Go to content

Twój mąż jest fanem motoryzacji? Te prezenty świąteczne sprawdzą się dla niego idealnie!

Jest tak dużo możliwości wyboru prezentu dla fana motoryzacji, że dobór tego idealnego podarunku może się okazać naprawdę trudny. Dlatego podpowiemy Ci, co ucieszy Twojego męża i jaki podarek będzie idealnie trafiony.

Maksymalna prędkość idealna dla fana motoryzacji

Jazda po torze wyścigowym, to niebanalny pomysł na prezent świąteczny dla Twojego męża. Pokonywanie kolejnych okrążeń toru, przy maksymalnej prędkości, w najbardziej bezpiecznych warunkach i co najważniejsze bez ryzyka otrzymania mandatu, gwarantuje niezwykle udany dzień dla Twojego ukochanego. Z całą pewnością już po pierwszym zakręcie i przejechaniu kilkunastu metrów, poziom adrenaliny będzie na bardzo wysokim poziomie. Jazda po torze, to miejsce, gdzie można dać upust swojej wyobraźni, przetestować moc silnika, skorzystać ze specjalistycznej nawierzchni i sportowego samochodu, jaki jest marzeniem wielu mężczyzn. Na wagę złota jest także pomoc instruktora, która pozwoli zachować przyjemność z jazdy. Dostępne tory odznaczają się nowoczesnością i spełnią najbardziej wygórowane potrzeby każdego użytkowania. Atrakcyjna oferta i profesjonalizm w każdym calu zachęcają do odwiedzenia tego typu obiektów, a do wyboru jest bardzo wiele aut, jak choćby Ferrari, Lamborghini, Ford Mustang, czy Aston Martin i Porsche.

Ryk silnika – jednoślad sprawdzi się idealnie

Jazda motocyklem, to niezapomniana przygoda dla każdego miłośnika motoryzacji i jednocześnie tak bardzo inna od czterech kółek Już po przekręceniu kluczyka i pierwszym ryku silnika, serce zaczyna bić szybciej, bez względu na to, czy Twój ukochany usiądzie na motocyklu crossowym, legendarnym Harley’u Davidsonie, czy Pit Bike’u. Jadąc jednośladem, Twój mężczyzna, poczuje opór powietrza, który spotęguje odczucie prędkości i zwiększy dawkę adrenaliny. Jeśli Twój mąż nie posiada wystarczających umiejętności, aby samodzielnie móc kierować motocyklem, może usiąść jako pasażer lub szlifować swoje umiejętności na szkoleniu. Ukochany z całą pewnością podziękuje Ci za tak niebanalny prezent, bez względu na to, czy jest fanem jednośladów, czy rozpoczyna z nimi swoją przygodę.

Czołg dla fana motoryzacji? Idealnie!

Mężczyźni mają różne marzenia, a ostatnie badania naukowe pokazują, że aż 63% z nich marzy o przejażdżce pojazdem wojskowym. Miłośnicy militariów, którzy otrzymają taki voucher, mają możliwość jazdy ciężarówką wojskową, czołgiem lub mogą popływać amfibią. Dzięki temu prezentowi na święta Twój mężczyzna może poczuć emocje, których nie ma szansy doświadczyć, jeżdżąc na co dzień osobówką. Te potężne maszyny, poza tym, że robią ogromne wrażenie, są także bardzo głośne, co znacząco u każdego przyśpiesza akcję serca, a w połączeniu z zapachem palonej ropy, Twój mąż będzie mógł poczuć się, jak na prawdziwym poligonie wojskowym. Emocji, które towarzyszą przejażdżce czołgiem, kiedy spod gąsienic sypie się piach, a tumany kurzu unoszą się za pojazdem, nie da się porównać z niczym innym. Dodatkowo ekstremalna trasa, którą trudno pokonać nawet samochodem z napędem 4×4, pagórki, a nawet większe strumienie, zachwycą każdego faceta. Możesz być pewna, że ten prezent przypadnie do gustu Twojemu mężowi.

Bezpieczeństwo w prezencie

Brawura, bezmyślność i przecenianie swoich możliwości, to największe grzechy polskich kierowców. Na szczęście kursy bezpiecznej jazdy z każdym dniem zyskują na popularności. Podaruj swojemu mężowi kurs driftingu, podczas którego nie tylko rozbuduje posiadane umiejętności, ale także nabędzie nowe, takie jak chociażby zbawienna w czasie poślizgu umiejętność obrotu auta o 360 stopni. Ważnym aspektem szkoleń jest jazda na trolejach, które powodują sytuacje zbliżone do poślizgu. Dzięki temu kierowca doskonali umiejętność opanowania pojazdu oraz kontroli stresu. Ćwiczenia dotyczą także sztuki właściwego hamowania, unikania kolizji, czy omijania przeszkód, co zwiększa świadomość niebezpieczeństw czekających na kierującego pojazdem oraz wpaja prawidłowe, bezpieczne odruchy. To wszystko może uratować zdrowie, a nawet życie Twojego męża oraz innych uczestników ruchu.

Powiedzenie Goethego, kto się nie rozwija, ten się cofa, powinien wziąć sobie do serca każdy kierowca. Kurs bezpiecznej jazdy uświadomi użytkownikowi czterech kółek jego złe nawyki i uwrażliwi go na właściwy styl jazdy. Twój mąż po takim szkoleniu wróci bogatszy o wiedzę i wiele nowych umiejętności. Jest to idealny prezent dla niego, jakiego się nie spodziewa, ale na pewno będzie za niego wdzięczny.