Go to content

Twarda sztuka w stylu eko – od LaQ

Polubili je nawet najwięksi twardziele! Mają niepozorny szary kolor, a pachną niczym ekskluzywne perfumy. A jak myją! Właśnie dlatego męskie mydła w kostce od LaQ to produkt, po który chętnie sięga każdy facet. Dodatkowo teraz kultowe kostki dostępne są w nowych, ekologicznych kartonikach.

Czy świetny produkt o naturalnym, wegańskim składzie, przygotowany tak, że bez oporów sięga po niego mężczyzna, można udoskonalić? LaQ udowodniło, że tak! Nowe ekologiczne kartoniki nadały kultowym mydełkom jeszcze lepszego wyglądu. A co znajdą panowie w środku? Dobrze znane kanciaste mydło, które doskonale się pieni. Można nim umyć nie tylko ręce, ale również twarz, włosy i całe ciało. Z jego pomocą można się też ogolić! Na liście składników mydła znalazły się trzy wartościowe masła: shea (nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia), kawowe (o silnym działaniu natłuszczającym, nawilżającym i ochronnym) oraz mango (intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę). Efektu dopełnia węgiel aktywny, który oczyszcza skórę i nadaje mydłu idealny dla mężczyzn neutralny kolor.

Nowe mydła znaleźć można także w zestawach prezentowych idealnych na Dzień Ojca. Mydło dostępne w dwóch wersjach: z Koziołkiem i z Dzikiem.

Dostępne w Auchan, dobrych drogeriach i na www.laq.pl