Go to content

Zadzwoń lub napisz do kogoś z kim dawno nie rozmawiałaś. Tydzień drugi, dzień #3

Fot. Pixabay/ Unsplash / CC0 Public Domain

Dziś dbamy o siebie duchowo i emocjonalnie. Tęsknisz za kimś, kogo dawno nie słyszałaś, nie masz czasu odezwać się do mamy, taty, przyjaciółki, siostry – zrób to. Nie odkładaj tego na „potem”. Napisz SMS, zadzwoń – forma kontaktu dowolna. Zrób to nawet jeśli się boisz, bo dawno z kimś nie rozmawiałaś, macie jakieś niewyjaśnione sprawy.

Dbanie o kontakty z osobami na których nam zależy to też forma robienia sobie przyjemności. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę.

PS. Powyższy wpis nie dotyczy byłych facetów. 🙂


Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi tydzień: 17-23.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień drugi:
    2 x  Voucher na zabiegi, ufundowany przez gabinet kosmetyczny S&B 
    1 x zestaw kosmetyków ufundowany przez markę Sesderma

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień drugi – zobacz wszystkie zadania