Lifestyle Magia

Jacy są ludzie urodzeniu w grudniu? 12 cech, za które tak ich kochamy

Magic Moments
Magic Moments
3 grudnia 2021
fot. SrdjanPav/iStock
 

Grudzień… Wprost nie mogę się doczekać przytulania pod ciepłym kocem z kubkiem herbaty. Grudzień to piękny miesiąc, ponieważ nie trzeba stawiać czoła palącemu słońcu ani moczyć się w deszczowy dzień. Jest piękny i przyjemny, zupełnie jak ludzie w grudniu urodzeni.

Jacy są ludzie urodzeni w grudniu?

1. Jedną z najczęstszych cech, które można znaleźć w każdej urodzonej w grudniu osobie, jest to, że jest przywiązana do własnych korzeni i tradycji. Niezależnie od tego, jak duży sukces osiągnęli, urodzeni w grudniu zawsze twardo stąpają po ziemi. Mają prosty sposób życia, na który duży wpływ ma to, czego nauczyli się od swoich rodziców i dziadków.

2. Uczciwość jest na czele ich listy priorytetów. Urodzeni w grudniu wierzą, że „uczciwość jest najlepszą polityką”. Dla nich szczerość jest równie ważna jak oddychanie. Najlepsze jest to, że nie zamienią swojej uczciwości na żadną przysługę czy materialne dobra.

3. Wiedzą, jak motywować innych. Urodzeni w grudniu to urodzeni nauczyciele. Dzielą się wiedzą z każdym. Jeśli przyjaźnisz się z kimś urodzonym w grudniu, zawsze będziesz przez nich motywowana. Ta osoba będzie też o siebie zawsze dbać.

4. Nie można zaprzeczyć, że każdy człowiek jest utalentowany na swój sposób, ale mówi się, że urodzeni w grudniu mają tych talentów po prostu multum. Nieważne, czy jest to nauka, czy sport, zawsze się wyróżniają. Wiedzą też, jak wykorzystać swoje talenty, aby przynosiły realne korzyści.

5. Jeśli masz rodzeństwo lub przyjaciela urodzonego w grudniu, nie zaprzeczysz, że ci ludzie uwielbiają utrzymywać swoje otoczenie w czystości i porządku. Nie ma wśród nich osób żyjących w bałaganie. Są zorganizowani i prowadzą szczegółowy harmonogram.

6. Są zdeterminowani, jeśli chodzi o osiąganie swoich celów. Najlepszą rzeczą w ich determinacji jest to, że nigdy nie zanika, bez względu na to, jak trudna jest sytuacja. Bezbłędnie gonią za marzeniami i wolą trzymać emocje na dystans.

7. Mają współczucie dla innych. Jeśli kiedykolwiek utkniesz w martwym punkcie, twoi przyjaciele, urodzeni w grudniu, nigdy nie zostawią cię z tym samej. Są pomocni i życzliwi dla innych. Będą pomagać wytrwale i bezinteresownie. Ponadto dołożą wszelkich starań, aby uratować Cię przed wszelkimi nieszczęściami.

8. Są bardzo entuzjastyczni i aktywni. Bez względu na wiek, zawsze są pełni życia. Uwielbiają być w towarzystwie.

9. Mają w sobie mądrość. Wolą przeanalizować wszystkie zalety i wady przed wykonaniem ruchu. Dla nich podejmowanie decyzji w pośpiechu to coś wprost nie do pomyślenia. Podejmują decyzję dopiero wtedy, gdy skończą najpierw analizować całą sytuację i wszelkie możliwe konsekwencje, które mogą się pojawić. Nigdy nie tracą nadziei i przygotowują się do stawienia czoła okolicznościom.

10. Są osobami, dla których ważna jest duchowość. Mają silną wiarę w Boga i karmę. 

11. Wolą pozostawać w długoterminowym związku niż skakać z kwiatka na kwiatek. Osoby urodzone w grudniu są zawsze oddane swojemu partnerowi i rodzinie. Bez względu na to, jak trudna jest sytuacja, ci ludzie nigdy nie opuszczą swoich bliskich.

12. Bardzo lubią swoją wolność. Nie mogą znieść, gdy ktoś próbuje przejąć ich przestrzeń. 

 

 


Lifestyle Magia

Dlaczego zdradzamy wg horoskopu? Barany z nudy, Raki tylko z miłości…

Magic Moments
Magic Moments
9 grudnia 2021
fot. Cemile Bingol/iStock
 

Wierzycie w horoskopy? A konkretniej, nie w to, że przepowiadają przyszłość, a w to, że zapisane w nich są nasze najlepsze i najgorsze cechy charakteru. Jak to jest ze zdradą? Dlaczego zdradzamy wg znaku zodiaku? 

BARAN

Barany nie lubią się nudzić. Żeby były zadowolone, muszą być nieustannie zdobywane. W związku cały czas musi się coś dziać. Będą ryzykować, byleby nie dopuścić do tego, że przestaną czuć pożądanie i namiętność. Kiedy Baran związuje się z osobą spokojną i stateczną, której nie w głowie porywy serca i podkręcanie temperatury w związku… cóż, prędzej czy później zdradzi.

BYK

Byki najlepiej czują się w stabilnych związkach. Co więcej – dla nich ma być po prostu przyjemnie. Dlatego, jeśli ktoś wiąże się z Bykiem powinien pamiętać, że dla niego ważne są wspólne  wyjścia do kina, kolacja w miłej restauracji, drobny prezent bez okazji, ale także dobry seks. Kiedy robi się nijak, gdy Byk ma poczucie, że w związku został trochę zaniedbany, może zacząć rozglądać się za możliwością romansu, w którym zaangażuje się bez reszty, dlatego warto uważać.

BLIŹNIĘTA

Uwielbiają flirtować i też bardzo często wysyłają trochę sprzeczne sygnały. Bo na flircie raczej u Bliźniaków się kończy, nie są skłonne od razu zdradzać, wchodzić w romans. Dla nich najbardziej pociągający jest mózg. Jeśli Bliźnięta poznają osobę, z którą mogą przegadać cały wieczór, która jest dla nich ciekawa i inspirująca – przepadły. Ale tylko na chwilę, do czasu gdy nie poznają kogoś jeszcze bardziej interesującego.

RAK

Rak zupełnie nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami, krótkimi romansami czy przygodami. Dla niego najważniejsza jest rodzina, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu. Dlatego, jeśli już miałby zdradzić, to tylko z miłości, a zakochać może się w kimś, kto zdaje się być lepszym partnerem na życie niż dotychczasowy. Zdrada to tak naprawdę dla niego chęć zbudowania nowego związku, a nie chwilowej przyjemności i odskoczni.

LEW

Lew zdradza, gdy ma poczucie, że partner bądź partnerka traci zainteresowanie jego osobą. Lew musi być podziwiany, musi widzieć zachwyt swoją osobą w oczach kogoś innego. Gdy zaczyna brakować mu tego w związku – rozgląda się za kimś, kto nakarmi jego ego. Należy pamiętać, że Lew traktuje romans jak przygodę, a więc chętnie skorzysta z okazji szalonego wyjazdu, ale już wspólne mieszkanie i poważne plany – niekoniecznie.

PANNA

Dla Panny ważny jest seks i właściwie tylko seks – jeśli chodzi o zdradę. Uważa, że dbałość o życie seksualne jest tak samo istotne jak zdrowe jedzenie. Jeśli seks w jej związku zdarza się rzadko, na bank znajdzie sobie kogoś, z kim pójdzie do łóżka. Nie bawi się we flirty, podchody, jasno daje do zrozumienia, że liczy się dla niej jedynie seks. I to wszystko, po namiętnym spotkaniu z kochankiem, wraca do swojego uporządkowanego życia i nie w głowie jej emocjonalne zaangażowanie i tęskne SMS-y.

WAGA

Waga uwielbia być w centrum zainteresowania, a już flirt, uwodzenie to jej żywioł. Czuje się w takich gierkach, jak ryba w wodzie, dlatego tak bardzo inni chcą być jej kochankami, bo ona tak ładnie ich o to prosi. Jej romanse są jak z najlepszych harleqinów – pełne intryg, tajemnic, niezdecydowania, odpychania i przyciągania. Cały czas musi się coś dziać, nie może być nudy.

SKORPION

Dla Skorpiona niezwykle ważny jest seks. I gdy w jego sypialni zaczyna wiać nudą, szuka urozmaicenia i możliwości realizacji swoich fantazji. Niemal zawsze zdradza pod wpływem namiętności z kimś, w kogo oczach widzi pożądanie, kto dla niego będzie w stanie zaryzykować i zdecydować się na romans. Jeśli okaże się, że kochanek nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom, Skorpion porzuca go na rzecz kogoś innego.

STRZELEC

Strzelec ceni sobie w życiu dobrą zabawę, szaleństwo i nieustającą ciekawość świata. Lubi jak coś się dzieje i gdy wokół niego znajdują się interesujący ludzie. Jeśli zdradza to właśnie dla zabawy, a później dziwi się, że musi ponieść jakieś tego konsekwencje. Zdrada to dla niego chwilowa fascynacja, gdy ta mija, idzie po prostu dalej.

KOZIOROŻEC

Dla Koziorożców przez długie lata najważniejsza jest praca. Nic innego się nie liczy. Dopiero koło 40-tki, a nawet 50-tki dociera do nich, ile okazji przegapili, ile szans nie wykorzystali. Wtedy zaczynają nadrabiać stracony czas, ku przerażeniu rodziny. Jeśli zdradzają to z powodu wielkiej miłości albo z chęci zemsty na dotychczasowym partnerze. Nadal jednak najważniejsza dla nich pozostaje rodzina. Często romanse zmieniają na wieloletnie i trwałe przyjaźnie.

WODNIK

Nieprzewidywalność jest znakiem rozpoznawczym Wodników. Z nimi nigdy nic nie wiadomo, także w temacie zdrady. Nigdy nie wiadomo z kim i z jakich powodów może cię zdradzić. To się dzieje po prostu – można by rzec i nie ma tu wspólnego mianownika przy doborze kochanków – może być starszy, młodszy, zgrabna niczym modelka i modela plus size. Za to Wodniki świetnie się kamuflują, wykryć ich zdradę jest w większości przypadków niemożliwe.

RYBY

Ryba, aby zdradzić, musi poczuć trochę magii, niewytłumaczalnych znaków, które skłaniają ją do tego kroku. Szuka przyczyn w układzie gwiazd, w dla nikogo niezrozumiałych sygnałach – tylko ona wie, dlaczego wpadła w ramiona akurat tej osoby. Ryby bardzo często wchodzą w bliskie relacje doradzając znajomym w miłosnych sprawach. Stąd już cienka granica między przyjaźnią a romansem. Tyle, że kiedy zdrada wychodzi na jaw, osoby spod tego znaku zodiaku zachowują się tak, jakby właściwie nic takiego się nie stało. Poza tym Ryby mają łatwość prowadzenia podwójnego życia. Często flirtują w internecie.


Lifestyle Magia

Twoje najbrzydsze cechy charakteru. Zgadza się?

Magic Moments
Magic Moments
26 listopada 2021
fot. praetorianphoto/iStock

Pokaż, kotku, co masz w środku! Robimy, co możemy, żeby pokazywać się na zewnątrz z jak najlepszej strony. Ale nie ma cudów! Prawda w końcu wychodzi na jaw, szczególnie, jeśli spędzamy z kimś dużo czasu, znamy się długo itd. Nie można wiecznie udawać, nie da się grać. A zatem, jaka najpaskudniejsza cecha twojego charakteru? Zajrzyjmy w horoskop!

Baran

Barany to wieczne dzieci w sytuacjach, gdy sprawy nie idą po ich myśli. Nierzadko zdarza się, że wpadają w nieodpowiednie do wieku napady złości, gdy ktoś nie słucha. Takie zachowanie jest nie tylko dziecinne, ale też nieprzyjemne.

Byk

Dla kogoś, kto jest bardzo dumny z tego, że jest tak oszczędny i świetnie sobie radzi z pieniędzmi, Byk może być wielkim  materialistą. Fajnie jest doceniać ładne rzeczy i mieć wyrafinowany smak, ale nie jest fajnie się z tym obnosić. Bycie tak obsesyjnym na punkcie tego, jak rzeczy wyglądają, jak na ironię, sprawia, że ​​stają się… trochę brzydkie.

Bliźnięta

Bliźnięta są baaaardzo dwulicowe i raczej niegodne zaufania. To nie jest tak, że zawsze robią to celowo, ale ich umiejętność metamorfozy i nagłego bycia kimś zupełnie innym przeraża ludzi. Niekoniecznie jest to brzydka cecha, ale jest niepokojąca. Na pewno.

Rak

Znasz mem z płaczącą Kim Kardashian? Jeśli sprawdzisz w słowniku hasło Rak, to jest to dokładne zdjęcie, które byś zobaczył. Raki są właśnie wkurzającym beksami. I płaczą z byle powodu.

 

Lew

Lwy są egoistami. Jasne, to zależy od indywidualnego Lwa. Ale ostatecznie, Lwy wprost kochają, gdy mówi się, jak cudowne są. A kto by nie chciał tego słuchać? Ich najbrzydsza cecha ujawnia się, gdy ktoś nie poświęca im uwagi, której tak desperacko pragną. Nic nie zmienia zabawnej, uroczej osobowości Lwa szybciej niż bycie ignorowanym.

Panna

Panny mogą być tak osądzające, że aż balansują na granicy okrucieństwa. Ponieważ trzymają się bardzo wysokich standardów i oczekują, że wszyscy pójdą w ich ślady, mogą być całkowicie bezwzględne w naśmiewaniu się z innych. Jeśli jesteś w pobliżu Panny, istnieje 99,9% szans, że po cichu tobą gardzi.

Waga

Ogólnie rzecz biorąc, Wagi są dość łatwe do dogadania się. Są uczciwe i miłe. Ale mogą być totalnie gnuśne. Będą objadać się fast foodami i przesadzać z lenistwem. Waga to zdecydowanie ta osoba, która przechodzi przez fastfoodowe drive-thru o 2 w nocy.

Skorpion

Skorpiony są zimne jak lód. Będą cię przeżuwać i wypluwać bez mrugnięcia okiem.

Strzelec

Strzelce są totalnie aroganckie! Ich pewność siebie może szybko przekształcić się w czysty narcyzm i staje się nie do zniesienia. Nikt nie chce przebywać z kimś tak pochłoniętym sobą.

Koziorożec

Koziorożce mogą być snobami. Nie zwrócą uwagi na nic, co jest poniżej ich standardów.

Wodnik

Są totalnymi dziwakami. Ale nie w uroczy serialowy sposób. Są po prostu… odklejone od rzeczywistości.

Ryby

Ryby są często tak zajęte pływaniem we własnym wymarzonym, wyimaginowanym świecie, że całkowicie zapominają o prawdziwych planach, które poczyniły. Anulują spotkania na godzinę przed planowanym pojawieniem się. Albo, co gorsza, czasami nawet w ogóle nie odpowiadają.