykuje uwagę każdego malca. Może na nim poleżeć albo z nim spokojnie zasnąć.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Większy Pies Arek został wykonany z niezwykle miłego w dotyku pluszu. Szybko podbije serce każdego dziecka.

1 x Owieczka Blanka

Owieczka Blanka

Fot. Materiały prasowe

Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta owieczka Blanka doda uroku każdej małej dziewczynce. Kolorowa opaska, z małą, pakowną torebeczką w kwiaty podbije serca nie tylko młodych dam. Ma miłe i puszyste futerko, a jej wesoła mordka pozwala doświadczyć niezwykłych przygód. Zostać jej nowym przyjacielem i weź ją szybko na spacer.

1 x Miś Maksym

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Chcesz bliskiej osobie wyznać coś ważnego, a może przekonać swoje dziecko, co jest ważne? Poznaj słodką gromadkę misiów, które zrobią to za ciebie. Unikalny Miś Maksym, ubrany w pastelową koszulkę, bez słowa zdradzi twe najskrytsze myśli. W końcu miłość rozkwita od pokoleń, a w szczególności do tak słodkiego misia, jak Maksym.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


Zobacz także

Cyniczne optymistki i ich problemy. Czy naprawdę warto reagować na wszystko śmiechem?

7 typów toksycznych partnerów, którzy zniszczą ci życie

9 rzeczy, których nie warto (zbyt często) robić dla urody